Quote (Taszilo.^ @ 24 Mar 2010 22:24)
hat most burgonyaval probalkozunk ketten, vmi vas nevuvel mert igen nagyon nem megy es attol, hogy azt mondjatok, hogy ezmode attol en meg nem fogom tudni, hogy mivel lehet kettevagni 8D
ha felrakod a sony vegast, akkor kb egyértelmű a dolog. betöltöd a videót, kapsz egy sávot. kijelölöd ami nem kell -> kivágás -> mentés.