☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Informatikai Kérdések
Prev
1
103
104
105
106
107
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 312266
Replies: 12134
Track Topic
kokista
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
#1041
Mar 14 2010 05:49am
Nem lett jó sajnos :S ugyan azt csinálja.
kokista
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
#1042
Mar 14 2010 05:50am
http://yfrog.com/jdkpkivgsmp
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#1043
Mar 14 2010 06:58am
ujratelepitettem hugom gepet csak ilyen angol verziot talaltam, hogy tudnam atallitani a billentyuzetet magyarra
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#1044
Mar 14 2010 07:01am
Quote (kokista @ 14 Mar 2010 12:50)
http://yfrog.com/jdkpkivgsmp
A portokat kinyitotta, windows tűzfal kikapcsolva és még mindig nem megy. Valaki segítsen neki légyszi....
This post was edited by banyek on Mar 14 2010 07:02am
pocahontas
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold
:
13.37
#1045
Mar 14 2010 07:06am
Quote (kusziyoker @ 14 Mar 2010 13:58)
ujratelepitettem hugom gepet csak ilyen angol verziot talaltam, hogy tudnam atallitani a billentyuzetet magyarra
no way
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#1046
Mar 14 2010 07:14am
Quote (pocahontas @ 14 Mar 2010 14:06)
no way
köszi a bíztatást
, de sikerült, egymagam megcsináltam!!!
This post was edited by kusziyoker on Mar 14 2010 07:18am
pocahontas
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold
:
13.37
#1047
Mar 14 2010 07:27am
Quote (kusziyoker @ 14 Mar 2010 14:14)
köszi a bíztatást
:( , de sikerült, egymagam megcsináltam!!! ^_^
jóóólvan na, én magamból indultam ki, nálam esélytelen lett volna a probléma megoldása
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#1048
Mar 14 2010 07:59am
Quote (kusziyoker @ 14 Mar 2010 13:58)
ujratelepitettem hugom gepet csak ilyen angol verziot talaltam, hogy tudnam atallitani a billentyuzetet magyarra
nyelvi eszkoztar a talcan... vagy a vezerlopultban...
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#1049
Mar 14 2010 09:24am
Quote (pocahontas @ 14 Mar 2010 14:27)
jóóólvan na, én magamból indultam ki, nálam esélytelen lett volna a probléma megoldása
http://www.doobybrain.com/wp-content/uploads/2009/06/winnie-the-pooh-rage.jpg
kokista
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
#1050
Mar 14 2010 10:47am
Valaki tudna segiteni? : ( még mindig nem jó.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
103
104
105
106
107
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact