d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11021031041051061214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 13 2010 11:37am
Quote (kokista @ Mar 13 2010 06:30pm)
miért nem tudok d2-vel b.neten játszani?
már vettem új gépet, ujraraktam kb 10-szer és felváltva kapom a hibaüzeneteket,hogy diablo 2 was unable to connact to ....../you are temporarly retricted from this realm.
néha pedig felenged, de egy game után kidob a játékbol
aki tud segiteni, az segitsen pls
előre is köszönöm


amennyiben ezert vettel uj szamitogepet, abban az esetben rajtad mar Isten is csak erolkodve tudna segiteni.

erdemit nem tudok hozzafuzni mert x ev alatt elfelejtettem ezek mitol vannak.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 11:40am
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 13 2010 06:37pm)
amennyiben ezert vettel uj szamitogepet, abban az esetben rajtad mar Isten is csak erolkodve tudna segiteni.

erdemit nem tudok hozzafuzni mert x ev alatt elfelejtettem ezek mitol vannak.


:thumbsup:

ON: Routerrel játsz egy picit, gyanítom van és az okoz ilyen hülyeségeket
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Mar 13 2010 01:06pm
reset router nem segített :( van még vmi más amit tudsz ajánlani?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2010 01:26pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 Mar 2010 13:38)
akkor valts chromera...

egyebkent probald meg h leszeded a firefoxot, majd kezzel letorlod a maradek filekat mindenhonnan

programfilesbol, az applications databol, mind a sajat, mind az all user mappaban, a registryben rakeresgetsz a moizillara meg a firefoxra, azt felteszed... akkor alapbeallitasbol mennie kell..


Megcsináltam. Nem javult meg. :cry:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 01:27pm
Quote (kokista @ Mar 13 2010 08:06pm)
reset router nem segített  :(  van még vmi más amit tudsz ajánlani?


nem reset router
portot kell megnyitni bnetnek
a legtöbb routerben alapon van ilyen előre legyártott battlenet beállítás

http://portforward.com/cportsnotes/battlenet/battlenet.htm

ilyenekkel próbáélkozz

This post was edited by szabika on Mar 13 2010 01:28pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2010 03:24pm
Quote (Genthor @ 13 Mar 2010 20:26)
Megcsináltam. Nem javult meg. :cry:


Megtaláltam a megoldást. Ez az add-on a gyógyír: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1122
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2010 01:08am
Tenap még próbáltam de nem igazán tudom, hogy hogyan kell.
http://img32.imageshack.us/img32/6015/kpkivgs1.png
Valahol itt?
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2010 05:40am
Neten lépjek be a routerhez és onnan hogyan tovább?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Mar 14 2010 05:44am
Quote (kokista @ 14 Mar 2010 12:40)
Neten lépjek be a routerhez és onnan hogyan tovább?


http://img151.imageshack.us/img151/6884/vvv095jt.jpg

googléztam, mert most nincs üzemben a routerem, de itt. Aszerint ahogy szabika linkjében van.
Windows tűzfalban (vagy amit használsz) is állítsd be, vagy kapcsold ki.
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2010 05:45am
oks köszi megprobálom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11021031041051061214Next
Add Reply New Topic New Poll