Quote (SummertimeClothes @ 3 Dec 2015 22:44)
na en is akarok gepet venni hjehehe
szerencsere itt minden masfelszer annyiba kerul BAZMEG
http://1.1m.yt/k2gTpNW5.pnghttp://2.1m.yt/Rg6Dz59nB.pngitt vagyok atm, valasztottam barmi nagy faszsagot? van valami, ahol tudnek lefaragni az arbol esetleg anelkul, hogy felgyulladna egy heten belul aztan a gep? valami, amit erdemes lenne varialnom extra performanceert (az arhatarom ott van kb, ahol most vagyok, 11-12k sek)?
alaplapon faraghatsz, de szerintem rendben van a konfig.
ha az alaplapon faragsz, akkor esetleg egy fsp aurum gold táp helyette.
de ezzel sem lősz mellé, megveheted így is.
Az árakat SEK-ben néztem, úgye arról van itt szó?
Jah most látom, a ramot ne 1x8 hanem kitben vedd, legyen 2 modulból álló kit.
Meg lehet 16 gb, bár jelenleg még ezzel sem lesz gondod.
This post was edited by CyberPunk666 on Dec 3 2015 02:51pm