Quote (sunnymarcell @ Apr 10 2010 08:14pm)
wannabe klontár kedvéért ide is benyomom...
nemrég kaptam a gépemet, kb. 1 hónapja
az a probléma vele, hogy folyton elveszi a háttérképet, és feketévé csinálja, és állandóan egy szöveg van a jobb alsó sarokban, az idő felett:
Windows 7
Build xxxx <--(itt számok, lehet hogy ez azonosító, szal nem árulom el)
This copy of windows is not genuine
elvileg az embernek, aki összeállította a gépet, eredeti windows 7-e van, szóval nem tudom mi a probléma
küldjek mailt az embernek?
Nem eredeti, ezért eleinte csak a hátteret veszi le, aztán magától újraindul, belasul, etc. Van egy exem amivel aktiválni tudod, vtibornak már elküldtem, de nem adom oda mert rand vagy