d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11071081091101111214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Mar 19 2010 02:18pm
hogy lehet az, hogy a metro 2033 telepítve 7 giga, de az ajánlott gépigényhez az van írva, hogy 8+ giga ram kell?:D
lehet az oroszok rosszul pointereztek meg kifelejtették a destruktorokat aztán folyik a memória :D

This post was edited by farki on Mar 19 2010 02:18pm
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Mar 19 2010 02:49pm
én még nem raktam fel a gamet de azt mondják maxon eléggé eszi gépet, de 8 giga ram télleg sok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 19 2010 03:45pm
Quote (farki @ Mar 19 2010 09:18pm)
hogy lehet az, hogy a metro 2033 telepítve 7 giga, de az ajánlott gépigényhez az van írva, hogy 8+ giga ram kell?:D
lehet az oroszok rosszul pointereztek meg kifelejtették a destruktorokat aztán folyik a memória :D


én azt csodálltam h az exeje 32 bites, szóval ha akarna se tudna 4nél többet használni :mellow:

Quote (avengr @ Mar 19 2010 09:49pm)
én még nem raktam fel a gamet de azt mondják maxon eléggé eszi gépet, de 8 giga ram télleg sok


nem csak maxon, nekem 1680ba csak normál graf beállítások és dx10 mellett fut jácchatóan, de még ígyis néha belassul (HD3870x2, 4ghzes c2d, 4 giga ram)
szal eléggé nvidiás a játék meg kell hagyni

This post was edited by fahrii on Mar 19 2010 03:47pm
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Mar 19 2010 03:58pm
Quote (fahrii @ 19 Mar 2010 22:45)
én azt csodálltam h az exeje 32 bites, szóval ha akarna se tudna 4nél többet használni :mellow:



nem csak maxon, nekem 1680ba csak normál graf beállítások és dx10 mellett fut jácchatóan, de még ígyis néha belassul (HD3870x2, 4ghzes c2d, 4 giga ram)
szal eléggé nvidiás a játék meg kell hagyni


mindjárt felrakom én is megnézem nálam hogy megy (5770, phenom II x4, 4 gb ram)
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Mar 19 2010 04:48pm
Quote (avengr @ 19 Mar 2010 22:58)
mindjárt felrakom én is megnézem nálam hogy megy (5770, phenom II x4, 4 gb ram)


hát felraktam , mindent frissitettem de a logonál tovább sosem jutott a játék, szal shiftl+del.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 20 2010 12:51am
Quote (farki @ 19 Mar 2010 21:18)
hogy lehet az, hogy a metro 2033 telepítve 7 giga, de az ajánlott gépigényhez az van írva, hogy 8+ giga ram kell?:D
lehet az oroszok rosszul pointereztek meg kifelejtették a destruktorokat aztán folyik a memória :D


ismered azt a viccet, h

honnan lehet tudni, hogy az amcsik lehallgatnak egy szobat?
a legynek egyel tobb laba van.

a japanok?
egyel tobb potty van a levelen

az oroszok?
egyel tobb szekreny van a szobaban
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2010 01:31pm
Lenne 1 kérdésem.
Honnan tudom meg, hogy ADSL internetem van, vagy nem?
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 23 2010 07:30am
Hali!
Valaki meg tudná mondani, hogy html-ben hogy tudok sorkihagyást csinálni két szövegrész között?

Quote (lacketto @ 23 Mar 2010 14:37)
<br>

KURVA ANYÁD FLOODCONTROL



Köszi.

This post was edited by ZsDanee on Mar 23 2010 07:39am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 23 2010 07:37am
Quote (ZsDanee @ Mar 23 2010 02:30pm)
Hali!
Valaki meg tudná mondani, hogy html-ben hogy tudok sorkihagyást csinálni két szövegrész között?


<br>

KURVA ANYÁD FLOODCONTROL

This post was edited by lacketto on Mar 23 2010 07:38am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 24 2010 02:20pm
van egy .avi filom
fel akarom tenni tecsőre, de túl hosszú (15perc)
mivel tudom kettévágni?
soha semmilyen hasonlót nem csináltam
Go Back To Magyar Topic List
Prev11071081091101111214Next
Add Reply New Topic New Poll