naszóval,ez egy ablak.
aminap olyat produkált a gép,hogy random lefagyott,berregett az adott hanggal ami akkor éppen ment,és rebootolt. reseteltem mondom okj. játszom tovább. most csak simán lefagyott se kép se hang csak a reset gombra reagált. futattam memtestet ~1 órán keresztül nincs hiba. legújabb 3dmarkot lefuttattam végigment kékhalál nélkül. (közben updateltem a vga drivert) na mondom biztos a driver volt a baja. most elindítom a wowot,erre vibrál a kép. nem tudom másképp leírni,screnshoton nem látszik,csak vibrál. kibaszott idegesítő. nézegettem neten,volt ahol táp,van ahol memória,van ahol vga hiba volt. iso tips :<
inb4 szervíz,már nincs gari a gépen.
filmnézésnél,netezés közben nem jelentkezik a gond,csak 3ds alkalmazás futásakor
Quote (ScooleRpety @ 28 Mar 2010 16:09)
szimpla kérdés hogyan tudok ip-t váltani akkor hogyha az internetszolgáltató által kiosztott ip statikus? (rd miatt szeretnék váltani)
ha van valami megoldás előre is köszi

asszem ez mission impossible
This post was edited by H4xooR on Mar 28 2010 08:10am