d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11141151161171181214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 9 2010 03:26pm
Quote (Vharimatras @ 9 Apr 2010 22:22)
=x-a1(ide persze a cella számát írd)

asszem így


#NÉV?
ezt írja ki
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 9 2010 03:29pm
Quote (Szerintem @ Apr 9 2010 10:26pm)
#NÉV?
ezt írja ki




és hha leenterezed akkor kiirja szépen, hogy 70

This post was edited by Vharimatras on Apr 9 2010 03:30pm
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 9 2010 03:31pm
Quote (Vharimatras @ 9 Apr 2010 22:29)
http://i43.tinypic.com/30us282.jpg

és hha leenterezed akkor kiirja szépen, hogy 70


hülye idióta vadparaszt zombi vagyok vazze
beírtam az x-et :lol:

thx
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 9 2010 03:33pm
Quote (Szerintem @ Apr 9 2010 10:31pm)
hülye idióta vadparaszt zombi vagyok vazze
beírtam az x-et :lol:

thx


beérik a sok info gyümölcse
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 9 2010 03:39pm
Quote (Vharimatras @ 9 Apr 2010 22:33)
beérik a sok info gyümölcse


lassacskán
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=41802853&p=279811200



This post was edited by Szerintem on Apr 9 2010 03:40pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Apr 10 2010 01:14pm
wannabe klontár kedvéért ide is benyomom...

nemrég kaptam a gépemet, kb. 1 hónapja

az a probléma vele, hogy folyton elveszi a háttérképet, és feketévé csinálja, és állandóan egy szöveg van a jobb alsó sarokban, az idő felett:

Windows 7
Build xxxx <--(itt számok, lehet hogy ez azonosító, szal nem árulom el)
This copy of windows is not genuine

elvileg az embernek, aki összeállította a gépet, eredeti windows 7-e van, szóval nem tudom mi a probléma

küldjek mailt az embernek?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 10 2010 02:10pm
Quote (sunnymarcell @ 10 Apr 2010 21:14)
wannabe klontár kedvéért ide is benyomom...

nemrég kaptam a gépemet, kb. 1 hónapja

az a probléma vele, hogy folyton elveszi a háttérképet, és feketévé csinálja, és állandóan egy szöveg van a jobb alsó sarokban, az idő felett:

Windows 7
Build xxxx <--(itt számok, lehet hogy ez azonosító, szal nem árulom el)
This copy of windows is not genuine

elvileg az embernek, aki összeállította a gépet, eredeti windows 7-e van, szóval nem tudom mi a probléma

küldjek mailt az embernek?


,,This copy of windows is not genuine"
=
,,Ez a windows termék nem eredeti"
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Apr 10 2010 02:28pm
Quote (sunnymarcell @ 10 Apr 2010 20:14)
wannabe klontár kedvéért ide is benyomom...

nemrég kaptam a gépemet, kb. 1 hónapja

az a probléma vele, hogy folyton elveszi a háttérképet, és feketévé csinálja, és állandóan egy szöveg van a jobb alsó sarokban, az idő felett:

Windows 7
Build xxxx <--(itt számok, lehet hogy ez azonosító, szal nem árulom el)
This copy of windows is not genuine

elvileg az embernek, aki összeállította a gépet, eredeti windows 7-e van, szóval nem tudom mi a probléma

küldjek mailt az embernek?


haxold meg valami aktivát0rral
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 10 2010 02:50pm
Quote (sunnymarcell @ Apr 10 2010 08:14pm)
wannabe klontár kedvéért ide is benyomom...

nemrég kaptam a gépemet, kb. 1 hónapja

az a probléma vele, hogy folyton elveszi a háttérképet, és feketévé csinálja, és állandóan egy szöveg van a jobb alsó sarokban, az idő felett:

Windows 7
Build xxxx <--(itt számok, lehet hogy ez azonosító, szal nem árulom el)
This copy of windows is not genuine

elvileg az embernek, aki összeállította a gépet, eredeti windows 7-e van, szóval nem tudom mi a probléma

küldjek mailt az embernek?


Nem eredeti, ezért eleinte csak a hátteret veszi le, aztán magától újraindul, belasul, etc. Van egy exem amivel aktiválni tudod, vtibornak már elküldtem, de nem adom oda mert rand vagy
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 10 2010 02:51pm
Quote (Vismajor @ Apr 10 2010 09:50pm)
Nem eredeti, ezért eleinte csak a hátteret veszi le, aztán magától újraindul, belasul, etc. Van egy exem amivel aktiválni tudod, vtibornak már elküldtem, de nem adom oda mert rand vagy


excsaj? :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171181214Next
Add Reply New Topic New Poll