d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11011021031041051214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2010 06:52am
Quote (Woland_Professzor @ 13 Mar 2010 13:50)
rakd vissza a 2.0-t


Unsupported by Youtube.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 13 2010 06:52am
Quote (Anarkin @ 13 Mar 2010 13:48)
A két kép amit postoltál ugyan az, csak az egyiken egyel több feature van


nem ugyanaz.

az elsot akkoradja be, ha bezarod a komplett bongeszot, a masodikat meg akkor ha csoportosan zarsz be lapokat (a a bongeszo bezarasa nelkul)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 06:57am
Szóval ez egy ablak...
van egy fertőzött rundll32.exe-m és uninstallereket és exet futtat összevissza. Úgynézki hogy a Comodo Internet Suite-m nem találja (pedig a crackes exeket is jelzi mint "trójai/malware" - elvégre ilyen alapokon futnak a crackek)
Van valami ajánlat ami megtalálhatja?

ui: Ezek a netes keresők a "Search for rundll.exe related problems/virus" használhatósága milyen?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Mar 13 2010 06:58am
Quote (CyberPunk666 @ 13 Mar 2010 13:52)
nem ugyanaz.

az elsot akkoradja be, ha bezarod a komplett bongeszot, a masodikat meg akkor ha csoportosan zarsz be lapokat (a a bongeszo bezarasa nelkul)


http://i40.tinypic.com/zlyoev.jpg

nekem teljesen jól működik, nemtom genthornál mi lehet :c
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 13 2010 07:01am
Quote (szabika @ 13 Mar 2010 13:57)
Szóval ez egy ablak...
van egy fertőzött rundll32.exe-m és uninstallereket és exet futtat összevissza. Úgynézki hogy a Comodo Internet Suite-m nem találja (pedig a crackes exeket is jelzi mint "trójai/malware" - elvégre ilyen alapokon futnak a crackek)
Van valami ajánlat ami megtalálhatja?

ui: Ezek a netes keresők a "Search for rundll.exe related problems/virus" használhatósága milyen?


a netes viruskeresok, es virusirtok nagyresze valojaban virus es semmire sem jo.

csak nagy ismert virusirto ceg honlapjan levot hasznalj, de a neteset felejtsd el... sztem dobj fel egy avastot...

a legjobb ha atrakod a winyot egy masik gepbe, es arrol vizsgaltatod at, mert ugy nem is indulhat el es konnyebben leirja...

de elkepzelheto, hogy utana nem all fel a windows!
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 13 2010 07:01am
Quote (szabika @ Mar 13 2010 01:57pm)
Szóval ez egy ablak...
van egy fertőzött rundll32.exe-m és uninstallereket és exet futtat összevissza. Úgynézki hogy a Comodo Internet Suite-m nem találja (pedig a crackes exeket is jelzi mint "trójai/malware" - elvégre ilyen alapokon futnak a crackek)
Van valami ajánlat ami megtalálhatja?

ui: Ezek a netes keresők a "Search for rundll.exe related problems/virus" használhatósága milyen?


reinstall
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 07:04am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 13 2010 02:01pm)
a netes viruskeresok, es virusirtok nagyresze valojaban virus es semmire sem jo.

csak nagy ismert virusirto ceg honlapjan levot hasznalj, de a neteset felejtsd el... sztem dobj fel egy avastot...

a legjobb ha atrakod a winyot egy masik gepbe, es arrol vizsgaltatod at, mert ugy nem is indulhat el es konnyebben leirja...

de elkepzelheto, hogy utana nem all fel a windows!


igazából nem tudom mi van mert először egy windows update tette tönkre a gépet
nem kapcsolt be a videokarik tőle~~
fekete volt a monitor jel nélkül de a gép meg ment - vista welcome note volt :D

na mind1, most hogy leszettem az updatet mármint letöröltem jobb de lassú még
lehet a vírus neve Windows Vista? :ph34r:

meglátom mi lesz nn reinstall mert a laptopon is azt tettem és uncsi volt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 13 2010 07:07am
Quote (szabika @ 13 Mar 2010 14:04)
igazából nem tudom mi van mert először egy windows update tette tönkre a gépet
nem kapcsolt be a videokarik tőle~~
fekete volt a monitor jel nélkül de a gép meg ment - vista welcome note volt :D

na mind1, most hogy leszettem az updatet mármint letöröltem jobb de lassú még
lehet a vírus neve Windows Vista? :ph34r:

meglátom mi lesz nn reinstall mert a laptopon is azt tettem és uncsi volt


a windows updaterol a hardware update opcio alatti reszt soha nem szabad felrakni...

nekem ott a hangkartyamat, meg a videokartyamat is folyton elkurnak, mert vagy nem jo drivert akar feltenni, vagy eppen 2 evvel regebbire "up(?)datelne"

pl nvidiabol az 52.xx drivert tenne fel, a 94.xx helyett, a hangkartyamhoz megegyszeruen egy nem mukodot rakna fel.

Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 09:10am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 13 2010 02:07pm)
a windows updaterol a hardware update opcio alatti reszt soha nem szabad felrakni...
nekem ott a hangkartyamat, meg a videokartyamat is folyton elkurnak, mert vagy nem jo drivert akar feltenni, vagy eppen 2 evvel regebbire "up(?)datelne"

pl nvidiabol az 52.xx drivert tenne fel, a 94.xx helyett, a hangkartyamhoz megegyszeruen egy nem mukodot rakna fel.


nem hardware update volt hanem security foltozások
hát inkabb legyen védtelen de működjön~~
Member
Posts: 291
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Mar 13 2010 11:30am
miért nem tudok d2-vel b.neten játszani?
már vettem új gépet, ujraraktam kb 10-szer és felváltva kapom a hibaüzeneteket,hogy diablo 2 was unable to connact to ....../you are temporarly retricted from this realm.
néha pedig felenged, de egy game után kidob a játékbol
aki tud segiteni, az segitsen pls
előre is köszönöm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011021031041051214Next
Add Reply New Topic New Poll