d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev1109310941095109610971214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 17 2016 04:30am
Quote (Akizk @ Nov 16 2016 08:44pm)
Vettem egy kindle paperwhite 2016-ot. A könyv amit olvasok (pdf,mobi) túl kicsik benne a betűk. Zoomolva már túl nagyok, hogy tudom megnövelni csak egy picivel a font size-t? Protected a pdf.


PDFben is bele tudsz zoomolni, vagy kozelebb tarthatod afejedhez a kindlét, esetleg hasznalhatsz nagyitot

en az elozo kettot kombinalnam a helyedben
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 18 2016 07:32am
Quote (Anarkin @ 16 Nov 2016 23:31)
a qc35-öt még mindig meg akarom venni :| csak hát olyan drága én meg zsidó vagyok


Qc25 van nekem. Először én is szívtam a fogam az ára miatt, de megérte.
Újra megtenném.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 19 2016 02:22am
Quote (TresholdOfUniverse @ 17 Nov 2016 12:30)
PDFben is bele tudsz zoomolni, vagy kozelebb tarthatod afejedhez a kindlét, esetleg hasznalhatsz nagyitot

en az elozo kettot kombinalnam a helyedben


belezoomolva nem fér ki egy lapra, mobi-t kell használni, perfect
random text fit to screen, de ha pl egy routingtable outputot akarok megnézni akkor "click here to view code image" és tördelés nélkül mutatja (Y)
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 10 2016 07:02am
Tudja valaki hogy tudom manuálisan vagy csoportba szedve rendezni a virtuális gépeket vsphere clientben?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 11 2016 03:35am
Quote (Akizk @ 10 Dec 2016 15:02)
Tudja valaki hogy tudom manuálisan vagy csoportba szedve rendezni a virtuális gépeket vsphere clientben?


vCenter server kell hozzá, de ott is csak mappába lehet rakni, automatikusan rendezi mappán belül a VM-eket
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Dec 13 2016 07:50am
http://www.balazsdesign.com/portfolio/index.html

Semester Exam Projectem

3 honapja meg semmit nem tudtam a kodolasrol. Meg most is csak kapizsgalom a nagyjat de szerintem egesz jo lett indulasnak.
A projekt lenyege az hogy nem hasznalhatunk semmi frameworkot, csak kezzel kodolt html es css, jq es js nem szamit.


r8

Meg nincs kesz ofc

This post was edited by Namechange on Dec 13 2016 07:51am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 14 2016 03:03am
Udv,


Szeretnek (ugy nez jovohonaoban) egy gepet összerakni lrginkabb dota2re, es munkara
Nem kell csucsszuper gep, olyan 200km lenne ra + kene egy monitor is
Szénával ezt raktuk össze, nekem teccetos
Valaki változtatja benne valamit?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 14 2016 03:14am
Quote (Namechange @ Dec 13 2016 02:50pm)
http://www.balazsdesign.com/portfolio/index.html

Semester Exam Projectem

3 honapja meg semmit nem tudtam a kodolasrol. Meg most is csak kapizsgalom a nagyjat de szerintem egesz jo lett indulasnak.
A projekt lenyege az hogy nem hasznalhatunk semmi frameworkot, csak kezzel kodolt html es css, jq es js nem szamit.


r8

Meg nincs kesz ofc


Szöveg möge raknek a helyedben egy fix color hatteret, akar opacitiyval, most kicsit összefolyik a tartalom a hatterrel.

Meg breakpointokra / media querykre is keressel ra, mobilon nagyon kicsi minden.


Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 14 2016 03:49pm
Quote (Ghostmasterq @ 14 Dec 2016 11:03)
Udv,


Szeretnek (ugy nez jovohonaoban) egy gepet összerakni lrginkabb dota2re, es munkara
Nem kell csucsszuper gep, olyan 200km lenne ra + kene egy monitor is
Szénával ezt raktuk össze, nekem teccetos
Valaki változtatja benne valamit?
http://1.1m.yt/a60x29f.png


VGA-bol inkabb gtx 1060-ra szavaznek hosszabb tavon
most mondjuk kicsit megszaladt az ara de multheten haver ~67k-korul vett egyet jelenleg 72k-rol indul
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Dec 15 2016 03:11am
Quote (Karan2_Returned @ 14 Dec 2016 11:14)
Szöveg möge raknek a helyedben egy fix color hatteret, akar opacitiyval, most kicsit összefolyik a tartalom a hatterrel.

Meg breakpointokra / media querykre is keressel ra, mobilon nagyon kicsi minden.


ty,
mobilra nem csinaltam kb semmit csak h eltunjon a headr meg hasnoloak, nem kriterium igy nem is szenvedek vele
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109310941095109610971214Next
Add Reply New Topic New Poll