d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11081091101111121214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 24 2010 02:32pm
Quote (Taszilo.^ @ Mar 24 2010 09:20pm)
van egy .avi filom
fel akarom tenni tecsőre, de túl hosszú (15perc)
mivel tudom kettévágni?
soha semmilyen hasonlót nem csináltam


virtualdub talán
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 24 2010 02:33pm
Quote (Vharimatras @ Mar 24 2010 09:32pm)
virtualdub talán


hát most egy talán miatt nem fogom letölteni

e:
Quote (ádámz)
get a life


Re:

Quote (Taszilo.^ @ Mar 24 2010 09:14pm)
ha nem értem mi ez, azt jelenti nem vagoyk kocka -> van valós életem
imo full of win




This post was edited by Taszilo.^ on Mar 24 2010 02:35pm
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 24 2010 02:33pm
Quote (Taszilo.^ @ Mar 24 2010 08:20pm)
van egy .avi filom
fel akarom tenni tecsőre, de túl hosszú (15perc)
mivel tudom kettévágni?
soha semmilyen hasonlót nem csináltam


windows movie maker

This post was edited by harcikacsa17 on Mar 24 2010 02:34pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 24 2010 02:36pm
Quote (harcikacsa17 @ Mar 24 2010 09:33pm)
windows movie maker


csináltál már ilyet?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 24 2010 03:22pm
Quote (Taszilo.^ @ 24 Mar 2010 21:36)
csináltál már ilyet?


virtual dubbal szerintem is megoldható a dolog, viszont ha tutira mész, akkor sony vegas. azzal sem nagy tudomány kettévágni egy avit.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 24 2010 03:24pm
Quote (Nerz8 @ Mar 24 2010 10:22pm)
virtual dubbal szerintem is megoldható a dolog, viszont ha tutira mész, akkor sony vegas. azzal sem nagy tudomány kettévágni egy avit.


hat most burgonyaval probalkozunk ketten, vmi vas nevuvel mert igen nagyon nem megy es attol, hogy azt mondjatok, hogy ezmode attol en meg nem fogom tudni, hogy mivel lehet kettevagni 8D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 24 2010 03:29pm
Quote (Taszilo.^ @ 24 Mar 2010 22:24)
hat most burgonyaval probalkozunk ketten, vmi vas nevuvel mert igen nagyon nem megy es attol, hogy azt mondjatok, hogy ezmode attol en meg nem fogom tudni, hogy mivel lehet kettevagni 8D


ha felrakod a sony vegast, akkor kb egyértelmű a dolog. betöltöd a videót, kapsz egy sávot. kijelölöd ami nem kell -> kivágás -> mentés.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 24 2010 03:32pm
Quote (Nerz8 @ 24 Mar 2010 22:29)
ha felrakod a sony vegast, akkor kb egyértelmű a dolog. betöltöd a videót, kapsz egy sávot. kijelölöd ami nem kell -> kivágás -> mentés.


a movi maker magyar, igy ha elolvasod a feliratokat, akkor mindenre rajossz.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 24 2010 03:36pm
Quote (CyberPunk666 @ 24 Mar 2010 22:32)
a movi maker magyar, igy ha elolvasod a feliratokat, akkor mindenre rajossz.


nem tudom, nekem a movie maker egy idő után kidobta a 'hibát észlelt leállt' üzenetet. na akkor raktam fel a vegast.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Mar 24 2010 03:37pm
Quote (Taszilo.^ @ 24 Mar 2010 22:20)
van egy .avi filom
fel akarom tenni tecsőre, de túl hosszú (15perc)
mivel tudom kettévágni?
soha semmilyen hasonlót nem csináltam


én multkor az avisplitter trial verziójával vágtam filmet előadáshoz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11081091101111121214Next
Add Reply New Topic New Poll