d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11111121131141151214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 1 2010 05:11am
Quote (Imdeth @ Mar 29 2010 05:27pm)
lol megszakértettem a témát, veszek egy stronk USB adóvevőt aminek van antenna csatlakozása meg egy pár kilométeres antennát hozzá azt leszívom a netet mindenhonnan.


juj, akkor képes leszel letörölni az internetről
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 1 2010 05:33am
Quote (Taszilo.^ @ 1 Apr 2010 12:11)
juj, akkor képes leszel letörölni az internetről


eppen most telepítek usbre egy linux alapu bootolható "hálozat biztonsági" alkalmazást, kíváncsi vok, hogy egyáltalán el bírom-e indítani.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 2 2010 03:37am
olyan bajom van,hogy random indokolatlanul megnő a pingem és ez után késik a hang ventrin végig. ezt mi okozhatja? scanneltem a gépet mindenre,amit találtam kiírtottam de csak tracker cookiek voltak.

és kibaszott idegesítő. a másik meg,hogy nem tudok multiple uploadot csinálni,se imageshacken,se photobucketen,csak tinypicen tudok rendesen,de ott csak egyesével.

iso tips

/e: nincs tűzfalam, csak nod32 4.0.468.0

This post was edited by H4xooR on Apr 2 2010 03:38am
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 2 2010 11:56am
Quote (Imdeth @ 1 Apr 2010 12:33)
eppen most telepítek usbre egy linux alapu bootolható "hálozat biztonsági" alkalmazást, kíváncsi vok, hogy egyáltalán el bírom-e indítani.


úgy néz ki sikeresen lefoglalom magam ezzel a témával hétvégére, már linuxokat szedek, meg virtual machinekkel baszakszom :/

kár, hogy windows alól kb. semmi sem fut
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 3 2010 04:06am
Quote (Imdeth @ 2 Apr 2010 18:56)
úgy néz ki sikeresen lefoglalom magam ezzel a témával hétvégére, már linuxokat szedek, meg virtual machinekkel baszakszom :/

kár, hogy windows alól kb. semmi sem fut


\O/ feltörtem az itthoni wifi jelszót, itt ixi volt mert direkt kurva nagy adatforgalmat generáltam a többi lektoppal szal gyorsan összejött a szükséges adatcsomag mennyiség amiből vissza lehet állítani a jelszót.

Most az egyik közeli wifit monitorozom, sajna még senki nem netezett rajta ma, nem igen van adatforgalom. Remélem estére összejön elég packet.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 3 2010 04:12am
Quote (H4xooR @ Apr 2 2010 10:37am)
olyan bajom van,hogy random indokolatlanul megnő a pingem és ez után késik a hang ventrin végig. ezt mi okozhatja? scanneltem a gépet mindenre,amit találtam kiírtottam de csak tracker cookiek voltak.

és kibaszott idegesítő. a másik meg,hogy nem tudok multiple uploadot csinálni,se imageshacken,se photobucketen,csak tinypicen tudok rendesen,de ott csak egyesével.

iso tips

/e: nincs tűzfalam, csak nod32 4.0.468.0


win7 miatt van, újabb ventrin ez fixálva van, viszont ugye mindenki 2.1.4et használ, van neten vmi beállítás amivel elvileg meg lehet csinálni de nekem nem sikerült
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 3 2010 04:20am
oké,de xpm van.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 3 2010 04:23am
Quote (H4xooR @ Apr 3 2010 11:20am)
oké,de xpm van.


akkor passz, én 7nél ugyanezzel baszkódtam míg adsl-em volt
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 3 2010 12:19pm
van rá esély, hogy az alaplapom vistás driverrel működni fog win 7 alatt?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 3 2010 12:19pm
Quote (Vharimatras @ 3 Apr 2010 20:19)
van rá esély, hogy az alaplapom vistás driverrel működni fog win 7 alatt?


asszem ami megy vistán az win7en is.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11111121131141151214Next
Add Reply New Topic New Poll