d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11051061071081091214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2010 12:50pm
http://img15.imageshack.us/img15/9530/abaj.jpg
Ez a problémám van.
Valaki tudna segíteni?
Cache fileokat kitöröltem.
Routert reseteltem.
6112-es portot kinyitottam.
És még mindíg nem jó.
Ha számít win7-em van.
Van vkinek ötlete?

This post was edited by kokista on Mar 15 2010 12:53pm
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2010 01:04pm
Van?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 17 2010 09:18am
az imént éppen vovoztam,és wsgn a legnagyobb hajcihő közepette eccercsak' beakadt a hang meg a kép és berregni kezdett. Úgy értem annál a dallamnál megállt a zene és brrrrrrrrrr.. aztán a zene kiakadt,ment tovább vagy 4 szólamot aztán megint brrrrrrrrrrr. a kép nem moccant. reseteltem,és már jó,de gondolom valami túlmelegedés lehet a gond. kb 1-1,5 éve nem volt kitakarítva 8D

csak biztosra akarok menni,hogy tényleg ettől lehet-e.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Mar 17 2010 09:22am
Quote (H4xooR @ 17 Mar 2010 16:18)
az imént éppen vovoztam,és wsgn a legnagyobb hajcihő közepette eccercsak' beakadt a hang meg a kép és berregni kezdett. Úgy értem annál a dallamnál megállt a zene és brrrrrrrrrr.. aztán a zene kiakadt,ment tovább vagy 4 szólamot aztán megint brrrrrrrrrrr. a kép nem moccant. reseteltem,és már jó,de gondolom valami túlmelegedés lehet a gond. kb 1-1,5 éve nem volt kitakarítva 8D

csak biztosra akarok menni,hogy tényleg ettől lehet-e.


takaritsd ki. ha jo lesz akkor igen.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 17 2010 10:15am
valami értelmesebb választ,ha kérhetnék :#
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2010 10:44am
Valaki meg tudja mondani hogy ebbe a gépbe milyen videokari megy bele? Szoval Pci Agp stb stb.
http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/quickPath.do?quickPathEntry=8182KAG


Köszi

Nem tudom most szétkapni az a problem meg már olyan rég foglalkoztam vele hogy amugy sem biztos hogy fel ismerném ^^
Most valami integrált intel van benne

This post was edited by palacsinta on Mar 17 2010 10:45am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 17 2010 11:05am
Quote (palacsinta @ 17 Mar 2010 17:44)
Valaki meg tudja mondani hogy ebbe a gépbe milyen videokari megy bele? Szoval  Pci Agp stb stb.
http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/quickPath.do?quickPathEntry=8182KAG


Köszi

Nem tudom most szétkapni az a problem meg már olyan rég foglalkoztam vele hogy amugy sem biztos hogy fel ismerném ^^
Most valami integrált intel van benne



a link nem jo.
Technical support for selected IBM and Lenovo products has moved
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2010 11:07am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Mar 2010 18:05)
a link nem jo.
Technical support for selected IBM and Lenovo products has moved


Nekem behozza
Gépkod: 8182-KAG
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 17 2010 11:10am
Quote (palacsinta @ 17 Mar 2010 18:07)
Nekem behozza
Gépkod: 8182-KAG


http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/document.do?sitestyle=ibm&lndocid=MIGR-44640&velxr-layout=print

ha ez akkor agp-s.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2010 11:15am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Mar 2010 18:10)


aham ezaz, nem emlékszem már teljesen ha minden igaz akkor ebbe csak régebbi AGps kártyák mennek bele igaz?

This post was edited by palacsinta on Mar 17 2010 11:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081091214Next
Add Reply New Topic New Poll