Quote (hedgehogsword @ 12 Apr 2010 11:44)
Hogy lehet megoldani win7 alatt, hogy 6channelesnek lássa a számokat amik elvileg olyanok? beleértve a filmnézést, beállítom vlc-ben az 5.1 hangeszközt erre ígyis csak sztereoban jön a hang. winamp meg azt mondja FLAC számokra (980kb/s.. nem mp3..), hogy 2 channeles, XP-n még ugyanezt látta 6ch-nak.
A driver nem kezeli a 6 ch-t. Keress újabbat.
/e:
Milyen hangkártya?
64-es vagy 32-es Win7?
This post was edited by Genthor on Apr 12 2010 03:49am