d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Előválasztás Poll - Miniszterelnök Jelölt Edition
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 41,463
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Sep 21 2021 11:54pm
Quote (Jancsipapa @ 18 Sep 2021 17:17)
Elmondta a véleményét, nem értem, hogy miért kellett leszarozni :D


Köszönöm! :D

Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2021 00:44)
jaj ne játszuk már itt az álszentet
10 éve ezt a szar jobbikos dumát tolja a puruttya szerkesztő úr, még akkoriból amikor nagyban gárdisták voltak, szóval hagyjuk a hülyeséget


Nekem 10 éve még túl radikális volt a jobbik, és ennek ellenére is ők voltak az egyetlen értelmes párt az LMPén kívül, és a kettő közül a nemzeti vonal közelebb állt hozzám, plusz nem félek az atomenergiától mint az LMP. A Momentum meg ahogy épp kezdte belopni magát a szívembe meg kezdtem 3ik választási lehetőségként kezelni, olyan gyorsan ki is esett ahogy Fekete-Győr egyre "orbánosabb" meg populistább lett. 4 napos munkahét? :rofl: Üres ígérgetés, abban meg orbánt nem lehet legyőzni!
Nem vagyok idealista hogy csak olyan pártra vagyok hajlandó szavazni amivel 100%ig egyetértek, mert olyan nem lesz. Régen sem értettem velük egyet sokmindenben, és most sem. Ilyet csak az agymosottak tesznek...
Az hogy Vona beljebb hozta őket "mérsékelt jobbra" kifejezetten jót tett a szavazóknak is meg a "vállalhatóságnak" is. Jakab meg azzal hogy kibaszott egy csomó embert akiknek már rég nem lett volna helyük a pártban (pl: Én ugyanúgy elítélem ha a Turul szobrot festik meg vécépapírozzák össze, mint azt amikor a Cipőkbe köpnek vagy tesznek disznólábat) , csak bebizonyította hogy ez nem csak "cukikampány". Plusz ezzel beljebb hozta őket Jobb-középre ahol eredetileg is lenniük kellett volna.

De úgy látom hogy a politikai érvelés nem megy neked, úgyhogy személyeskedjünk mert az viszont megy neked ahogy látom. De ne is csodálkozzunk, aki hallott már téged sztárkráftozni az azon csodálkozik hogy-hogy még nem kaptál agyvérzést... :rofl:

This post was edited by Thomas Cross on Sep 21 2021 11:58pm
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Sep 22 2021 12:42am
vitatkoztok ilyen faszsagokon, kozben holnap d2r
smh my head
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 22 2021 02:28am
Quote (Thomas Cross @ Sep 22 2021 07:54am)
Köszönöm! :D



Nekem 10 éve még túl radikális volt a jobbik, és ennek ellenére is ők voltak az egyetlen értelmes párt az LMPén kívül, és a kettő közül a nemzeti vonal közelebb állt hozzám, plusz nem félek az atomenergiától mint az LMP. A Momentum meg ahogy épp kezdte belopni magát a szívembe meg kezdtem 3ik választási lehetőségként kezelni, olyan gyorsan ki is esett ahogy Fekete-Győr egyre "orbánosabb" meg populistább lett. 4 napos munkahét? :rofl: Üres ígérgetés, abban meg orbánt nem lehet legyőzni!
Nem vagyok idealista hogy csak olyan pártra vagyok hajlandó szavazni amivel 100%ig egyetértek, mert olyan nem lesz. Régen sem értettem velük egyet sokmindenben, és most sem. Ilyet csak az agymosottak tesznek...
Az hogy Vona beljebb hozta őket "mérsékelt jobbra" kifejezetten jót tett a szavazóknak is meg a "vállalhatóságnak" is. Jakab meg azzal hogy kibaszott egy csomó embert akiknek már rég nem lett volna helyük a pártban (pl: Én ugyanúgy elítélem ha a Turul szobrot festik meg vécépapírozzák össze, mint azt amikor a Cipőkbe köpnek vagy tesznek disznólábat) , csak bebizonyította hogy ez nem csak "cukikampány". Plusz ezzel beljebb hozta őket Jobb-középre ahol eredetileg is lenniük kellett volna.

De úgy látom hogy a politikai érvelés nem megy neked, úgyhogy személyeskedjünk mert az viszont megy neked ahogy látom. De ne is csodálkozzunk, aki hallott már téged sztárkráftozni az azon csodálkozik hogy-hogy még nem kaptál agyvérzést... :rofl:



Szükség van egy ellenzéki pártra aki a low level vidékieket szólítja meg, erre jó a jobbik. Egyébként elég komolytalanok, nehezen tudom elképzelni hogy vezetni tudnának egy orszagot
Member
Posts: 34,313
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Sep 22 2021 03:01am
Quote (anyd @ 22 Sep 2021 10:28)
Szükség van egy ellenzéki pártra aki a low level vidékieket szólítja meg, erre jó a jobbik. Egyébként elég komolytalanok, nehezen tudom elképzelni hogy vezetni tudnának egy orszagot


Jólétet minden magyarnak! Fizessenek a tolvajok! Orbánból csináljanak Viktóriát!
Member
Posts: 2,901
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Sep 22 2021 03:31am
Quote (Fej @ 22 Sep 2021 11:01)
Jólétet minden magyarnak! Fizessenek a tolvajok! Orbánból csináljanak Viktóriát!


Viktoria az angoloknak is bejott

szerintem mindenki el tudna viselni nehany koloniat
Member
Posts: 41,463
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Sep 22 2021 07:10am
Quote (anyd @ 22 Sep 2021 10:28)
Szükség van egy ellenzéki pártra aki a low level vidékieket szólítja meg, erre jó a jobbik. Egyébként elég komolytalanok, nehezen tudom elképzelni hogy vezetni tudnának egy orszagot


Vona meg az értelmiségnek meg a művelt, tájékozott rétegnek politizált, és akkor is mindenki azt mondta hogy "Aaakalmatlaan!" És mégis mindig azon pártok között voltak akik értelmes programot írtak. Mielőtt még itt 1-2 ember nekiáll nyavalyogni, az LMP meg a Momentuméban is voltak jó dolgok, meg a jobbikéban is hülyeségek, épp ezért lett volna jó már 2014ben is egy koalíciós kormány. Bár ettől ami most van BÁRMI jobb lett volna amit a 2-3 párt össze tud tákolni. Valljuk be, Vona hiába volt jó ember, nem volt jó politikus, különben felismerte volna hamarabb hogy koalíció, de legalább koordinált indulás nélkül nincs esélyük.

Quote (AngryBug @ 19 Sep 2021 14:33)
meggyőzni bárkit is 2021-ben, főleg a politikában
konkrétan mindenki foggal körömmel küzd a saját véleményéért, legyen szó a világ igazságáról, vagy a legnagyobb faszságról :D
ez a kurva covid időszak kihozta mindenkiből az állatot

Az interneten már nagyon brutál, de kimész a boltba, és konkrétan mindenki idegbeteg, mindenki mindent támadásnak/személyes sértésnek vesz

namindegy, nem tudom miért írtam ezt, valszeg Jobbik fanboy Tamás hozta ki belőlem xd
egyébként [x] Márki-Zay Péter



Nem vagyok fanboj, kritizálom őket rendesen, meg most is felismerem ha fasságokat csinálnak, vagy nem csinálják amit kell, de miután az LMP sorra buktatja az elnökeit és már szinte a Kutyákkal vannak egy szinten, a Momentumban Fegyőr meg átment miniorbánba, ezért sajnos vagy nem sajnos még mindig a Jobbik amit jó szívvel tudok választani.
Márki-Zayt én is bírom, Boldog Békeidőkben őt választanám, de akkor nem is Jakabot teszik meg elnöknek. Most kell a kemény harsánysága hogy verje a harci dobot meg felrázza az ország még passzív részét és úgy néz ki működik is. Az MZP féle MMMel csak egy bajom van: nincsenek elegen és nincs meg a beágyazottságuk hogy megnyerjék az előválasztást, meg lekoordinálják a 22est. Arra leszek kíváncsi hogy majd a második fordulóban ki mögé fog beállni, mert ha tényleg Karácsonyt támogatja akkor kb Zugló lesz az országból, az meg orbánhoz képest nem előrelépés...

This post was edited by Thomas Cross on Sep 22 2021 07:21am
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Sep 22 2021 07:28am
Fegyőrék kevertet isznak.
Ezzel sokat nőtt a Momentum a szememben. :)
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 22 2021 08:31am
Quote (Thomas Cross @ 22 Sep 2021 07:54)
Köszönöm! :D



Nekem 10 éve még túl radikális volt a jobbik, és ennek ellenére is ők voltak az egyetlen értelmes párt az LMPén kívül, és a kettő közül a nemzeti vonal közelebb állt hozzám, plusz nem félek az atomenergiától mint az LMP. A Momentum meg ahogy épp kezdte belopni magát a szívembe meg kezdtem 3ik választási lehetőségként kezelni, olyan gyorsan ki is esett ahogy Fekete-Győr egyre "orbánosabb" meg populistább lett. 4 napos munkahét? :rofl: Üres ígérgetés, abban meg orbánt nem lehet legyőzni!
Nem vagyok idealista hogy csak olyan pártra vagyok hajlandó szavazni amivel 100%ig egyetértek, mert olyan nem lesz. Régen sem értettem velük egyet sokmindenben, és most sem. Ilyet csak az agymosottak tesznek...
Az hogy Vona beljebb hozta őket "mérsékelt jobbra" kifejezetten jót tett a szavazóknak is meg a "vállalhatóságnak" is. Jakab meg azzal hogy kibaszott egy csomó embert akiknek már rég nem lett volna helyük a pártban (pl: Én ugyanúgy elítélem ha a Turul szobrot festik meg vécépapírozzák össze, mint azt amikor a Cipőkbe köpnek vagy tesznek disznólábat) , csak bebizonyította hogy ez nem csak "cukikampány". Plusz ezzel beljebb hozta őket Jobb-középre ahol eredetileg is lenniük kellett volna.

De úgy látom hogy a politikai érvelés nem megy neked, úgyhogy személyeskedjünk mert az viszont megy neked ahogy látom. De ne is csodálkozzunk, aki hallott már téged sztárkráftozni az azon csodálkozik hogy-hogy még nem kaptál agyvérzést... :rofl:


eddig olvastam, mert hazudsz
Member
Posts: 41,463
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Sep 22 2021 11:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Sep 2021 16:31)
eddig olvastam, mert hazudsz


TE tudsz OLVASNI? XD :rofl: :rofl: :rofl:
Nem így vettem észre, mert akkor talán nem 1 mondatban reagálnál mindenre! :rofl: LSHMSFOADMT! És még te akartál VLOGergként meg influenszerként befutni! Szánalmas! :rofl:



This post was edited by Thomas Cross on Sep 22 2021 11:52am
Member
Posts: 34,313
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Sep 22 2021 01:48pm
Quote (Thomas Cross @ 22 Sep 2021 19:50)
TE tudsz OLVASNI? XD :rofl: :rofl: :rofl:
Nem így vettem észre, mert akkor talán nem 1 mondatban reagálnál mindenre! :rofl: LSHMSFOADMT! És még te akartál VLOGergként meg influenszerként befutni! Szánalmas! :rofl:

https://memegenerator.net/img/instances/55099447.jpg


holy moly
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll