d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev1109210931094109510961214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 16 2016 01:44pm
Vettem egy kindle paperwhite 2016-ot. A könyv amit olvasok (pdf,mobi) túl kicsik benne a betűk. Zoomolva már túl nagyok, hogy tudom megnövelni csak egy picivel a font size-t? Protected a pdf.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 16 2016 01:50pm
Quote (Akizk @ 16 Nov 2016 20:44)
Vettem egy kindle paperwhite 2016-ot. A könyv amit olvasok (pdf,mobi) túl kicsik benne a betűk. Zoomolva már túl nagyok, hogy tudom megnövelni csak egy picivel a font size-t? Protected a pdf.


most melyik
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 16 2016 01:51pm
Quote (SummertimeClothes @ 16 Nov 2016 21:50)
most melyik



Mind2. Most töltöttem le a mobit. Nvm abban minden fasza és több opció is van. Nem pdfben kellett volna. Nem tudtam h a mobi ennyivel jobb!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 16 2016 01:53pm
Quote (Akizk @ 16 Nov 2016 20:51)
Mind2. Most töltöttem le a mobit. Nvm abban minden fasza és több opció is van. Nem pdfben kellett volna. Nem tudtam h a mobi ennyivel jobb!


orulok hogy segithettem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2016 03:31pm
Quote (Akizk @ 16 Nov 2016 20:51)
Mind2. Most töltöttem le a mobit. Nvm abban minden fasza és több opció is van. Nem pdfben kellett volna. Nem tudtam h a mobi ennyivel jobb!


mivel a mobi-nak/epub-nak tördelhetőség a lényege
a pdf-nek meg az hogy egyforma legyen mindenhol, nyomtatásban is
tehát nem jobb
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2016 03:31pm
Quote (ace07 @ 16 Nov 2016 19:19)
Jo hat a bose ennyire nem jo


a qc35-öt még mindig meg akarom venni :| csak hát olyan drága én meg zsidó vagyok
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 16 2016 06:07pm
Quote (Anarkin @ 16 Nov 2016 22:31)
a qc35-öt még mindig meg akarom venni :| csak hát olyan drága én meg zsidó vagyok


Engem is csabit a dolog de semmi baja a qc15-omnek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 17 2016 12:46am
Quote (Anarkin @ Nov 16 2016 09:31pm)
a qc35-öt még mindig meg akarom venni :| csak hát olyan drága én meg zsidó vagyok


Amikor postoltad h gondolkozol rajta, akkor en is rakerestem es egybol azt ereztem, hogy ezt megerdemelnem karacsonyra
Ugyhogy kapd be
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 17 2016 03:37am
anarkin a honap shillje
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 17 2016 03:38am
Quote (SummertimeClothes @ 17 Nov 2016 10:37)
anarkin a honap shillje


inb4 kapok egyet ingyen, ha szerzek nekik 5 vásárlót
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109210931094109510961214Next
Add Reply New Topic New Poll