Quote (llllllllllll @ 3 Dec 2015 20:51)
hasonlót tervezek összerakni majd jövő év elején
csak kéne mellé 2 nagy monitor meg minden faszom :v
lehet csak veszek egy laptopot megint
Egy ilyen, és mellé egy pivot fullhd 24"-es. Ilyet akarok.
https://ipon.hu/webshop/product/philips_bdm4065uc/1027235Mondjuk mindig oda jutok a végén, hogy tulajdonképpen mi a fasznak...
De lehet veszek egyet, mert zsír lenne, csak akkor kéne hozzá valami rendes vga, meg akkor kéne venni már egy új gépet.
Remélem tudok menni a kiküldetésre januárban, mert akkor az extra pénzből meg is lenne és nem csökkenne a számlámon sem a pénzösszeg.
This post was edited by CyberPunk666 on Dec 3 2015 01:01pm