d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev1108210831084108510861214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 4 2016 09:49am
Quote (Namechange @ Sep 4 2016 02:04pm)
Koszi, godaddyrol rendeltem .com ot 0,99 usd ert egy evre

tarhely pedig csak egy egeszen keveske kellene, az elso eves suli projekthez kell. wordpress blogot kell szerkeszteni nem hiszem h tul sok helyet foglalna


tárhely se sokkal drágább, szerintem vegyél ott
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 4 2016 11:47am
Quote (Namechange @ Sep 4 2016 03:04pm)
Koszi, godaddyrol rendeltem .com ot 0,99 usd ert egy evre

tarhely pedig csak egy egeszen keveske kellene, az elso eves suli projekthez kell. wordpress blogot kell szerkeszteni nem hiszem h tul sok helyet foglalna


Akkor nem is kell az en szerverem se, arra eleg egy ingyenes byethost is, es jobban el tudsz jatszani a beallitasokkal.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Sep 5 2016 09:52am
ha mégis kéne tárhely, szólhatsz nekem is :)

This post was edited by kuzdithom on Sep 5 2016 09:53am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 5 2016 10:59am
Quote (kuzdithom @ Sep 5 2016 04:52pm)
ha mégis kéne tárhely, szólhatsz nekem is :)


Szerintem jobban jar sajat tarhellyel, sokat lehet tanulni abbol hogy elbassza a configokat es meg kell oldalni.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 5 2016 11:51am
Quote (Karan2_Returned @ 5 Sep 2016 17:59)
Szerintem jobban jar sajat tarhellyel, sokat lehet tanulni abbol hogy elbassza a configokat es meg kell oldalni.


how to set up <...>

1. link

here is how you can set up <...> under 3 minutes
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 5 2016 01:59pm
Quote (Anarkin @ Sep 5 2016 06:51pm)
how to set up <...>

1. link

here is how you can set up <...> under 3 minutes


Latszik nem web dev vagy)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 5 2016 02:00pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Sep 2016 20:59)
Latszik nem web dev vagy)


pls
az is vagyok))

This post was edited by Anarkin on Sep 5 2016 02:00pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 5 2016 03:28pm
web dev))))))))))))))))
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Sep 6 2016 12:03am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 5 2016 04:59pm)
Szerintem jobban jar sajat tarhellyel, sokat lehet tanulni abbol hogy elbassza a configokat es meg kell oldalni.


> wordpressből lehet tanulni
> ingyen tárhelyen bármit kell konfigolni
> kíváncsi egy kicsit is erre

This post was edited by kuzdithom on Sep 6 2016 12:03am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 6 2016 12:13am
Quote (kuzdithom @ Sep 6 2016 07:03am)
> wordpressből lehet tanulni
> ingyen tárhelyen bármit kell konfigolni
> kíváncsi egy kicsit is erre


Ha domaint is vesz emiatt akkor csak erdekli, nalunk addig sem jutottak el az emberek elsö weboldalnal suliban hogy föltöltsek valahova, pedig plusszpont volt a leadasnal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1108210831084108510861214Next
Add Reply New Topic New Poll