Nah szóval,
Katttogott, kifújtam kompresszorral aztán átvittem szomszédomhoz ,hogy amíg én dolgozok figyelje ,hogy kattog-e még ésha igen mondja már meg hol, nem kattogott, haza hoztam, összeraktam és a monitor nem érzékeli a VGA-t.
Már vettem bele új (HDMI to VGA ) átalakítót, úgysem jó, cseréltem kábelt , úgysem jó, próbáltam másik monitoron, úgysem működik, 2 monitot lehet csatlakoztatni vga hoz, mind2n cserélgettem és semmi...Már kifogytam az ötletekből.A VGA amúgy melegkszik amikor fut a gép, szóval müxik vmennyire
Ha esetleg van valakinek valami tippje légyszi írjon,
Előre is köszönöm