d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11061071081091101214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 17 2010 11:17am
Quote (palacsinta @ 17 Mar 2010 18:15)
aham ezaz, nem emlékszem már teljesen ha minden igaz akkor ebbe csak régebbi AGps kártyák mennek bele igaz?


igen. az ujaknak pci-expressz (leirasokban "pci-e" veletlenul sem keverendo ossze a sima pci foglalattal, mert az megint mas kariknak van) foglalata van, es sajnos nem kompatibilis a ketto semelyik iranyban...

ez kb a ma ujonnan kaphato kinalat... ezen kivul mar csak bontoban es csak ennel regebbiek szerezhetok be...

http://www.users.hu/category/48

This post was edited by CyberPunk666 on Mar 17 2010 11:19am
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2010 11:21am
[QUOTE=CyberPunk666,17 Mar 2010 18:17]igen. az ujaknak pci-expressz (leirasokban "pci-e" veletlenul sem keverendo ossze a sima pci foglalattal, mert az megint mas kariknak van) foglalata van, es sajnos nem kompatibilis a ketto semelyik iranyban...[/QUOTE]

Aham értem.Köszkösz
Akkor gondolom ezekbe nem is érdemes nagyon beruházni mivel gondolom az uj gamekhez már ugysem elég
kellene valami bagóért ehelyett az integrált mocsok helyett, sajnos alig tud valamit.


http://www.users.hu/category/48[/QUOTE]

most ugye azt irja nekem 4x AGp gyorsitásom van vagymi, jol sejtem hogy az már az ilyen 256 meg 512 megásokhoz kevés ? :D

This post was edited by palacsinta on Mar 17 2010 11:23am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 17 2010 11:32am
[QUOTE=palacsinta,17 Mar 2010 18:21][QUOTE=CyberPunk666,17 Mar 2010 18:17]igen. az ujaknak pci-expressz (leirasokban "pci-e" veletlenul sem keverendo ossze a sima pci foglalattal, mert az megint mas kariknak van) foglalata van, es sajnos nem kompatibilis a ketto semelyik iranyban...[/QUOTE]

Aham értem.Köszkösz
Akkor gondolom ezekbe nem is érdemes nagyon beruházni mivel gondolom az uj gamekhez már ugysem elég
kellene valami bagóért ehelyett az integrált mocsok helyett, sajnos alig tud valamit.


http://www.users.hu/category/48[/QUOTE]

most ugye azt irja nekem 4x AGp gyorsitásom van vagymi, jol sejtem hogy az már az ilyen 256 meg 512 megásokhoz kevés ? :D[/QUOTE]

igazabol az agp technologia csucsa a 8x agp volt..

igazabol manapsag egy egymagos ddr1es gepbe, ezek a kartyak mar mind tul erosek... kb egy geforce 5800, vagy ati radeon 9800 lenne bele az a kartya, aminel gyorsabb mar sehogy se lesz ez a gep (de ez mar az abszolut csucs amit meg megeri belerakni imo), egyszeruen a tobbi harware miatt... halkan megjegyzem, h az 5800nal meg anno nagyon regen az nvidia egyaltalan nem volt hatranyban szoval, nyugodtan veheted mind az atit mind az nvidiat... akkoriban voltak egyszintben kb.


bontobol hasznaltan sztem 10k huf. nem tobb...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 19 2010 11:40am
lenne egy kérdésem. genius home theater 5.1-em van és most vettem észre, hogy nem szól a jobb oldali front. minden más szól, csak az nem.

próbáltam a kábelekkel szórakozni, körülnéztem a hangkártya driver beállításoknál, de semmi.

valakinek valami ötlet?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 19 2010 01:13pm
Quote (Nerz8 @ Mar 19 2010 06:40pm)
lenne egy kérdésem. genius home theater 5.1-em van és most vettem észre, hogy nem szól a jobb oldali front. minden más szól, csak az nem.

próbáltam a kábelekkel szórakozni, körülnéztem a hangkártya driver beállításoknál, de semmi.

valakinek valami ötlet?


próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 19 2010 01:14pm
Quote (fahrii @ 19 Mar 2010 20:13)
próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?


persze. mondom kábeleket is húzogattam ki-be, de nem jó...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 19 2010 01:18pm
Quote (Nerz8 @ Mar 19 2010 08:14pm)
persze. mondom kábeleket is húzogattam ki-be, de nem jó...


Akkor szerintem az a baj h nem nézel The IT Crowd-t :D
egyébként nem offolok többet, sajnos nem tudok segíteni, de sztem jobban jársz ha megkérded prohardveren vagy vmi hasonló forumon
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 19 2010 01:20pm
Quote (fahrii @ 19 Mar 2010 20:18)
Akkor szerintem az a baj h nem nézel The IT Crowd-t :D
egyébként nem offolok többet, sajnos nem tudok segíteni, de sztem jobban jársz ha megkérded prohardveren vagy vmi hasonló forumon


lol. hátul meg kellett igazítani a kábeleket, nem is vettem észre 8D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 19 2010 01:22pm
Quote (Nerz8 @ Mar 19 2010 08:20pm)
lol. hátul meg kellett igazítani a kábeleket, nem is vettem észre 8D


"próbáltam a kábelekkel szórakozni"
omg :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 19 2010 01:29pm
Quote (fahrii @ 19 Mar 2010 20:22)
"próbáltam a kábelekkel szórakozni"
omg :D


jó, de nem vettem észre, hogy a zöld kábel kb egy fél milit kint van, szóval kusojama :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11061071081091101214Next
Add Reply New Topic New Poll