Quote (farki @ Mar 19 2010 09:18pm)
hogy lehet az, hogy a metro 2033 telepítve 7 giga, de az ajánlott gépigényhez az van írva, hogy 8+ giga ram kell?:D
lehet az oroszok rosszul pointereztek meg kifelejtették a destruktorokat aztán folyik a memória

én azt csodálltam h az exeje 32 bites, szóval ha akarna se tudna 4nél többet használni

Quote (avengr @ Mar 19 2010 09:49pm)
én még nem raktam fel a gamet de azt mondják maxon eléggé eszi gépet, de 8 giga ram télleg sok
nem csak maxon, nekem 1680ba csak normál graf beállítások és dx10 mellett fut jácchatóan, de még ígyis néha belassul (HD3870x2, 4ghzes c2d, 4 giga ram)
szal eléggé nvidiás a játék meg kell hagyni
This post was edited by fahrii on Mar 19 2010 03:47pm