☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Informatikai Kérdések
Prev
1
104
105
106
107
108
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 312303
Replies: 12134
Track Topic
kokista
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
#1051
Mar 14 2010 12:19pm
Windows 7-en tűzfalnál hol lehet megnyitni a 6112-es portot?
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#1052
Mar 14 2010 12:24pm
Quote (kokista @ 14 Mar 2010 19:19)
Windows 7-en tűzfalnál hol lehet megnyitni a 6112-es portot?
http://maximumpcguides.com/windows-7/open-a-port-in-windows-7s-firewall/
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#1053
Mar 14 2010 12:33pm
Quote (kokista @ 14 Mar 2010 19:19)
Windows 7-en tűzfalnál hol lehet megnyitni a 6112-es portot?
http://google.com/
azt ertem ha van vkinek vmi problemaja, de olyan dolgokat, amit a google elso talalatra kiad minek bespammolni?
kokista
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
#1054
Mar 14 2010 12:58pm
Na akkor most kinyitottam a 6112-es portot reseteltem a routert és még mindíg nem jó
kokista
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
#1055
Mar 15 2010 12:45am
http://img15.imageshack.us/img15/9530/abaj.jpg
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#1056
Mar 15 2010 12:48am
Quote (kokista @ 15 Mar 2010 07:45)
http://img15.imageshack.us/img15/9530/abaj.jpg
mar elmondtam, h torolj ki minden cache filet a diablo 2 mappabol... ilyen bncache neveken futnak ezek a filek... nem kell nyitni semmilyen portot a bnetes jatekhoz, az amit te csinalsz a bejovo portokat nyitja ami masra valo...
kokista
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
#1057
Mar 15 2010 01:03am
Kitöröltem mindet... 1et találtam, de még mindig rossz.
kokista
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
#1058
Mar 15 2010 01:04am
De ezt nem értem. Tudtám mf-elni 1-et és most meg vissza jött a d2 mappába a cache file.
kokista
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
#1059
Mar 15 2010 01:16am
De ha ujra kitörlöm akkor jó.
dihep
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold
:
70,255.00
#1060
Mar 15 2010 01:18am
Quote (kokista @ 15 Mar 2010 08:16)
De ha ujra kitörlöm akkor jó.
edit gomb
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
104
105
106
107
108
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact