d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11131141151161171214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 5 2010 12:29pm
Quote (Genthor @ Apr 5 2010 07:21pm)
A lekicsinyítéshez futtasd Vista kompatibilitási módban.


TT FOR GENTHOR TT FOR GENTHOR TT FOR GENTHOR TT FOR GENTHOR TT FOR GENTHOR TT FOR GENTHOR TT FOR GENTHOR TT FOR GENTHOR
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 5 2010 02:10pm
sziasz...

T-mobile mobil-nettel vagyok, állítólag a normális ping 100-130 között van. (na ez is sok.. de legalább valamit tudnék vele csinálni)
ellenben mostanában egyfolytában 450-650 között mozog.

Ez ellen tudok valamit tenni? az ügyfélszolgáltattal beszéltem.. toltak vmi frissítést, aztán nem javult.. majd átadják a műszakisoknak. ebben annyira nem bízok, h lesz is eredmény, ezért fordulok hozzátok.

előre is köszi
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 5 2010 02:49pm
SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2 HE103UJ

itt az F1 mit jelent?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 5 2010 02:50pm
Quote (Nerz8 @ 5 Apr 2010 22:49)
SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2 HE103UJ

itt az F1 mit jelent?


help
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 5 2010 02:52pm
Quote (H4xooR @ 5 Apr 2010 21:50)
help


srsly.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 5 2010 02:53pm
Quote (Nerz8 @ 5 Apr 2010 22:52)
srsly.


remélem,hogy megtalálom a kérdésedre a választ,de gógöl phail. majd holnap megpróbálom meKKeresni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 5 2010 03:51pm
Quote (Nerz8 @ Apr 5 2010 09:49pm)
SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2 HE103UJ

itt az F1 mit jelent?


forma1
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 9 2010 08:23am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 9 2010 03:21pm
exel 2007-ben szeretnék olyat alkotni, hogy egy számból kivonom az egyik cellában levő számot
hlp plz
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 9 2010 03:22pm
Quote (Szerintem @ Apr 9 2010 10:21pm)
exel 2007-ben szeretnék olyat alkotni, hogy egy számból kivonom az egyik cellában levő számot
hlp plz


=x-a1(ide persze a cella számát írd)

asszem így

Go Back To Magyar Topic List
Prev11131141151161171214Next
Add Reply New Topic New Poll