d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kocsma-próza
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,225
Joined: Jan 30 2006
Gold: 749.64
Dec 30 2020 05:20pm
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Dec 31 2020 12:02am)
Tegnap este történt velem ez a sztori,nem tudom titeket érdekel-e. Éppen pultoltam egyedül szerdán, mondhatom unalmas volt mint a szar pangás volt. Már vagy 20 perce csak az On the roadot olvastam, kiélvezve a beat eklektika minden finom árnyalatát. Erre betéved 3 pleb és leülnek sörözni. Az egyik egy átlag plebejus leértékelt narancssárga Zarás nadrágban és kockás ingben (úristen ember, gondoltam mi vagy te egy kibaszott Marty McFly, idejöttél a rohadt 90-es évekből???) A másik már elég zsidónak tűnt de hamar kiderült hogy csak egy sima páváskodó műegyetemista az entry level zenei ízlésével. Aztán ott kullogott utánuk valami. Dustin-Kibaszott-Hoffman az Esőemberben, esküszöm, vártam hogy számolgatja a fogpiszkálókat, de csak ült ott és az asztalt bámulta meg néha a Zaragatyás plebet nézte mint ha szerelmes lenne. Ahogy telt múlt az idő és vihogtak meg söröztek már éreztem hogy gond lesz, komolyan rá volt írva a kockás-inges fazonra hogy balhés típus. Már rég zárnom kellett volna, hogy a beteg gyerekek kórházában önkénteskedhessek, de nem akartam kibaszni ezt a három szerencsétlent, gondoltam ezeknek még rosszabb mint a rákosoknak. Telt múlt az idő már 2,5 órával túllépték a zárást muszáj volt lépnem.

Odajön Mr. Zarafaggot Kockásing és kér még egy kör sört, már tisztára elvolt ázva a forma.
-Ide töltsél belefele a poharamba még egy söröcskét kisapám - kezdi. Ekkor még türelmes voltam, esküszöm!
-Oké haver de ez már az utolsó kör, szóval ha végeztetek zárás van.
-Jólvan na , NE CIGÁNYOZZÁL ÉRTED, mi az hogy utolsó kör, mennyi egy kör, MI? Egyaltalán mi az a kör te bölcsész buzi? - üvöltött Zarafarmer magából kikelve, és közbe odagyűlt a másik két jómadár is.
-Nem szeretnélek korlátozni a söfogyasztásban, az elég degradáló lenne, nem akarlak óvodásként kezelni haver- próbálkoztam még mindig józanul.
-KI AZ ÓVODÁS TE SZARFASZÚ CSICSKA MI KI JÁR ITT A MŰEGYETEMRE, A MAGYAR ALAPSZAKOS DIPLOMÁDDAL BELEUGATSZITT TE SZAR CSICSKA.
Közben odajött a nagyorrú srác is, meg is nyugodtam hogy elintézi a dolgot.
!!!! ציטער אויס בראָ - mondja.
- MI A KURVA ANYÁTOK MI ÖSSZESKÜDTÖK ITTEN RÉZBŰRŐ GECIK MIATTATOK NEM LEHETNEK SZÉP DOLGAINK
Fel se eszméltem Kockásing már véres orral feküdt a földön, az Esőember meg ott zokog az ájult teste fölött. Egyébiránt akkor szólalt meg először,
MESH !! MESH NE HAGYJ ITT, KELJ FEL MESH - vonyított mint egy szukakutya Augusztus 20-án.
Már tárcsáztam volna a rendőrséget de szerencsére Wisendhal doktor kivonszolta őket - איך ווינטשן איך געהאט פריינט- vette még oda szomorúan.




Szépen elkaptad
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll