Quote (H4xooR @ 17 Mar 2010 16:18)
az imént éppen vovoztam,és wsgn a legnagyobb hajcihő közepette eccercsak' beakadt a hang meg a kép és berregni kezdett. Úgy értem annál a dallamnál megállt a zene és brrrrrrrrrr.. aztán a zene kiakadt,ment tovább vagy 4 szólamot aztán megint brrrrrrrrrrr. a kép nem moccant. reseteltem,és már jó,de gondolom valami túlmelegedés lehet a gond. kb 1-1,5 éve nem volt kitakarítva 8D
csak biztosra akarok menni,hogy tényleg ettől lehet-e.
takaritsd ki. ha jo lesz akkor igen.