Quote (kokista @ Mar 13 2010 06:30pm)
miért nem tudok d2-vel b.neten játszani?
már vettem új gépet, ujraraktam kb 10-szer és felváltva kapom a hibaüzeneteket,hogy diablo 2 was unable to connact to ....../you are temporarly retricted from this realm.
néha pedig felenged, de egy game után kidob a játékbol
aki tud segiteni, az segitsen pls
előre is köszönöm
amennyiben ezert vettel uj szamitogepet, abban az esetben rajtad mar Isten is csak erolkodve tudna segiteni.
erdemit nem tudok hozzafuzni mert x ev alatt elfelejtettem ezek mitol vannak.