d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev1102510261027102810291214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 2 2015 07:10am
Quote (fahrii @ Oct 2 2015 09:36am)
Akkor jo nagy szar a note3 meg a fényképezőgép h nem támogatja a w10et


fülest bedugtam, hang volt de a mikrofon nem ment, kellett ahhoz is driver
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 2 2015 07:21am
Quote (Anarkin @ Oct 2 2015 02:32pm)
és mivel indoklod ezt
mert én minden gépemmel átálltam rá, még a dev envekkel is
0 issue


azért mert semmivel nem tud többet mint az elődje?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2015 11:15am
Quote (Anarkin @ Oct 2 2015 12:32pm)
és mivel indoklod ezt
mert én minden gépemmel átálltam rá, még a dev envekkel is
0 issue


engem is érdekelne, hogy minek?
inb4 mert eddig 8 volt rajtuk

This post was edited by llllllllllll on Oct 2 2015 11:21am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2015 11:44am
Quote (llllllllllll @ 2 Oct 2015 19:15)
engem is érdekelne, hogy minek?
inb4 mert eddig 8 volt rajtuk


ez a virtuális asztal ficsör eléggé op
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 2 2015 11:56am
Quote (fahrii @ Oct 2 2015 06:44pm)
ez a virtuális asztal ficsör eléggé op


Felrakod windawesomeot es van virtualis asztalod win7-en, jobb is mint a win10es merföldekkel.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2015 12:50pm
Quote (llllllllllll @ 2 Oct 2015 18:15)
engem is érdekelne, hogy minek?
inb4 mert eddig 8 volt rajtuk


mert ezt fejlesztik aktivan
mert kurva jol nez ki
mert UWP (universal windows platform ergo a sima app store) es csak itt tudok ra fejleszteni es primary skill .NET dev vagyok egyelore
mert a sima free Win10 Mail app merfoldekkel jobb mint a 300 mb ramot zabalo draga Outlook
amugy mar win8 is csomo jo dolgot tartalmazott kernel szinten amit win7 nem, csak arrol senki se beszel
szoval minden erv amellett szol h valtsak es egy sem szol ellene
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 2 2015 01:16pm
Quote (Anarkin @ 2 Oct 2015 20:50)
mert ezt fejlesztik aktivan
mert kurva jol nez ki
mert UWP (universal windows platform ergo a sima app store) es csak itt tudok ra fejleszteni es primary skill .NET dev vagyok egyelore
mert a sima free Win10 Mail app merfoldekkel jobb mint a 300 mb ramot zabalo draga Outlook
amugy mar win8 is csomo jo dolgot tartalmazott kernel szinten amit win7 nem, csak arrol senki se beszel
szoval minden erv amellett szol h valtsak es egy sem szol ellene


Ízlések és pofonok. Szerintem meg kurvaronda.

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2015 01:17pm
Quote (Anarkin @ 2 Oct 2015 20:50)
mert ezt fejlesztik aktivan
mert kurva jol nez ki
mert UWP (universal windows platform ergo a sima app store) es csak itt tudok ra fejleszteni es primary skill .NET dev vagyok egyelore
mert a sima free Win10 Mail app merfoldekkel jobb mint a 300 mb ramot zabalo draga Outlook
amugy mar win8 is csomo jo dolgot tartalmazott kernel szinten amit win7 nem, csak arrol senki se beszel
szoval minden erv amellett szol h valtsak es egy sem szol ellene


:wacko:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2015 01:21pm
Quote (Genthor @ 2 Oct 2015 20:16)


de most komolyan az explorert meg ikonokat ki nezi
annyit latok a windowsbol, hogy szep fekete taskbarom van es szep feher a chrome meg totalcommander teteje, keret nelkul
mas program ugysem kell
az a searchszar is minek alulra, kapcs ki
win+type
multiple desktop is useless sztem

This post was edited by Anarkin on Oct 2 2015 01:23pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2015 03:44pm
Quote (Genthor @ Oct 2 2015 07:16pm)





KÉRDEZD MEG TÖLLE VANAK E CSÖSCEI ???!?!! :XD:XDHG:XHXDH Z
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102510261027102810291214Next
Add Reply New Topic New Poll