d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev1101610171018101910201214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 31 2015 03:22am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 31 2015 09:52am)
vegyél egy kibaszott tvt
240 centiről semmi értelme vetíteni nem nyersz vele méretet, ráadásul a projektoroknak elég fos a felbontása is, aminek lenne olyan jó mint egy tvnek, az már jóval drágább

stop tard pls


Van tv-m.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 31 2015 03:32am
Quote (beni @ Aug 31 2015 10:22am)
Van tv-m.


akkor biztos nem elég nagy
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2015 09:17am
Quote (beni @ Aug 31 2015 09:22am)
Van tv-m.


akkor vegyél hozzá xboxot
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 31 2015 09:43am
Quote (lacketto @ Aug 31 2015 10:32am)
akkor biztos nem elég nagy


Ez valami piszkálódás akar lenni?
Quote (llllllllllll @ Aug 31 2015 04:17pm)
akkor vegyél hozzá xboxot


Nem gamelek. Igazából tv-t se nézek.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 31 2015 11:05am
Quote (beni @ Aug 31 2015 04:43pm)
Ez valami piszkálódás akar lenni?

Nem gamelek. Igazából tv-t se nézek.


nem csak nekem a 4 méter hossz szobában van egy 130 centis tévé és még apró betüt is tudok rajta olvasni távolról.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 1 2015 08:35am
Quote (lacketto @ Aug 31 2015 06:05pm)
nem csak nekem a 4 méter hossz szobában van egy 130 centis tévé és még apró betüt is tudok rajta olvasni távolról.


Igazából a nappaliban van a tv (amit nem nagyon nézek), de a másik szobában időnként szoktam az ágyon fekve filmezni. Laptopon viszont nem az igazi.

Nem akarnék oda is venni egy tv-t, pláne, hogy keskeny szoba (240cm) és maradna kb 25 centi széles sáv az ágy és tv mellett, hogy kimenjek az erkélyre. Zanzásítva ez a helyzetet.

Viszont arra gondoltam, hogy talán jó lenne egy hordozható méretű projektor, amit rákötnék a laptopra és kivetíthetném a falra a filmet.

This post was edited by beni on Sep 1 2015 08:36am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 1 2015 11:47am
Quote (beni @ 1 Sep 2015 15:35)
Igazából a nappaliban van a tv (amit nem nagyon nézek), de a másik szobában időnként szoktam az ágyon fekve filmezni. Laptopon viszont nem az igazi.

Nem akarnék oda is venni egy tv-t, pláne, hogy keskeny szoba (240cm) és maradna kb 25 centi széles sáv az ágy és tv mellett, hogy kimenjek az erkélyre. Zanzásítva ez a helyzetet.

Viszont arra gondoltam, hogy talán jó lenne egy hordozható méretű projektor, amit rákötnék a laptopra és kivetíthetném a falra a filmet.


nagyobb lakás kell
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 1 2015 01:00pm
Quote (ace07 @ Sep 1 2015 06:47pm)
nagyobb lakás kell


Oda meg tutira projektort veszek. Csak milyet? :rolleyes:

Najó, befejeztem.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 1 2015 04:39pm
beni es a projektor
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 2 2015 12:43am
Beninek túl sok fölösleges pénze van.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101610171018101910201214Next
Add Reply New Topic New Poll