Quote (fahrii @ 7 May 2015 08:36)
Gondolkodtam rajta hogy be kéne szerezni egy G400at valahonnan, csak idén lesz 12 éves az MX518am, túl van már vagy 200000000000 kattintáson, ki tudja meddig fogja még bírni.
Kene valami MX518/G400/G500 alternativa, mert latszolag Logitech went full retard
G400-am van otthon, de munkaba is akartam venni egyet
Elvileg a Steelseries egerek hasonloak, utana kell nezni