Quote (Ghostmasterq @ 15 Nov 2016 22:39)
nekem is ilyen márka van, a telefonomhoz adták (állítólag) 12k
nekem a sajátom bejön, ez meg jóval drágább, szóval gondolom biztos fasza lesz
hát ez valami egészen next gen
bedugom és 95%-ban bekussolnak az emberek az open officeban
totál minimál hangerőn ez 100%-ra ugrik
+ ha max hangerőre veszem, akkor sem hallatszik ki belőle semmi
hogy lehetne ennél jobb