d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11121131141151161214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Apr 4 2010 05:49am
Mi a baja az MSNnek? Nem tudok belépni a rendes MSNembe, se WLMből, se ebuddy, se sehonnan, másik MSN címmel működik. Hibakódra 81000306-ot ír, ami szerint a netkapcsolattal van baj, de mivel más címmel beenged....
Egész eddig bent voltam MSNben, jó is volt, aztán egyszer Krisz írta d2ben, hogy kiléptem MSNről (pedig be voltam végig jelentkezve), gondoltam valami szar bug. Kiléptem belőle, majd vissza, azóta nem jelentkezik be.

/e Meebo-val belépett. Mással semmivel nem..
/e2 Kewl, mire megírtam, megjavult. A jsp gyógyító hatása! :hug:

This post was edited by Sajage on Apr 4 2010 05:52am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2010 05:53am
Quote (Sajage @ Apr 4 2010 12:49pm)
Mi a baja az MSNnek? Nem tudok belépni a rendes MSNembe, se WLMből, se ebuddy, se sehonnan, másik MSN címmel működik. Hibakódra 81000306-ot ír, ami szerint a netkapcsolattal van baj, de mivel más címmel beenged....
Egész eddig bent voltam MSNben, jó is volt, aztán egyszer Krisz írta d2ben, hogy kiléptem MSNről (pedig be voltam végig jelentkezve), gondoltam valami szar bug. Kiléptem belőle, majd vissza, azóta nem jelentkezik be.

/e Meebo-val belépett. Mással semmivel nem..
/e2 Kewl, mire megírtam, megjavult. A jsp gyógyító hatása! :hug:


akkor szarakszik, ha valamiért kapcsolat nélkülibe van az iexplorer, de ha megjavult akkor ok
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Apr 4 2010 06:04am
Quote (fahrii @ 4 Apr 2010 13:53)
akkor szarakszik, ha valamiért kapcsolat nélkülibe van az iexplorer, de ha megjavult akkor ok


Iexplorert nem is használok, max havonta 1x myvipre.
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Apr 4 2010 06:36am
És megint ugyan ez, a retkes kurva anyját már.
Most meebo sem megy.

This post was edited by Sajage on Apr 4 2010 06:37am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 4 2010 07:52am
Quote (Sajage @ 4 Apr 2010 12:49)
Mi a baja az MSNnek? Nem tudok belépni a rendes MSNembe, se WLMből, se ebuddy, se sehonnan, másik MSN címmel működik. Hibakódra 81000306-ot ír, ami szerint a netkapcsolattal van baj, de mivel más címmel beenged....
Egész eddig bent voltam MSNben, jó is volt, aztán egyszer Krisz írta d2ben, hogy kiléptem MSNről (pedig be voltam végig jelentkezve), gondoltam valami szar bug. Kiléptem belőle, majd vissza, azóta nem jelentkezik be.

/e Meebo-val belépett. Mással semmivel nem..
/e2 Kewl, mire megírtam, megjavult. A jsp gyógyító hatása! :hug:


nekem is hasonló problémám van de nálam :

msn --> mindenhol beenged kivéve msn 2009 ... másik msnekkel beenged ..
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 5 2010 09:57am
Nos van nekem egy olyan problémám, hogy win7 alatt az msn az nem akar jobb oldalra a feladatkezelőhöz lemenni hanem csak a tálcán van...
és nem jelzi, hogy vki bejelentkezik meg ilyesmi

hogy lehet ezt leirtani ? sad.gif
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 5 2010 09:59am
Quote (Sajage @ Apr 4 2010 12:49pm)
Mi a baja az MSNnek? Nem tudok belépni a rendes MSNembe, se WLMből, se ebuddy, se sehonnan, másik MSN címmel működik. Hibakódra 81000306-ot ír, ami szerint a netkapcsolattal van baj, de mivel más címmel beenged....
Egész eddig bent voltam MSNben, jó is volt, aztán egyszer Krisz írta d2ben, hogy kiléptem MSNről (pedig be voltam végig jelentkezve), gondoltam valami szar bug. Kiléptem belőle, majd vissza, azóta nem jelentkezik be.

/e Meebo-val belépett. Mással semmivel nem..
/e2 Kewl, mire megírtam, megjavult. A jsp gyógyító hatása! :hug:


hasznalj pidgint.
matrac te is
amugy ha kiikszeled akkor kerül a feladatkezelőhöz (elvileg)
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 5 2010 10:00am
Quote (lacketto @ Apr 5 2010 04:59pm)
hasznalj pidgint.
matrac te is
amugy ha kiikszeled akkor kerül a feladatkezelőhöz (elvileg)


pont ezaz, kiikszelem és semmi :(
csak lezárja

lehet pidgin lesz belőle

This post was edited by Vharimatras on Apr 5 2010 10:01am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 5 2010 12:14pm
Quote (Vharimatras @ Apr 5 2010 05:00pm)
pont ezaz, kiikszelem és semmi :(
csak lezárja

lehet pidgin lesz belőle


bump :(
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 5 2010 12:21pm
Quote (Vharimatras @ 5 Apr 2010 17:57)
Nos van nekem egy olyan problémám, hogy win7 alatt az msn az nem akar jobb oldalra a feladatkezelőhöz lemenni hanem csak a tálcán van...
és nem jelzi, hogy vki bejelentkezik meg ilyesmi

hogy lehet ezt leirtani ? sad.gif


A lekicsinyítéshez futtasd Vista kompatibilitási módban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11121131141151161214Next
Add Reply New Topic New Poll