d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > D2 Resurrected
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2021 12:45pm
Evala ljudi :) eto i mene sigurno prvi dan na HC.
Member
Posts: 4,931
Joined: Jul 3 2008
Gold: 4,033.00
Mar 16 2021 12:46pm
Quote (eddy_hc @ 16 Mar 2021 19:45)
Evala ljudi :) eto i mene sigurno prvi dan na HC.


eh prije minute sam se tebe sjetio i tvog ultra safe ele dud na kojem sam trenirao pk :D
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2021 12:47pm
Quote (Phat_Addictive @ 16 Mar 2021 19:46)
eh prije minute sam se tebe sjetio i tvog ultra safe ele dud na kojem sam trenirao pk :D


Haha ne sican se toga, podsjeti me :D posla mi je nu prije par dana neke s/s...nostalgija

This post was edited by eddy_hc on Mar 16 2021 12:48pm
Member
Posts: 4,931
Joined: Jul 3 2008
Gold: 4,033.00
Mar 16 2021 12:49pm
igrao si ele dud sa ja mislim double raven, i stajali smo jedanput a1 i ja sam trenirao non hax pk jer moja perfect ice sorc nije te ni ogrebala :D
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2021 12:53pm
Quote (Phat_Addictive @ 16 Mar 2021 19:49)
igrao si ele dud sa ja mislim double raven, i stajali smo jedanput a1 i ja sam trenirao non hax pk jer moja perfect ice sorc nije te ni ogrebala :D


U magli mi je. A ko ce se sitit svega, bilo je tih momenata.. jeje, nikad prezaljeni ANTLERZ, banalo me tad radi loadera nekih 50ak br prije 97og i nikad vise to ime nisan uspija uvatit :D
Otkad je najavljen D2R, razmisljan svaki dan o buildovima i s cime igrat na pocetku. Opralo me totalno.
Member
Posts: 4,931
Joined: Jul 3 2008
Gold: 4,033.00
Mar 16 2021 12:57pm
Quote (eddy_hc @ 16 Mar 2021 19:53)
U magli mi je. A ko ce se sitit svega, bilo je tih momenata.. jeje, nikad prezaljeni ANTLERZ, banalo me tad radi loadera nekih 50ak br prije 97og i nikad vise to ime nisan uspija uvatit :D
Otkad je najavljen D2R, razmisljan svaki dan o buildovima i s cime igrat na pocetku. Opralo me totalno.


igrali smo toliko puno, ko ce se svega sjetit. sjecam se jos puno toga. sjecate li se one cure zvala se "nostalgia" ili tako nekako i onog sorge hdina xD

i mene... jebes bozic lel... ja idem hdin no matter what :D bit ce dosta sorcs za port

ljudi sta mislite da organiziramo neku discord gruppu ili whatsapp ili nesto tako, ja uzimam tjedan dana godisnjeg kad d2r izlazi. nostalgija me pojede

#hcl only tho
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2021 01:03pm
Quote (Phat_Addictive @ 16 Mar 2021 19:57)
igrali smo toliko puno, ko ce se svega sjetit. sjecam se jos puno toga. sjecate li se one cure zvala se "nostalgia" ili tako nekako i onog sorge hdina xD

i mene... jebes bozic lel... ja idem hdin no matter what :D bit ce dosta sorcs za port

ljudi sta mislite da organiziramo neku discord gruppu ili whatsapp ili nesto tako, ja uzimam tjedan dana godisnjeg kad d2r izlazi. nostalgija me pojede

#hcl only tho


Ime nostalgia mi ne zvoni, a sorge se sican samo imena, nebi ga moga spojit sa nekim trenutcima u igri.

Ne koristim nikakve drustvene mreze, tako da sam ja za discord, al za cilu ekipu, pa se lako kanali za sc i hc odvoje.

Ja se mislim izmedu cekicara, elemental druida ili neke sorse. Cak mi se i bowazonka vrti po glavi :D jedino sta me brine je sta se najvjerojatnije nece moc loaderi koristit, pa mi to iskljucuje bo barbariana kad igran sam.

This post was edited by eddy_hc on Mar 16 2021 01:03pm
Member
Posts: 9,225
Joined: May 30 2019
Gold: 69.69
Warn: 40%
Mar 16 2021 01:12pm
Quote (Phat_Addictive @ Mar 16 2021 06:38pm)
kako mi je drago cut ta sva imena opet, omfg bit ce ludo


mislim da imam wolvengera, tinya i indya na fejsu pa kad se zahukta malo stvar prije samog launch datea, neki discord napravit

Quote (Phat_Addictive @ Mar 16 2021 06:57pm)
igrali smo toliko puno, ko ce se svega sjetit. sjecam se jos puno toga. sjecate li se one cure zvala se "nostalgia" ili tako nekako i onog sorge hdina xD

i mene... jebes bozic lel... ja idem hdin no matter what :D bit ce dosta sorcs za port

ljudi sta mislite da organiziramo neku discord gruppu ili whatsapp ili nesto tako, ja uzimam tjedan dana godisnjeg kad d2r izlazi. nostalgija me pojede

#hcl only tho


nostalgia, jel to bila Leona?


btw ako vas puca nostalgija, mod je trenutno vani Project Diablo 2 se zove. U biti isti klinac ko obican d2, ali su malo oslabili klasicne buildove tipa hammerdin / blizz sorc, i pojacali neke malo manje popularne.
igra se na vecoj rezoluciji, ima nekih promjena tipa loot filteri ali promjene su minimalne, a gušt je ful
jucer evo 13000 ljudi bilo online bez ijednog bota, bez ikakvih hackova i slicno.



This post was edited by SylvesterStallone on Mar 16 2021 01:16pm
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2021 01:22pm
Pratim PD2 od zadnjeg reseta po nekim streamovima, nisan se informira detaljno o promjenama, naglaseno mi je da su vece sanse za dropove itema, veci inventory i jos neke sitnice.

Trenutno neman PC, a ne mislin ga sad kupovat zbog mining ludnice i trenutnih cijena. U suprotnom dera bi PD2 sigurno.

Leone se sican, mislija san da je nostalgia acc name. Moguce da je to bija neki njen lik.

Sylvester vidin da se sicas te stare ekipe, koji je tebi acc name bija?

This post was edited by eddy_hc on Mar 16 2021 01:24pm
Member
Posts: 4,931
Joined: Jul 3 2008
Gold: 4,033.00
Mar 16 2021 01:37pm
Quote (SylvesterStallone @ 16 Mar 2021 20:12)
mislim da imam wolvengera, tinya i indya na fejsu pa kad se zahukta malo stvar prije samog launch datea, neki discord napravit



nostalgia, jel to bila Leona?


btw ako vas puca nostalgija, mod je trenutno vani Project Diablo 2 se zove. U biti isti klinac ko obican d2, ali su malo oslabili klasicne buildove tipa hammerdin / blizz sorc, i pojacali neke malo manje popularne.
igra se na vecoj rezoluciji, ima nekih promjena tipa loot filteri ali promjene su minimalne, a gušt je ful
jucer evo 13000 ljudi bilo online bez ijednog bota, bez ikakvih hackova i slicno.

https://i.postimg.cc/yxBF1vVb/13000.png


eeeeeeeeh da leona se zvala. sad se i ja sjecam. pd2 mi izgleda interesantno ali neda mi se igrat to sam. ako je stara ekipa za i ja bi bio. leona je uspjela jedanput u cs "izgubit" enigmu. uspjela je droppat svoju enigmu u sredini csa.. wtf :D

ajmo da skupimo. imam ja paar vrlo dobrih ljudi za d2r euhcl start
Quote (eddy_hc @ 16 Mar 2021 20:03)
Ime nostalgia mi ne zvoni, a sorge se sican samo imena, nebi ga moga spojit sa nekim trenutcima u igri.

Ne koristim nikakve drustvene mreze, tako da sam ja za discord, al za cilu ekipu, pa se lako kanali za sc i hc odvoje.

Ja se mislim izmedu cekicara, elemental druida ili neke sorse. Cak mi se i bowazonka vrti po glavi :D jedino sta me brine je sta se najvjerojatnije nece moc loaderi koristit, pa mi to iskljucuje bo barbariana kad igran sam.


pa vidi, ja idem hdin jer mogu sam cs runs hell i duo farmat sa nekom sorsom. jer imam osjecaj da ce biti prilicno ludo doci do enigme ako nema bots i dupes. ali mi je to ok. da nije bilo dupes, bots i hax nebi nikad ni prestao igrat d2 tbh
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll