d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 2 Walk Topic
Prev1444546474857Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,293
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Feb 1 2021 09:20am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (-joey- @ 1 Feb 2021 15:41)
Ha jól értem, a legnagyobb baj az, hogy nincs olyan SP build, ami P8-on egy gombnyomásra szétbasz egy egész képernyőnyi mobot (mint a PoD-ban).

Helyette van egy csomó P1 viable fun build, és team gamek support, tank és dps karikkal.

Nekem az tetszik, hogy akármennyire imba egy kari SP-ben, ha magasabbra veszed a játékosszámot, akkor már kell a csapatmunka.


igen a pod ami nem is supportolja a singleplayert

stop retard ty
Member
Posts: 22,324
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Feb 1 2021 09:27am
Quote (MarcusD @ Feb 1 2021 04:20pm)
igen a pod ami nem is supportolja a singleplayert

stop retard ty


Attól még minden classnak olyan skilljei vannak, ami 3 képernyőt basz széjjel egyszerre. :D
Member
Posts: 13,293
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Feb 1 2021 09:39am
Quote (-joey- @ 1 Feb 2021 16:27)
Attól még minden classnak olyan skilljei vannak, ami 3 képernyőt basz széjjel egyszerre. :D


én inkább azt preferálnám minthogy +5 all skillel minden synergyvel maxolva 10 másodpercig öljek egy zombit blood moorban
Member
Posts: 49,597
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Feb 1 2021 11:19am
Quote (-joey- @ Feb 1 2021 03:41pm)
Ha jól értem, a legnagyobb baj az, hogy nincs olyan SP build, ami P8-on egy gombnyomásra szétbasz egy egész képernyőnyi mobot (mint a PoD-ban).

Helyette van egy csomó P1 viable fun build, és team gamek support, tank és dps karikkal.

Nekem az tetszik, hogy akármennyire imba egy kari SP-ben, ha magasabbra veszed a játékosszámot, akkor már kell a csapatmunka.


Rosszul érted.

Legalábbis nekem az volt a bajom, hogy a vanillaban popularis skilleket szarra nerfeltek. Miért? Mintha annyira OP lett volna.. Azzal nincs gondom h felerositettek neglected skilleket es vannak uj viable buildek. De csak azok vannak! Hany hdint, blizzsorkot, lgt trapassat latsz rohangalni? Tehat volt vanillank ahol voltak halott buildek es most van pd2 ahol szinten vannak halott buildek.. Hat sztem krvara nem vagyunk elorebb semmivel sem. Mmint buildek teren, qol változtatások allat, corruption is jó. Mapok viszont megint csak sehol sincsenek az elozo varakozasokhoz kepest. Megnezed streamereket senkise mfel ott, uj lvl 85 palyak ami tokugyanaz mint AT vagy pits csak mas immunok. Csapatjatek jobb okes.
Member
Posts: 586
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Feb 1 2021 12:59pm
en mai napig jatszom, sosom 95-os lesz soon, igazából kb 3-4 +all skill választ el a teljesen kész karitól, de ez ~60 hr, úgyhogy ezt elengedtem.
soso-t amúgy old school light-ra építettem át, 20k dam ha jól emlékszem.

baba-t most huztam fel hetvegen, most fogom olni hell mephit. mapek szvsz kibaszottul unalmasak, illetve nem en vagyok az egyeduli, aki nem fog menni uj letrara, melo melett nincs ennyi idom jatszani.

illetve kezdesnek veletek toltam, azota pedig vegig single.
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Feb 1 2021 01:43pm
Quote (Vismajor @ Feb 1 2021 06:19pm)
Rosszul érted.

Legalábbis nekem az volt a bajom, hogy a vanillaban popularis skilleket szarra nerfeltek. Miért? Mintha annyira OP lett volna.. Azzal nincs gondom h felerositettek neglected skilleket es vannak uj viable buildek. De csak azok vannak! Hany hdint, blizzsorkot, lgt trapassat latsz rohangalni? Tehat volt vanillank ahol voltak halott buildek es most van pd2 ahol szinten vannak halott buildek.. Hat sztem krvara nem vagyunk elorebb semmivel sem. Mmint buildek teren, qol változtatások allat, corruption is jó. Mapok viszont megint csak sehol sincsenek az elozo varakozasokhoz kepest. Megnezed streamereket senkise mfel ott, uj lvl 85 palyak ami tokugyanaz mint AT vagy pits csak mas immunok. Csapatjatek jobb okes.


hogy miket valtoztattak ezeken, ahhoz annyira nem ertek, de veggigondolva, ha egy blizz sorcinak lenne feleannyi damja, mint egyebkent van, meg igy is azt kezdenek resetkor, mert kb minden mashoz kepest erosebb meg igyis

amugy milyen skillekrol van szo, ami az egesz kepernyot oli? raktak bele ujakat is, vagy csak meglevo skillek dmgjen valtoztattak?
Member
Posts: 49,597
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Feb 1 2021 02:20pm
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ Feb 1 2021 08:43pm)
hogy miket valtoztattak ezeken, ahhoz annyira nem ertek, de veggigondolva, ha egy blizz sorcinak lenne feleannyi damja, mint egyebkent van, meg igy is azt kezdenek resetkor, mert kb minden mashoz kepest erosebb meg igyis

amugy milyen skillekrol van szo, ami az egesz kepernyot oli? raktak bele ujakat is, vagy csak meglevo skillek dmgjen valtoztattak?


Resetkor blizz sorkot kezdtem es annyira porfing volt h hell vegigvitele utan 2 oraval el is ajándékoztam.

Van egyket uj skill de nem sok
Member
Posts: 2,902
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Feb 1 2021 03:34pm
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ 1 Feb 2021 20:43)
hogy miket valtoztattak ezeken, ahhoz annyira nem ertek, de veggigondolva, ha egy blizz sorcinak lenne feleannyi damja, mint egyebkent van, meg igy is azt kezdenek resetkor, mert kb minden mashoz kepest erosebb meg igyis

amugy milyen skillekrol van szo, ami az egesz kepernyot oli? raktak bele ujakat is, vagy csak meglevo skillek dmgjen valtoztattak?


frost nova meg nehany skill volt a "meta", a blizz tenyleg eleg siralmas volt az elejen

igaza volt Visnek, de azert egy hangyafasznyival kitartobb is lehetett volna, mind szoptunk mire rajottunk hogyan erdemes ezen jatszodni
Member
Posts: 13,293
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Feb 1 2021 04:47pm
Quote (ecnebketto @ 1 Feb 2021 19:59)
en mai napig jatszom, sosom 95-os lesz soon, igazából kb 3-4 +all skill választ el a teljesen kész karitól, de ez ~60 hr, úgyhogy ezt elengedtem.
soso-t amúgy old school light-ra építettem át, 20k dam ha jól emlékszem.

baba-t most huztam fel hetvegen, most fogom olni hell mephit. mapek szvsz kibaszottul unalmasak, illetve nem en vagyok az egyeduli, aki nem fog menni uj letrara, melo melett nincs ennyi idom jatszani.

illetve kezdesnek veletek toltam, azota pedig vegig single.


én resetre mindenképp jönnék, multkor kibaszott jól szórakoztam még ha kínszenvedés is volt hellen walkolni 0 farmmal
Member
Posts: 34,315
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Feb 4 2021 02:19am


A peltet Jarától kaptam, +34 fire rest én corruptoltam rá, meg lyukasztottam bele 2-t, elég menő lett :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1444546474857Next
Add Reply New Topic New Poll