d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev199910001001100210031214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 4 2015 06:10pm
Quote (tevetava @ May 4 2015 08:21pm)
valves dota2, ezt találtam: http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1249&game=DOTA%202
meg lol is futhat, de annak asszem kisebb a gépigénye
azért jó lenne, ha ilyen 4-5 évig bírná, tervezek még külföldre menni a közeljövőben


MINIMUM:
OS: Windows 7
Processor: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 8 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible

ez a hivatalos gépigény
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 6 2015 12:54am
Views: 113202 Replies: 10000
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 6 2015 04:37pm
logitech mi az istenért nem árul normális egereket? G400, stb?

G400-ból meg G500-ból is ilyen hyperion viccet csináltak, úgy néz ki hogy nem tudom, sírjak-e vagy röhögjek

This post was edited by Anarkin on May 6 2015 04:41pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 7 2015 12:16am
Quote (Anarkin @ 7 May 2015 00:37)
logitech mi az istenért nem árul normális egereket? G400, stb?

G400-ból meg G500-ból is ilyen hyperion viccet csináltak, úgy néz ki hogy nem tudom, sírjak-e vagy röhögjek


Meg az ára is annyi lett, hogy ne tudd sírj vagy nevess...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 7 2015 01:36am
Quote (Anarkin @ 6 May 2015 23:37)
logitech mi az istenért nem árul normális egereket? G400, stb?

G400-ból meg G500-ból is ilyen hyperion viccet csináltak, úgy néz ki hogy nem tudom, sírjak-e vagy röhögjek


Gondolkodtam rajta hogy be kéne szerezni egy G400at valahonnan, csak idén lesz 12 éves az MX518am, túl van már vagy 200000000000 kattintáson, ki tudja meddig fogja még bírni.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 7 2015 01:39am
Quote (fahrii @ 7 May 2015 08:36)
Gondolkodtam rajta hogy be kéne szerezni egy G400at valahonnan, csak idén lesz 12 éves az MX518am, túl van már vagy 200000000000 kattintáson, ki tudja meddig fogja még bírni.


Kene valami MX518/G400/G500 alternativa, mert latszolag Logitech went full retard

G400-am van otthon, de munkaba is akartam venni egyet

Elvileg a Steelseries egerek hasonloak, utana kell nezni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2015 04:30am
Quote (Anarkin @ May 7 2015 08:39am)
Kene valami MX518/G400/G500 alternativa, mert latszolag Logitech went full retard

G400-am van otthon, de munkaba is akartam venni egyet

Elvileg a Steelseries egerek hasonloak, utana kell nezni


en imadom a g400s emet

mondjuk elotte csak trust wireless vackokat hasznaltam 8D
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 7 2015 01:06pm
Ha eszközkezelőben nincs olyan eszköz amit ne ismerne az oprendszer akkor valszeg minden driver rendben van?
Volt a kezembe egy laptop, Win 8.1-et telepítettem rá, de a support-ba ilyen 32 bit-es win 7 driverek vannak, amik el se indulnak. De amúgy meg a felbontás beállt, videó kártyát is megtalálta, szóval nem tudom, hogy így most jó-e vagy kellene-e win 8-as drivereket keresni alaplaphoz meg ilyesmihez? (mondjuk Inteles chipset drivert feltudtam tenni, gondolom az így oké.)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 7 2015 01:17pm
Quote (HunIndex @ 7 May 2015 21:06)
Ha eszközkezelőben nincs olyan eszköz amit ne ismerne az oprendszer akkor valszeg minden driver rendben van?
Volt a kezembe egy laptop, Win 8.1-et telepítettem rá, de a support-ba ilyen 32 bit-es win 7 driverek vannak, amik el se indulnak. De amúgy meg a felbontás beállt, videó kártyát is megtalálta, szóval nem tudom, hogy így most jó-e vagy kellene-e win 8-as drivereket keresni alaplaphoz meg ilyesmihez? (mondjuk Inteles chipset drivert feltudtam tenni, gondolom az így oké.)


Minden olyan driver, amilyen eszközt megtalált, így fogalmaznám meg.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2015 04:27pm
Mennyire éri meg olyan aksi kímélő beállítást alkalmazni, ami 60% körül tartja a töltöttséget? Sokkal növeli az élettartamát? 80%-ban töltőről használom, de abban a 20-ban jó lnne ha nem merülne le 1-1,5 óra alatt... Inkább figyeljek oda, hogyha megyek valahova akkor előtte állítsam át és állítsam vissza ha megint battlestationnek használom, vagy nem fog annyit dobni az élettartamon ?

Illetve miért lehet az, hogy barátnőm laptopját hdmivel feldugjuk a tvre, és nem viszi át a hangot? Hangkeverőben nincs letiltva, ő is nézegete ott fél órát, meg én is, lehet driver hiba?
Go Back To Magyar Topic List
Prev199910001001100210031214Next
Add Reply New Topic New Poll