d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11101111121131141214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 29 2010 10:27am
Quote (Imdeth @ 29 Mar 2010 11:34)
és milyen néven googlézzam ezeket? access point? usb wifi antenna?


lol megszakértettem a témát, veszek egy stronk USB adóvevőt aminek van antenna csatlakozása meg egy pár kilométeres antennát hozzá azt leszívom a netet mindenhonnan.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 29 2010 11:24am
Amennyiben csak 1 felhasználom van miért kell ráklikkelnem arra hogy oda jelentkezzen be?
Bekapcsoltam majd ki a vendégfiókot és most nem találom hogy insta jelentkezzen be nekem az 1, rendszergazda fiókba.
plox halp iso boot time reduce
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 29 2010 11:27am
Quote (szabika @ 29 Mar 2010 18:24)
Amennyiben csak 1 felhasználom van miért kell ráklikkelnem arra hogy oda jelentkezzen be?
Bekapcsoltam majd ki a vendégfiókot és most nem találom hogy insta jelentkezzen be nekem az 1, rendszergazda fiókba.
plox halp iso boot time reduce


vezérlőpult -> felhasználói fiókok -> itt keresd meg azt a listát, ahol a felhasználok vannak, majd mindent törölj ki, csak a rendszergazda maradjon (azaz te).
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 29 2010 11:33am
Quote (Nerz8 @ Mar 29 2010 06:27pm)
vezérlőpult -> felhasználói fiókok -> itt keresd meg azt a listát, ahol a felhasználok vannak, majd mindent törölj ki, csak a rendszergazda maradjon (azaz te).


csak én vagyok, a vendégfiók kikapcsolva + nem törölhető
do wat nao
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 29 2010 11:34am
Quote (szabika @ 29 Mar 2010 18:33)
csak én vagyok, a vendégfiók kikapcsolva + nem törölhető
do wat nao


otthon megprogramoztam, de most lektopon vagyok, szóval dno :(

/ tud valaki valami jó tömörítőt a fos winrar helyett? idegesít, hogy állandóan dobálja a legjárt lincesz ablakot.

This post was edited by Nerz8 on Mar 29 2010 11:35am
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Mar 29 2010 01:16pm
Member
Posts: 6,956
Joined: Jun 9 2009
Gold: 1,096.00
Mar 31 2010 08:38am
Nah szóval,
Katttogott, kifújtam kompresszorral aztán átvittem szomszédomhoz ,hogy amíg én dolgozok figyelje ,hogy kattog-e még ésha igen mondja már meg hol, nem kattogott, haza hoztam, összeraktam és a monitor nem érzékeli a VGA-t.
Már vettem bele új (HDMI to VGA ) átalakítót, úgysem jó, cseréltem kábelt , úgysem jó, próbáltam másik monitoron, úgysem működik, 2 monitot lehet csatlakoztatni vga hoz, mind2n cserélgettem és semmi...Már kifogytam az ötletekből.A VGA amúgy melegkszik amikor fut a gép, szóval müxik vmennyire

Ha esetleg van valakinek valami tippje légyszi írjon,

Előre is köszönöm
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 31 2010 10:26am
wep/wpa etc. törés téma az allowed?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 31 2010 03:54pm
nvm megoldottam

This post was edited by Saenchai on Mar 31 2010 04:22pm
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Apr 1 2010 04:54am
sz.gép javítás/újítás előtt állok, tudna nekem valaki ajánlani jó minőségű alaplapot/lapokat?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11101111121131141214Next
Add Reply New Topic New Poll