Quote (ace07 @ 27 May 2016 22:45)
Milyen volt szerdan amikor osszeomlott a fel swisscom?
Akkor lett volna az első swap éjféltől reggel 5ig.
Load balancereket is migráltak, aztán beszart a routing

4 órára megállt minden

edte 7kor írt főnököm.egy sms-t, hogy a swap sztornós

Másnap mindenki azt kérdezte, hogy én nasztam-e le a fél Swisscomot

Amúgy alig van 1-2 jó engineer náluk, legalább is a firewall teamből 1-2 tűnt hozzáértőnek az első meeting alapján.
/e amúgy kedd este volt ez, szerdán már ment minden
This post was edited by Akizk on May 28 2016 09:12am