d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11001011021031041214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2010 06:32am
Quote (farki @ 13 Mar 2010 13:24)
nekem is 3.6 van, s mindig figyelmeztet mikor több fülből akarok kilépni


Nekem csak akkor figyelmeztet, ha a Firefox indításakor: Kezdőlap/Üres oldal megjelenítése van beállítva, de akkor is csak ezt dobja fel:



Quote (Anarkin @ 13 Mar 2010 13:31)
Lapok -> Figyelmeztetés több lap bezárása előtt

Page loaded in 0.258158 seconds


Ott van a pipa és mégsem jó.

This post was edited by Genthor on Mar 13 2010 06:33am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 13 2010 06:32am
Quote (Genthor @ 13 Mar 2010 12:58)
Frissítettem a Firefoxot 2-es verzióról 3.6-ra. Mi történt a többfüles figyelmeztetéssel, ami a böngésző bezárásakor szokott megjelenni? Van valakinek valami használható ötlete? Csak félmegoldásokat találtam a neten.


van az a beallitas, ahol beallitod, hogy mit csinaljon a bongeszo megnyitasakor.
ott lehet h megnyissa a kezdolapot, vagy az elozo ablakokat allitsa helyre, meg egy olyan, hogy mindig kerdezzen ra a muveletre... allitsd az utolsora..

egyebkent minden beallitas megjelenitesehez ird be a bongeszo cimsoraba, hogy: about::config
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 13 2010 06:33am
Quote (Genthor @ 13 Mar 2010 13:32)
Nekem csak akkor figyelmeztet, ha a Firefox indításakor: Kezdőlap/Üres oldal megjelenítése van beállítva, de akkor is csak ezt dobja fel:

http://img97.imageshack.us/img97/8649/90923560.jpg


Persze hogy csak akkor figyelmeztet, hiszen a harmadik opció pont azt váltja le, hogy ne kelljen megkérdeznie :huh:
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2010 06:35am
Quote (CyberPunk666 @ 13 Mar 2010 13:32)
van az a beallitas, ahol beallitod, hogy mit csinaljon a bongeszo megnyitasakor.
ott lehet h megnyissa a kezdolapot, vagy az elozo ablakokat allitsa helyre, meg egy olyan, hogy mindig kerdezzen ra a muveletre... allitsd az utolsora..

egyebkent minden beallitas megjelenitesehez ird be a bongeszo cimsoraba, hogy: about::config


Itt is megcsináltam mindent, amit csak találtam a neten, de így sem változott semmi.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2010 06:36am
Quote (Anarkin @ 13 Mar 2010 13:33)
Persze hogy csak akkor figyelmeztet, hiszen a harmadik opció pont azt váltja le, hogy ne kelljen megkérdeznie :huh:


Editeltem a 1011-es postom.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 13 2010 06:38am
Quote (Genthor @ 13 Mar 2010 13:36)
Editeltem a 1011-es postom.


akkor valts chromera...

egyebkent probald meg h leszeded a firefoxot, majd kezzel letorlod a maradek filekat mindenhonnan

programfilesbol, az applications databol, mind a sajat, mind az all user mappaban, a registryben rakeresgetsz a moizillara meg a firefoxra, azt felteszed... akkor alapbeallitasbol mennie kell..
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 13 2010 06:39am
Quote (Genthor @ 13 Mar 2010 13:36)
Editeltem a 1011-es postom.


Nem értem mi a gondod

Ha beállítod, hogy Keződlap | Üres oldal jelenjen meg, és bejelölöd hogy figyelmeztessen, akkor figyelmeztet (Te mondtad)

Amennyiben beállítod, hogy a Legutóbbi Lapok jelenjenek meg, és bejelölve marad, hogy figyelmeztessen, akkor NEM figyelmeztet (szintén Te mondtad) és meg kell hagyni teljesen logikus is

Quote (CyberPunk666 @ 13 Mar 2010 13:38)
akkor valts chromera...


This

This post was edited by Anarkin on Mar 13 2010 06:40am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2010 06:46am
Quote (Anarkin @ 13 Mar 2010 13:39)
Nem értem mi a gondod

Ha beállítod, hogy Keződlap | Üres oldal jelenjen meg, és bejelölöd hogy figyelmeztessen, akkor figyelmeztet (Te mondtad)

Amennyiben beállítod, hogy a Legutóbbi Lapok jelenjenek meg, és bejelölve marad, hogy figyelmeztessen, akkor NEM figyelmeztet (szintén Te mondtad) és meg kell hagyni teljesen logikus is



This


Az a gondom, hogy ez az üzenet nincs.



Nn Chrome.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 13 2010 06:48am
Quote (Genthor @ 13 Mar 2010 13:46)
Az a gondom, hogy ez az üzenet nincs.

http://img97.imageshack.us/img97/449/29273147.jpg

Nn Chrome.


A két kép amit postoltál ugyan az, csak az egyiken egyel több feature van
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 13 2010 06:50am
rakd vissza a 2.0-t
Go Back To Magyar Topic List
Prev11001011021031041214Next
Add Reply New Topic New Poll