Quote (CyberPunk666 @ Mar 13 2010 02:01pm)
a netes viruskeresok, es virusirtok nagyresze valojaban virus es semmire sem jo.
csak nagy ismert virusirto ceg honlapjan levot hasznalj, de a neteset felejtsd el... sztem dobj fel egy avastot...
a legjobb ha atrakod a winyot egy masik gepbe, es arrol vizsgaltatod at, mert ugy nem is indulhat el es konnyebben leirja...
de elkepzelheto, hogy utana nem all fel a windows!
igazából nem tudom mi van mert először egy windows update tette tönkre a gépet
nem kapcsolt be a videokarik tőle~~
fekete volt a monitor jel nélkül de a gép meg ment - vista welcome note volt

na mind1, most hogy leszettem az updatet mármint letöröltem jobb de lassú még
lehet a vírus neve Windows Vista?

meglátom mi lesz nn reinstall mert a laptopon is azt tettem és uncsi volt