☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Informatikai Kérdések
Prev
1
1029
1030
1031
1032
1033
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 312173
Replies: 12134
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#10301
Oct 7 2015 11:45am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 7 2015 06:36pm)
Sírok a röhögéstől, meg a többi postod is jó. A g5-ös, meg a wp8-as :D
Képzeld, még a telefonomat is egyből felismerte, fel is raktam rá a zenéim
Nah ez milyen vicces!
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#10302
Oct 7 2015 11:49am
Quote (Vismajor @ Oct 7 2015 05:26pm)
bakc to the future
>w7
Tök szűz, LAN driver ment fel csak rá, de van mikrofon+füles is :]]]
Biztos nem szar a w10
bakc
amúgy elég jók a postjaid, go on
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#10303
Oct 7 2015 11:54am
Quote (llllllllllll @ Oct 7 2015 06:49pm)
bakc
amúgy elég jók a postjaid, go on
a razer update manager beállt mint a főtengely 75%on
ha meg imgsnapperrel képet akarok róla csinálni akkor eltűnik :D:D
kurvajó
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#10304
Oct 7 2015 12:40pm
Viszont egy a w10nek, w7 alatt is kikapcsol a gép ha játszom
Most fut egy furmark, 75 fok fölé nem ment még a gpu
Utána cpu teszt lesz
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#10305
Oct 15 2015 03:25pm
Quote (Vismajor @ Oct 7 2015 06:40pm)
Viszont egy a w10nek, w7 alatt is kikapcsol a gép ha játszom
Most fut egy furmark, 75 fok fölé nem ment még a gpu
Utána cpu teszt lesz
vegyél ssd-t
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#10306
Oct 15 2015 03:26pm
Quote (Vismajor @ 7 Oct 2015 20:40)
Viszont egy a w10nek, w7 alatt is kikapcsol a gép ha játszom
Most fut egy furmark, 75 fok fölé nem ment még a gpu
Utána cpu teszt lesz
2 lehetőség van
vagy a tápegység a szar
vagy te
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#10307
Oct 15 2015 04:38pm
amúgy ha ssd-t sata2be dutyok az jovan? :XD mert ez az alaplap nem sata3-om-as
InfamousMythos
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold
:
23,221.48
#10308
Oct 15 2015 04:59pm
Quote (Senee @ 16 Oct 2015 00:38)
amúgy ha ssd-t sata2be dutyok az jovan? :XD mert ez az alaplap nem sata3-om-as
elvileg nem lehet baja
de sebessege ugy kaksi lesz
bar ssd fuggo
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#10309
Oct 16 2015 03:26am
Quote (fahrii @ Oct 15 2015 10:26pm)
2 lehetőség van
vagy a tápegység a szar
vagy te
Rakurtam egy 14 centis ventit a vgara meg le vettem a gél oldalát és ez mrgoldotta a problémát
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#10310
Oct 16 2015 11:23am
Quote (Vismajor @ Oct 16 2015 09:26am)
Rakurtam egy 14 centis ventit a vgara meg le vettem a gél oldalát és ez mrgoldotta a problémát
le vetted és mrgoldotta?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1029
1030
1031
1032
1033
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact