d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev1991001011021031214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,136
Joined: Jan 29 2008
Gold: 1,992.00
Mar 10 2010 01:11pm
Quote (xGurke @ Mar 10 2010 05:11pm)
milyen program létezik még total commanderen kívül, amivel lehet ftp-re tölteni


FileZilla,Smart Ftp
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 10 2010 01:15pm
Quote (Anarkin @ 10 Mar 2010 20:04)
Én nézegetem őket, és tervezem is h. elkezdem ha végre befejeztem a felső angolt

3-4 nagyobb szint van, de a végefele egyelőre felejtős a kezdőknek mert azokhoz x-xx év tapasztalat is kell. Az egyes tanfolyamok ilyen 500e HUF környékén vannak.

Azt, hogy az egyetem mennyire állja ezeket nem tudom, mert pl. BME-n mostanában indult egy CEH képzés -amit nagyon meg akartam csinálni, csak nincs rá időm- de ott valahogy úgy volt, hogy hallgatóknak 140e körül van, míg azoknak akiknek nincs aktív jogviszonyuk ilyen 440e körül volt


nem akartam egyelore menni ilyenekre, sehol nem vagyok en ahhoz :D

csak jo tajekozottnak lenni a lehetosegekrol, mert nem mind1, hogy 440 vagy 140... en ugy olvastam, h rendszeresen indulnak (mindig mas) ilyen tanfolyamok a bmen es az elten (ptin) es csak vizsgadijat kell fizetni (lehet az a 140 :D)...


olvasgattam a microsoft minositesek listajat, de az marketingszovegbol, meg ilyen mfdws, mgfrreg, meg mfdsfs szavak sokasaga, amikben csak az vilagos h mind m-el kezdodik, mert microsoft... ^^ jah meg sokszor szerepel benne az IT es a business kifejezes...


Quote (Anarkin @ 10 Mar 2010 20:04)
/e Te eddig nem Linux kocka voltál? :o


tervezgetem a jovomet ha bekerulok a bmere, ami sajnos a tudoemboliam miatt nagy valoszinuseggel csak jovore lesz... :/

a linuxal meg ott hagytam fel, hogy a 9es ubuntutol felfele nem indul el a gepemen (kompatiblitas nem teljesitmeny)
volt rajta egy 8.xx, de sajnos a geforce 2 mx 440et se volt egyszeru behangolni, aztan a pohar ott telt be, h nem tudtam jo minosegu hanglejatszast produkalni. :/ a hangkartyamra vegkepp nem talaltam jo megoldast... hangokra eleg volt, de zenere nem...

This post was edited by CyberPunk666 on Mar 10 2010 01:18pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 11 2010 06:25am
asus notebookon hol lehet kikapcsolni az érintőpadot? (xp)
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Mar 11 2010 06:26am
Quote (Nerz8 @ 11 Mar 2010 13:25)
asus notebookon hol lehet kikapcsolni az érintőpadot? (xp)


fn+ kék egér ikon.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 11 2010 06:32am
Quote (banyek @ 11 Mar 2010 13:26)
fn+ kék egér ikon.


nincs kék ikon.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Mar 11 2010 06:37am
Quote (Nerz8 @ 11 Mar 2010 13:32)
nincs kék ikon.


http://img10.indafoto.hu/3/9/57659_1e0b98ffbf6e647bbcfb5f1032f21ce5/3340433_605e1efcd27cd3b44d2b8d38918da53a_m.jpg
http://prohardver.hu/dl/cnt/2008-05/2206/pic/toshiba_r500__keyb-r_b.jpg
ilyesmi kellene, hogy legyen, ömm, most látom, toshibán szürkével jelölik, lehet asuson is. Lényeg, hogy van egy bill, amin van egy egér ikon, ahhoz nyomj egy FN-t.

Fn+F7 elvileg ;)

This post was edited by banyek on Mar 11 2010 06:40am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 11 2010 06:47am
Quote (banyek @ 11 Mar 2010 13:37)
http://img10.indafoto.hu/3/9/57659_1e0b98ffbf6e647bbcfb5f1032f21ce5/3340433_605e1efcd27cd3b44d2b8d38918da53a_m.jpg
http://prohardver.hu/dl/cnt/2008-05/2206/pic/toshiba_r500__keyb-r_b.jpg
ilyesmi kellene, hogy legyen, ömm, most látom, toshibán szürkével jelölik, lehet asuson is. Lényeg, hogy van egy bill, amin van egy egér ikon, ahhoz nyomj egy FN-t.

Fn+F7 elvileg ;)


driverrel megoldottam, de azért ty.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2010 05:58am
Frissítettem a Firefoxot 2-es verzióról 3.6-ra. Mi történt a többfüles figyelmeztetéssel, ami a böngésző bezárásakor szokott megjelenni? Van valakinek valami használható ötlete? Csak félmegoldásokat találtam a neten.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Mar 13 2010 06:24am
Quote (Genthor @ 13 Mar 2010 12:58)
Frissítettem a Firefoxot 2-es verzióról 3.6-ra. Mi történt a többfüles figyelmeztetéssel, ami a böngésző bezárásakor szokott megjelenni? Van valakinek valami használható ötlete? Csak félmegoldásokat találtam a neten.


nekem is 3.6 van, s mindig figyelmeztet mikor több fülből akarok kilépni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 13 2010 06:31am
Quote (Genthor @ 13 Mar 2010 12:58)
Frissítettem a Firefoxot 2-es verzióról 3.6-ra. Mi történt a többfüles figyelmeztetéssel, ami a böngésző bezárásakor szokott megjelenni? Van valakinek valami használható ötlete? Csak félmegoldásokat találtam a neten.


Lapok -> Figyelmeztetés több lap bezárása előtt

Page loaded in 0.258158 seconds
Go Back To Magyar Topic List
Prev1991001011021031214Next
Add Reply New Topic New Poll