d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev1109110921093109410951214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 14 2016 11:43am
Quote (Anarkin @ 14 Nov 2016 10:35)
user oldalról ez kb így néz ki

"linux az amikor bal oldalt van az X gomb"


Runlevel 3-ban tolja.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 15 2016 06:51am
rha ma750i lett végül, amivel megkezdem zenei pályafutásom

holnap jön



This post was edited by Anarkin on Nov 15 2016 06:51am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2016 12:43pm
Nah, életemben először overclockoltam a procit
Nem is annyira boszorkányság mint gondoltam.
3.5 ghzről lett 4.4 +100 egység feszültséggel, prime95 small mellett 60 fokig ment fel a hőmérséklet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2016 01:51pm
Soon leegett a procim, mit csinaljak post
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 15 2016 01:55pm
Quote (llllllllllll @ 15 Nov 2016 20:51)
Soon leegett a procim, mit csinaljak post


kek

Quote (Anarkin @ 15 Nov 2016 13:51)
rha ma750i lett végül, amivel megkezdem zenei pályafutásom

holnap jön

http://i.imgur.com/MEWGbg5.jpg


ha nekem nagyon egne a bankszamlam, hogy elbasszam egy reszet zenei maszturbaciora, en nem ilyen kis agybadugossal kezdenem
de azert faszan nez ki (a markarol nem tudok semmit), hf
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2016 03:11pm
Quote (llllllllllll @ Nov 15 2016 08:51pm)
Soon leegett a procim, mit csinaljak post


Hát vajon mit lehet olyankor csinálni
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 15 2016 03:39pm
Quote (Anarkin @ 15 Nov 2016 13:51)
rha ma750i lett végül, amivel megkezdem zenei pályafutásom

holnap jön

http://i.imgur.com/MEWGbg5.jpg


nekem is ilyen márka van, a telefonomhoz adták (állítólag) 12k
nekem a sajátom bejön, ez meg jóval drágább, szóval gondolom biztos fasza lesz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2016 06:54am
Quote (Ghostmasterq @ 15 Nov 2016 22:39)
nekem is ilyen márka van, a telefonomhoz adták (állítólag) 12k
nekem a sajátom bejön, ez meg jóval drágább, szóval gondolom biztos fasza lesz


hát ez valami egészen next gen

bedugom és 95%-ban bekussolnak az emberek az open officeban
totál minimál hangerőn ez 100%-ra ugrik
+ ha max hangerőre veszem, akkor sem hallatszik ki belőle semmi

hogy lehetne ennél jobb
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 16 2016 12:11pm
Quote (Anarkin @ Nov 16 2016 01:54pm)
hát ez valami egészen next gen

bedugom és 95%-ban bekussolnak az emberek az open officeban
totál minimál hangerőn ez 100%-ra ugrik
+ ha max hangerőre veszem, akkor sem hallatszik ki belőle semmi

hogy lehetne ennél jobb


Egy razer logo rafert meg volna.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 16 2016 12:19pm
Quote (Anarkin @ 16 Nov 2016 13:54)
hát ez valami egészen next gen

bedugom és 95%-ban bekussolnak az emberek az open officeban
totál minimál hangerőn ez 100%-ra ugrik
+ ha max hangerőre veszem, akkor sem hallatszik ki belőle semmi

hogy lehetne ennél jobb


Jo hat a bose ennyire nem jo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1109110921093109410951214Next
Add Reply New Topic New Poll