Mi a baja az MSNnek? Nem tudok belépni a rendes MSNembe, se WLMből, se ebuddy, se sehonnan, másik MSN címmel működik. Hibakódra 81000306-ot ír, ami szerint a netkapcsolattal van baj, de mivel más címmel beenged....
Egész eddig bent voltam MSNben, jó is volt, aztán egyszer Krisz írta d2ben, hogy kiléptem MSNről (pedig be voltam végig jelentkezve), gondoltam valami szar bug. Kiléptem belőle, majd vissza, azóta nem jelentkezik be.
/e Meebo-val belépett. Mással semmivel nem..
/e2 Kewl, mire megírtam, megjavult. A jsp gyógyító hatása!
This post was edited by Sajage on Apr 4 2010 05:52am