Quote (llllllllllll @ 2 Oct 2015 18:15)
engem is érdekelne, hogy minek?
inb4 mert eddig 8 volt rajtuk
mert ezt fejlesztik aktivan
mert kurva jol nez ki
mert UWP (universal windows platform ergo a sima app store) es csak itt tudok ra fejleszteni es primary skill .NET dev vagyok egyelore
mert a sima free Win10 Mail app merfoldekkel jobb mint a 300 mb ramot zabalo draga Outlook
amugy mar win8 is csomo jo dolgot tartalmazott kernel szinten amit win7 nem, csak arrol senki se beszel
szoval minden erv amellett szol h valtsak es egy sem szol ellene