d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1101210131014101510161468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Nov 8 2018 05:55am
Quote (Senee @ 8 Nov 2018 13:00)
sztem gyurcsány meg orbán már a kezdetektől (öszödi beszéd) összejátszik, az egész meg volt játszva ennek az egésznek a kialakításához
azért is van még mindig ott gyurcsány, hogy a sok fasz "HÁ MÉ AKKO KI, GYURCSÁ?"-nyozhasson, meg azért, hogy szépen lekaszálják közösen a normálisnak tűnő, tenni akaró sihedereket
a szimpátia meg sztem már azóta fennált, hogy még ott a 90-es években orbán nyilatkozta a gyurcsányról, hogy ő az egyetlen értelmes figura akinek a szavára érdemes figyelni

az ország meg teljes mértékben szinte az ő kezükben van, financiálisan érinthetetlenek
szerintem ezt nem váltja le senki amíg orbán ki nem hal, de addigra meg lesz más meg kitalálják a hogyantovábbot' már jóval eltőte és folytatódik minden ugyanúgy mint 1953-tól a szovjeteknél sztálin halála után


Valóban összejátszanak, hisz már a rendszerváltás előtt benne voltak a bulikban. Ezért tudták egy tollvonással megszerezni a pártszékházaikat, ami nem rossz induló tőke... Nyilván egy KISZ titkár nem volt egy buliban egy párt titkárral, de az se rossz Adu ha tudsz valamit egy olyan emberről akit tudod hogy tud valamit egy párttitkárról. Ezer szálon voltak már akkor is összefonódva kezdettől fogva egyértelmű volt hogy nem lesz elszámoltatás, de még a politikában is bentmaradhatnak a rendszer kiszolgálói és működtetői.

Az Öszödi beszéd nem hiszem hogy megrendezett lett volna. Mindig is nagy pofája volt az öregnek, utána is olyanokat nyilatkozott riportereknek kamerák előtt hogy "itt lehet minket hagyni" meg stb. Kezdettől fogva vállalhatatlan figura volt. Valószínű hogy nem az volt az első agymenése pártmegbeszéléseken, talán nem is volt már nagyon szomjas közben. De hogy előre megegyeztek volna azt kétlem. Gyurcsánynak is ez a két vágya a pénz és a hatalom. Úgyhogy szerintem csak az történt hogy egyik két kapura játszó szoci felvette. Állítólag először a fidesznek küldték el, de ők jegelni akarták a választás elé időzítve, hogy ne üljön le a sztori. Aztán a szocikhoz is el vagy vissza jutott, és ők meg inkább előre menekültek, és nyilvánosságra hozták, gondolva hogy sok van még választásig és majd elül. Ha nem úgy kezelik a tüntetéseket ahogy, be is jött volna nekik.
Tény hogy szükségük van gyurcsótányra meg az mszpre. Amíg ők vannak, addig lehet gyurcsányozni meg 2006ozni meg komcsizni, persze azért osztanak a szociknak is kormányzati megrendelés meg hirdetés, cserébe nem őket szidják hanem a Jobbikot. Nem hiába darálják csak és kizárólag a Jobbikot szó szerint minden eszközzel. Ezt a "mi hazánkat" is azért csináltatták meg torockaival hogy a jobb oldalt is felaprózza úgy mint a balt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 8 2018 06:07am
Quote (Thomas Cross @ Nov 8 2018 12:55pm)
Valóban összejátszanak, hisz már a rendszerváltás előtt benne voltak a bulikban. Ezért tudták egy tollvonással megszerezni a pártszékházaikat, ami nem rossz induló tőke... Nyilván egy KISZ titkár nem volt egy buliban egy párt titkárral, de az se rossz Adu ha tudsz valamit egy olyan emberről akit tudod hogy tud valamit egy párttitkárról. Ezer szálon voltak már akkor is összefonódva kezdettől fogva egyértelmű volt hogy nem lesz elszámoltatás, de még a politikában is bentmaradhatnak a rendszer kiszolgálói és működtetői.

Az Öszödi beszéd nem hiszem hogy megrendezett lett volna. Mindig is nagy pofája volt az öregnek, utána is olyanokat nyilatkozott riportereknek kamerák előtt hogy "itt lehet minket hagyni" meg stb. Kezdettől fogva vállalhatatlan figura volt. Valószínű hogy nem az volt az első agymenése pártmegbeszéléseken, talán nem is volt már nagyon szomjas közben. De hogy előre megegyeztek volna azt kétlem. Gyurcsánynak is ez a két vágya a pénz és a hatalom. Úgyhogy szerintem csak az történt hogy egyik két kapura játszó szoci felvette. Állítólag először a fidesznek küldték el, de ők jegelni akarták a választás elé időzítve, hogy ne üljön le a sztori. Aztán a szocikhoz is el vagy vissza jutott, és ők meg inkább előre menekültek, és nyilvánosságra hozták, gondolva hogy sok van még választásig és majd elül. Ha nem úgy kezelik a tüntetéseket ahogy, be is jött volna nekik.
Tény hogy szükségük van gyurcsótányra meg az mszpre. Amíg ők vannak, addig lehet gyurcsányozni meg 2006ozni meg komcsizni, persze azért osztanak a szociknak is kormányzati megrendelés meg hirdetés, cserébe nem őket szidják hanem a Jobbikot. Nem hiába darálják csak és kizárólag a Jobbikot szó szerint minden eszközzel. Ezt a "mi hazánkat" is azért csináltatták meg torockaival hogy a jobb oldalt is felaprózza úgy mint a balt.


ja, nagyon jól csinálják amit csinálnak + minden eszközük, tőkéjük megvan hozzá, hogy kivitelezzék
ezért se fogja őket leváltani senki.. mert egyrészt ahhoz nagy tőke kellene (mehet a sorosozás; mert külföldön kívül minden orbáné), másrészt meg tele az ország olyan emberrel aki 10 ezer forintnak meg egy zsák krumplinak örül és ezt a helyi fideszes vezetés simán vissza tudja osztani ezeknek az embereknek.. és az meg nem megoldás, hogy "de nyissátok ki a szemeteket, azok lopott milliárdok, ne szavazzatok le rájuk egy zsák krumpliért" mert azok az emberek eddig annyit se kaptak és ami érdekli őket, hogy ma meg holnap legyen kaja és eleve azért vannak ott ahol mert nem képesek hosszútávú stratégiákban gondolkodni.


+ha visszagondolok mikor nem volt semmi pénzem és teljesen elvoltam keseredve én is simán húztam volna szaros x-et akárhova egy 2 havi wow előfizetésért + egy pakk kóláért meg chipsért
ha elvagy keseredve nem érdekel a jövő, csak hogy az adott pillanatban jobban érezd magad


sztem a kormánynak van mindenféle-, szociológiai, pszichológiai tanácsadója és ők is rohadtul értik a dolgokat
nagyon össze van rakva ez az egész

This post was edited by Senee on Nov 8 2018 06:11am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 8 2018 06:11am
Már csak azért sem lesznek leváltva, mert amit ma Magyarországon az ellenzék nyíltan csinál, az nem más mint megélhetési politizálás. Kurvának álltak. A mikropártok pedig vagy komolytalanok (ergo ők is csak megélhetésből politizálnak), mint az MKKP vagy nincsenek még rendesen kiforrva, lásd Momentum (ami kurva jól indult a Nolimpiával, aztán sikerült szépen el is baszni).
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 8 2018 06:16am
Quote (-joey- @ Nov 8 2018 01:11pm)
Már csak azért sem lesznek leváltva, mert amit ma Magyarországon az ellenzék nyíltan csinál, az nem más mint megélhetési politizálás. Kurvának álltak. A mikropártok pedig vagy komolytalanok (ergo ők is csak megélhetésből politizálnak), mint az MKKP vagy nincsenek még rendesen kiforrva, lásd Momentum (ami kurva jól indult a Nolimpiával, aztán sikerült szépen el is baszni).


de amúgy ahhoz kb nacionalistának kellene lenni, hogy valaki elkezdje az egész életét kb rátenni arra, hogy az ország és az ország népe meg ilyen dolgokért küzdjön
ha normálian belegondolunk az a legésszerűbb, hogy írsz szövegeket értelmes dolgokról, bemész a parlamentbe, elmondod; havonta kapsz 800 ezret és kész.. minden adott egy szép, normális élethez a saját és akár a családod számára

kövér is ahogy beszél ott néha lol
kb így int mindenkit arra, hogy mondja el a kis beszédjét és üljön szépen le, ne harapjon senki abba a kézbe ami enni ad neki, merthogy itt minden a fideszé
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2018 07:14am
Trampli sajtotajekozatojaval van teli a sajto, megvonta a szót a CNN riportetol aki ettől függetlenül tovább kérdezett, mire egy fehér házi alkalmazott odalépett és megpróbálta elvenni tőle a mikrofont, mire a faszi hozzáért a no kezéhez

888 már így hozta le

“Erőszakosan próbálta kitépni a mikrofont egy, a közelében lévő hölgy kezéből”

Ilyenkor csak azt nem értem h mennyire kell ehhez hülyének nézni az embereket mikor van róla videó

Az már más kérdés h a CNN-s riporter a felszólítás ellenére miert nem adta tovább a szót egy másik riporternek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 8 2018 07:15am
Quote (Fej @ 8 Nov 2018 15:14)
Trampli sajtotajekozatojaval van teli a sajto, megvonta a szót a CNN riportetol aki ettől függetlenül tovább kérdezett, mire egy fehér házi alkalmazott odalépett és megpróbálta elvenni tőle a mikrofont, mire a faszi hozzáért a no kezéhez

888 már így hozta le

“Erőszakosan próbálta kitépni a mikrofont egy, a közelében lévő hölgy kezéből”

Ilyenkor csak azt nem értem h mennyire kell ehhez hülyének nézni az embereket mikor van róla videó

Az már más kérdés h a CNN-s riporter a felszólítás ellenére miert nem adta tovább a szót egy másik riporternek


Cringelek a teman amugy elegge, egy nyomorek a cnnes pali, en is kibasztam volna, de a vergodes mindket oldalrol nagyon vicces
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Nov 8 2018 07:17am
Quote (Senee @ 8 Nov 2018 14:07)
ja, nagyon jól csinálják amit csinálnak + minden eszközük, tőkéjük megvan hozzá, hogy kivitelezzék
ezért se fogja őket leváltani senki.. mert egyrészt ahhoz nagy tőke kellene (mehet a sorosozás; mert külföldön kívül minden orbáné), másrészt meg tele az ország olyan emberrel aki 10 ezer forintnak meg egy zsák krumplinak örül és ezt a helyi fideszes vezetés simán vissza tudja osztani ezeknek az embereknek.. és az meg nem megoldás, hogy "de nyissátok ki a szemeteket, azok lopott milliárdok, ne szavazzatok le rájuk egy zsák krumpliért" mert azok az emberek eddig annyit se kaptak és ami érdekli őket, hogy ma meg holnap legyen kaja és eleve azért vannak ott ahol mert nem képesek hosszútávú stratégiákban gondolkodni.


+ha visszagondolok mikor nem volt semmi pénzem és teljesen elvoltam keseredve én is simán húztam volna szaros x-et akárhova egy 2 havi wow előfizetésért + egy pakk kóláért meg chipsért
ha elvagy keseredve nem érdekel a jövő, csak hogy az adott pillanatban jobban érezd magad


sztem a kormánynak van mindenféle-, szociológiai, pszichológiai tanácsadója és ők is rohadtul értik a dolgokat
nagyon össze van rakva ez az egész


Ezek a rendszerek egyik napról a másikra szoktak bedőlni. A korrupció spirálból nincs kiszállás. Mindenki egyre többet akar, és egyre több ember van benne. Ezt nem bírja már sokáig a gazdaság, és egyre kevesebb pénz fog jutni minden másra. Főleg ilyen versenyképességgel meg GDP növekedéssel... Ha az EUs pénzeket meg a külföldön dolgozók hazautalásait levonjuk akkor szinte nem is volt növekedés...
Én csak azt nem értem hogy a kórházakból hallani meg látni a durvábbnál durvább történeteket, meg gyógyszerre sincs pénzük, akkor mégis mi a francért szavaz a sok agymosott nyugger rájuk? De az mszmpések meg a gyurcsányisták se jobbak... Nekik kéne a legjobban látni hogy ez dettó ugyanaz mint kádár alatt, és hogy arra mennek hogy minél előbb elpatkoljanak és ne kelljen nyugdíjat fizetni nekik... és mégse...
Előbb utóbb csak megbuknak, vagy nem marad dolgozó ember az országban, és akkor meg már úgyis mindegy...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 8 2018 07:32am
Quote (Thomas Cross @ Nov 8 2018 02:17pm)
Ezek a rendszerek egyik napról a másikra szoktak bedőlni. A korrupció spirálból nincs kiszállás. Mindenki egyre többet akar, és egyre több ember van benne. Ezt nem bírja már sokáig a gazdaság, és egyre kevesebb pénz fog jutni minden másra. Főleg ilyen versenyképességgel meg GDP növekedéssel... Ha az EUs pénzeket meg a külföldön dolgozók hazautalásait levonjuk akkor szinte nem is volt növekedés...
Én csak azt nem értem hogy a kórházakból hallani meg látni a durvábbnál durvább történeteket, meg gyógyszerre sincs pénzük, akkor mégis mi a francért szavaz a sok agymosott nyugger rájuk? De az mszmpések meg a gyurcsányisták se jobbak... Nekik kéne a legjobban látni hogy ez dettó ugyanaz mint kádár alatt, és hogy arra mennek hogy minél előbb elpatkoljanak és ne kelljen nyugdíjat fizetni nekik... és mégse...
Előbb utóbb csak megbuknak, vagy nem marad dolgozó ember az országban, és akkor meg már úgyis mindegy...


Nézd meg mi megy mondjuk Venezuelában
Rothadó húst esznek, nincs semmi

Mondjuk ott vannak véres tüntetések is; mégse történik semmi. A kormánynál a pénz, minden az övék; jobbak a fegyvereik.
Szóval a nép vagy kussban marad és élhet rothadó húst zabálva vagy meghal.

Mondjuk ettől még rohadt messze vagyunk, de már régóta Magyarország ilyen dél-amerikai mintára hasonlító módon működget, afelé tendál.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Nov 8 2018 07:48am
Quote (Senee @ 8 Nov 2018 15:32)
Nézd meg mi megy mondjuk Venezuelában
Rothadó húst esznek, nincs semmi

Mondjuk ott vannak véres tüntetések is; mégse történik semmi. A kormánynál a pénz, minden az övék; jobbak a fegyvereik.
Szóval a nép vagy kussban marad és élhet rothadó húst zabálva vagy meghal.

Mondjuk ettől még rohadt messze vagyunk, de már régóta Magyarország ilyen dél-amerikai mintára hasonlító módon működget, afelé tendál.


Ott azért a korrupcióban a rendőrök is nyakig benne vannak, meg persze nem akarnak csontsovány állatkerti állatokat enni. A mieinket se kell félteni, de azért bőven nem az a színvonal. 2006 után simán el tudom képzelni hogy lenne olyan állat aki parancsra éles lőszerrel is a tömegbe lő "mea parancsaz parancs!" mottóval. Vagy majd egy megbízható TEKessel lövetnek először a rendőrökre, vagy majd egy petárdát néznek "véletlenül" gránátnak hogy legitimizálják, de akkor biztos hogy beindulna az ukrán import és pár nap múlva visszalőnének rájuk és nyílt forradalom lenne. Onnantól meg ha van esze a rendőrnek, nem megy ki, bevédeni ezeket a rohadékokat. Nem szép dolog ilyesmit vízionálni, de még ez is előfordulhat.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 8 2018 08:26am
Quote (Thomas Cross @ Nov 8 2018 02:48pm)
Ott azért a korrupcióban a rendőrök is nyakig benne vannak, meg persze nem akarnak csontsovány állatkerti állatokat enni. A mieinket se kell félteni, de azért bőven nem az a színvonal. 2006 után simán el tudom képzelni hogy lenne olyan állat aki parancsra éles lőszerrel is a tömegbe lő "mea parancsaz parancs!" mottóval. Vagy majd egy megbízható TEKessel lövetnek először a rendőrökre, vagy majd egy petárdát néznek "véletlenül" gránátnak hogy legitimizálják, de akkor biztos hogy beindulna az ukrán import és pár nap múlva visszalőnének rájuk és nyílt forradalom lenne. Onnantól meg ha van esze a rendőrnek, nem megy ki, bevédeni ezeket a rohadékokat. Nem szép dolog ilyesmit vízionálni, de még ez is előfordulhat.


elkezdtem írni egy tldr-t a Zrínyi 2026 programról, de inkább kitöröltem mert még állami hivatalnál dolgozom és jobb mint a gyári munka
xD

lényeg az, hogy meg lesz itt teremtve az, hogy legyenek olyanok akik lőnek is
és sztem nem lesz esélye a felkelőknek; még ha sikerül is becsempészni fegyvereket; minden pénz és lehetőség a kormányt szolgálja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101210131014101510161468Next
Add Reply New Topic New Poll