sziasz...
T-mobile mobil-nettel vagyok, állítólag a normális ping 100-130 között van. (na ez is sok.. de legalább valamit tudnék vele csinálni)
ellenben mostanában egyfolytában 450-650 között mozog.
Ez ellen tudok valamit tenni? az ügyfélszolgáltattal beszéltem.. toltak vmi frissítést, aztán nem javult.. majd átadják a műszakisoknak. ebben annyira nem bízok, h lesz is eredmény, ezért fordulok hozzátok.
előre is köszi