d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11091101111121131214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 24 2010 03:38pm
Quote (Nerz8 @ 24 Mar 2010 22:36)
nem tudom, nekem a movie maker egy idő után kidobta a 'hibát észlelt leállt' üzenetet. na akkor raktam fel a vegast.


nem tudom, ritkan vagok videot, es ahhoz nem kell mas progi, mert felesleges. ha vki normalisan akarja csinalni, akkor nem kerdes, h a movie maker egy szar,
de akkor viszont adobe premier....
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 24 2010 04:13pm
mongyatok itt a sok szart dik mivan veletek
isovadaszaton rakerestem krumpli tanacsara arra, hogy video editer oszt egy 70 megas dologgal siman megcsinalom lol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 24 2010 11:51pm
Quote (Taszilo.^ @ 24 Mar 2010 23:13)
mongyatok itt a sok szart dik mivan veletek
isovadaszaton rakerestem krumpli tanacsara arra, hogy video editer oszt egy 70 megas dologgal siman megcsinalom lol


ha egy lite videovago kell akkor movie maker 2 beepitve a vindowsba, ha egy komoly videoszerkeszto program akkor pedig adobe premier... a ketto kozott van valahol a sony vegas.

randszarokkal nem foglalkozunk.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 25 2010 12:42am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 25 2010 06:51am)
ha egy lite videovago kell akkor movie maker 2 beepitve a vindowsba, ha egy komoly videoszerkeszto program akkor pedig adobe premier... a ketto kozott van valahol a sony vegas.

randszarokkal nem foglalkozunk.


hat de, foglalkozunk
tök jol megcsinaltam a randszarral

Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 28 2010 08:07am
naszóval,ez egy ablak.

aminap olyat produkált a gép,hogy random lefagyott,berregett az adott hanggal ami akkor éppen ment,és rebootolt. reseteltem mondom okj. játszom tovább. most csak simán lefagyott se kép se hang csak a reset gombra reagált. futattam memtestet ~1 órán keresztül nincs hiba. legújabb 3dmarkot lefuttattam végigment kékhalál nélkül. (közben updateltem a vga drivert) na mondom biztos a driver volt a baja. most elindítom a wowot,erre vibrál a kép. nem tudom másképp leírni,screnshoton nem látszik,csak vibrál. kibaszott idegesítő. nézegettem neten,volt ahol táp,van ahol memória,van ahol vga hiba volt. iso tips :<

inb4 szervíz,már nincs gari a gépen.

filmnézésnél,netezés közben nem jelentkezik a gond,csak 3ds alkalmazás futásakor

Quote (ScooleRpety @ 28 Mar 2010 16:09)
szimpla kérdés hogyan tudok ip-t váltani akkor hogyha az internetszolgáltató által kiosztott ip statikus? (rd miatt szeretnék váltani)

ha van valami megoldás előre is köszi :)


asszem ez mission impossible

This post was edited by H4xooR on Mar 28 2010 08:10am
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Mar 28 2010 08:09am
szimpla kérdés hogyan tudok ip-t váltani akkor hogyha az internetszolgáltató által kiosztott ip statikus? (rd miatt szeretnék váltani)

ha van valami megoldás előre is köszi :)
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 28 2010 08:10am
Quote (ScooleRpety @ 28 Mar 2010 16:09)
szimpla kérdés hogyan tudok ip-t váltani akkor hogyha az internetszolgáltató által kiosztott ip statikus? (rd miatt szeretnék váltani)

ha van valami megoldás előre is köszi :)


bemész a szolgáltatódhoz és megkéred hogy adjanak egy másik ipt
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 29 2010 01:00am
Anyám gépe egy szar FujitsuSiemens amiben a wifi még a nappaliból sem bírja visszaküldeni a jelet a router felé, míg az enyém még az utcáról is.

Létezik valami külső USB wifi antenna vagy valami amivel meg lehet növelni a hatótávját?
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Mar 29 2010 01:51am
Quote (Imdeth @ 29 Mar 2010 08:00)
Anyám gépe egy szar FujitsuSiemens amiben a wifi még a nappaliból sem bírja visszaküldeni a jelet a router felé, míg az enyém még az utcáról is.

Létezik valami külső USB wifi antenna vagy valami amivel meg lehet növelni a hatótávját?


iigen,sot ajanlott is
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 29 2010 04:34am
Quote (Hellbundo @ 29 Mar 2010 08:51)
iigen,sot ajanlott is


és milyen néven googlézzam ezeket? access point? usb wifi antenna?

This post was edited by Imdeth on Mar 29 2010 04:35am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11091101111121131214Next
Add Reply New Topic New Poll