Quote (Genthor @ 13 Mar 2010 12:58)
Frissítettem a Firefoxot 2-es verzióról 3.6-ra. Mi történt a többfüles figyelmeztetéssel, ami a böngésző bezárásakor szokott megjelenni? Van valakinek valami használható ötlete? Csak félmegoldásokat találtam a neten.
van az a beallitas, ahol beallitod, hogy mit csinaljon a bongeszo megnyitasakor.
ott lehet h megnyissa a kezdolapot, vagy az elozo ablakokat allitsa helyre, meg egy olyan, hogy mindig kerdezzen ra a muveletre... allitsd az utolsora..
egyebkent minden beallitas megjelenitesehez ird be a bongeszo cimsoraba, hogy: about::config