d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11151161171181191214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Apr 10 2010 03:40pm
Quote (Taszilo.^ @ 10 Apr 2010 21:51)
excsaj? :S


imo vismajor thought exe file
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 10 2010 03:44pm
Quote (Hellbundo @ 10 Apr 2010 23:40)
imo vismajor thought exe file


no shit
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Apr 10 2010 03:45pm
Quote (Floodban @ 10 Apr 2010 22:44)
no shit


orly?


4 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Floodban, Hellbundo, burgonya, Xrd
oh hai

This post was edited by Hellbundo on Apr 10 2010 03:45pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 12 2010 03:44am
Hogy lehet megoldani win7 alatt, hogy 6channelesnek lássa a számokat amik elvileg olyanok? beleértve a filmnézést, beállítom vlc-ben az 5.1 hangeszközt erre ígyis csak sztereoban jön a hang. winamp meg azt mondja FLAC számokra (980kb/s.. nem mp3..), hogy 2 channeles, XP-n még ugyanezt látta 6ch-nak.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 12 2010 03:48am
Quote (hedgehogsword @ 12 Apr 2010 11:44)
Hogy lehet megoldani win7 alatt, hogy 6channelesnek lássa a számokat amik elvileg olyanok? beleértve a filmnézést, beállítom vlc-ben az 5.1 hangeszközt erre ígyis csak sztereoban jön a hang. winamp meg azt mondja FLAC számokra (980kb/s.. nem mp3..), hogy 2 channeles, XP-n még ugyanezt látta 6ch-nak.


A driver nem kezeli a 6 ch-t. Keress újabbat.

/e:
Milyen hangkártya?
64-es vagy 32-es Win7?

This post was edited by Genthor on Apr 12 2010 03:49am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 12 2010 03:49am
Quote (Genthor @ 12 Apr 2010 11:48)
A driver nem kezeli a 6 ch-t. Keress újabbat.


faszán letöltötte magának a drivert, ha beteszem alaplapi cd-t aszondja nem lehet feltenni mert már fennvan. win7 ftw :thumbsup:


és ha újat akarok felrakni, nem csinálja, mivel:


This post was edited by hedgehogsword on Apr 12 2010 03:54am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 12 2010 03:55am
Quote (Genthor @ 12 Apr 2010 11:48)
A driver nem kezeli a 6 ch-t. Keress újabbat.

/e:
Milyen hangkártya?
64-es vagy 32-es Win7?


Iso.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 12 2010 03:59am
Quote (Genthor @ 12 Apr 2010 11:55)
Iso.


x64

Most próbáltam levakarni, uninstall driver. Végén kért egy restartot -> Mikor újraindult a gép kiírta hogy installed successfully, tehát feltette magának megint amit leszedtem :rofl:

This post was edited by hedgehogsword on Apr 12 2010 04:00am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 12 2010 04:02am
Quote (hedgehogsword @ 12 Apr 2010 11:59)
x64

Most próbáltam levakarni, uninstall driver. Végén kért egy restartot -> Mikor újraindult a gép kiírta hogy installed successfully, tehát feltette magának megint amit leszedtem :rofl:


Akkor már csak azt áruld el, hogy milyen hangkártya? :)

This post was edited by Genthor on Apr 12 2010 04:03am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 12 2010 04:05am
Quote (Genthor @ 12 Apr 2010 12:02)
Akkor már csak azt áruld el, hogy milyen hangkártya ?:)


alaplapi, integrált, realtek valami, mindjárt utánanézek (xp-n tökéletesen ment vele minden)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11151161171181191214Next
Add Reply New Topic New Poll