☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Informatikai Kérdések
Prev
1
1090
1091
1092
1093
1094
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 312097
Replies: 12134
Track Topic
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#10911
Nov 8 2016 12:40pm
Quote (Namechange @ Nov 8 2016 11:16am)
Van itt valaki aki ert javascripthez es svg hez?
javaval en gurkehez fordulnek!
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#10912
Nov 9 2016 09:34am
kell-e nekem egy Bose QC35
127e forintért? :|
miertvagyokilyenjokerdojel
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold
:
2,751.03
#10913
Nov 9 2016 10:47am
Quote (Anarkin @ Nov 9 2016 05:34pm)
kell-e nekem egy Bose QC35
127e forintért? :|
kell
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#10914
Nov 9 2016 11:09am
Quote (Anarkin @ 9 Nov 2016 16:34)
kell-e nekem egy Bose QC35
127e forintért? :|
ilyen van egyik osztalytarsamnak, vagy nagyon hasonlo
jopofa
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#10915
Nov 9 2016 11:34am
Quote (Anarkin @ 9 Nov 2016 16:34)
kell-e nekem egy Bose QC35
127e forintért? :|
Vegyel hasznaltan egy régebbi modellt, ugyanolyan jo.
Nekem qc15 van
This post was edited by ace07 on Nov 9 2016 11:35am
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#10916
Nov 13 2016 03:13pm
Tfw anyam ubuntut hasznal
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#10917
Nov 13 2016 04:46pm
Quote (ace07 @ 9 Nov 2016 18:34)
Vegyel hasznaltan egy régebbi modellt, ugyanolyan jo.
Nekem qc15 van
azt írják nem ugyanolyan jó
használtan nem kell
This post was edited by Anarkin on Nov 13 2016 04:47pm
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#10918
Nov 13 2016 05:14pm
Quote (llllllllllll @ Nov 13 2016 10:13pm)
Tfw anyam ubuntut hasznal
Vajon miert hhehe
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#10919
Nov 14 2016 02:05am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 13 2016 11:14pm)
Vajon miert hhehe
Akartam irni, hogy mert valszeg annyira ert az informatikahoz, mint te, de nem akartam gonosz lenni 3:)
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#10920
Nov 14 2016 03:35am
Quote (llllllllllll @ 13 Nov 2016 22:13)
Tfw anyam ubuntut hasznal
user oldalról ez kb így néz ki
"linux az amikor bal oldalt van az X gomb"
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1090
1091
1092
1093
1094
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact