d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 2 Walk Topic
Prev1252627282957Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,318
Joined: May 17 2006
Gold: 3,771.00
Nov 18 2020 03:08pm
Quote (ecnebketto @ 18 Nov 2020 20:11)
Én szerintem meguntam, még alszom rá párat mielőtt abbahagyom, de most egy kicsit elgondolkodtam.
Első két nap 3 hr-t találtam ( 2x Ohm, 1x Jah ), azóta 3-4x gyorsabban ölök, mégis 'érdekesek' a dropok.

Pár napot kihagytam, erre a tegnapi napon, egyből esik egy tal armor.
Nekem kicsit olyan érzésem van, mintha manipulálva lennének vmilyen szinten a drop-ok.

Mire gondolok? Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor az abszintens alkesz lemegy egy sétára és a kocsmáros behívja egy ingyen körre.
Ettől függetlenül szerintem baromi jó lett a mod.

Ha abbahagyom, akkor viszont inkább szétosztanám a cuccaimat.

Legtöbb ( online ) játékkal amúgy ez a bajom, hogy nem látom már értelmét ennek a grindolásnak, kitűzöl valami célt, eléred és utána egy hatalmas űr.
SP-ben is kifarmoltam egy fullos soso-t ( még gg df is kiesett ), pala is kész enivel, hozzá sem nyúltam azóta.

Ha jól emlékszem, Joey is kifarmolta Eni-t és ennyi.


miota megtaláltam griffont én sem gamelek, pedig azóta baszó a soso

mindenestre pd2-ben ott van a plusz, h a többiekkel tudod együtt csapatni
Member
Posts: 13,293
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Nov 18 2020 04:08pm
Quote (ecnebketto @ 18 Nov 2020 20:11)
Én szerintem meguntam, még alszom rá párat mielőtt abbahagyom, de most egy kicsit elgondolkodtam.
Első két nap 3 hr-t találtam ( 2x Ohm, 1x Jah ), azóta 3-4x gyorsabban ölök, mégis 'érdekesek' a dropok.

Pár napot kihagytam, erre a tegnapi napon, egyből esik egy tal armor.
Nekem kicsit olyan érzésem van, mintha manipulálva lennének vmilyen szinten a drop-ok.

Mire gondolok? Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor az abszintens alkesz lemegy egy sétára és a kocsmáros behívja egy ingyen körre.
Ettől függetlenül szerintem baromi jó lett a mod.

Ha abbahagyom, akkor viszont inkább szétosztanám a cuccaimat.

Legtöbb ( online ) játékkal amúgy ez a bajom, hogy nem látom már értelmét ennek a grindolásnak, kitűzöl valami célt, eléred és utána egy hatalmas űr.
SP-ben is kifarmoltam egy fullos soso-t ( még gg df is kiesett ), pala is kész enivel, hozzá sem nyúltam azóta.

Ha jól emlékszem, Joey is kifarmolta Eni-t és ennyi.


told az endgame mapokat. path of diabloban van egy baszó assám hardcoreon, kb bis item minden sloton, corruptionnel minden kutyafasszal együtt, csak azért vittem odáig mert van néhány endgame map amitől még így is összefosom magamat néha

path of diablot kb csak azért hagytam abba mert nemrég reworkolték a map systemet és néhány dolgot gecire elbasztak benne, itt szerintem ez nem lesz gáz mert lehet rerollolni a mapokat viszonylag olcsón, és remélhetőleg normális is a dropratejük
Member
Posts: 15,746
Joined: Jul 30 2012
Gold: 24,062.00
Nov 18 2020 04:59pm
Member
Posts: 20,977
Joined: Jun 5 2005
Gold: 4,974.50
Nov 18 2020 05:15pm
Member
Posts: 22,327
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Nov 19 2020 01:42am
Patch notes:
Code

- map monster health has been reduced
- succubus now spawn in tier 3 instead of tier 1
- poison damage from monsters in tier 1 maps has been reduced
- increased map levels by 1 they are now 87/88/89
- the doll bug is now fixed and no longer is exploding on the player
- fire mastery is now properly applying to fire golems and the tooltip is now showing correct values
- clay golems now splash properly
- Sorceress Cold and Lightning masterys now gain plus skills from + lightning and + cold skills
- we're still aware of the javelins turning to 1 quantity when upgraded and javelins consuming quantity with jab, it will be fixed in a future patch in the mean time please avoid upping your throwing weapons
Member
Posts: 20,791
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 19 2020 02:11am
Quote (-joey- @ Nov 19 2020 08:42am)
Patch notes:
Code
- map monster health has been reduced
- succubus now spawn in tier 3 instead of tier 1
- poison damage from monsters in tier 1 maps has been reduced
- increased map levels by 1 they are now 87/88/89
- the doll bug is now fixed and no longer is exploding on the player
- fire mastery is now properly applying to fire golems and the tooltip is now showing correct values
- clay golems now splash properly
- Sorceress Cold and Lightning masterys now gain plus skills from + lightning and + cold skills
- we're still aware of the javelins turning to 1 quantity when upgraded and javelins consuming quantity with jab, it will be fixed in a future patch in the mean time please avoid upping your throwing weapons


masterys
Member
Posts: 43,716
Joined: Oct 4 2008
Gold: 158,263.52
Trader: Trusted
Nov 19 2020 03:08am
Quote (ecnebketto @ 18 Nov 2020 20:11)
Én szerintem meguntam, még alszom rá párat mielőtt abbahagyom, de most egy kicsit elgondolkodtam.
Első két nap 3 hr-t találtam ( 2x Ohm, 1x Jah ), azóta 3-4x gyorsabban ölök, mégis 'érdekesek' a dropok.

Pár napot kihagytam, erre a tegnapi napon, egyből esik egy tal armor.
Nekem kicsit olyan érzésem van, mintha manipulálva lennének vmilyen szinten a drop-ok.

Mire gondolok? Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor az abszintens alkesz lemegy egy sétára és a kocsmáros behívja egy ingyen körre.
Ettől függetlenül szerintem baromi jó lett a mod.

Ha abbahagyom, akkor viszont inkább szétosztanám a cuccaimat.

Legtöbb ( online ) játékkal amúgy ez a bajom, hogy nem látom már értelmét ennek a grindolásnak, kitűzöl valami célt, eléred és utána egy hatalmas űr.
SP-ben is kifarmoltam egy fullos soso-t ( még gg df is kiesett ), pala is kész enivel, hozzá sem nyúltam azóta.

Ha jól emlékszem, Joey is kifarmolta Eni-t és ennyi.



Teljesen egyet ertek azzal hogy manipulalva vannak a droppok..

Elso nap amikor eljutottunk hellre egybol elkezdtem hell mefit olni, es egybol 200 mfel amugy es nem hazudok de SEMMI nem esett. de meg a szokasos low tier set meg unique sem.
Aztan tovabb mfeltem es 1-2 nappal ra elkezdtek hullani a dolgok mefibol, meg andibol is, de addig semmi.
Ha esetleg arra jutsz hogy abbahagyod es szetosztanad a cuccokat akkor van joeynak egy hunsub accountja oda nyudogtan pakolj fel barmit, mindenkinek megvan a pw ra
Member
Posts: 34,318
Joined: May 17 2006
Gold: 3,771.00
Nov 19 2020 03:28am
Hát én vanillában is úgy vettem észre, hogy dropok terén van ilyen "szárazabb" időszak, aztán 1-2 óra alatt meg kiesik egy csomó minden
Member
Posts: 22,327
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Nov 19 2020 03:38am
Dropokat maximum patchen keresztül tudnak manipulálni, az itemratio.txt és a treasureclassex.txt fájlok módosításával.

Azt el tudom képzelni, hogy az első napokban voltak még drop finomhangolások (mert elég egy számot véletlenül elírni a táblában, és akkor pl. mefiből csak magic item fog esni), de azt nem, hogy csak úgy random időközönként belenyúljanak. Ennél sokkal fontosabb dolgokkal foglalkoznak a devek.
Member
Posts: 43,716
Joined: Oct 4 2008
Gold: 158,263.52
Trader: Trusted
Nov 19 2020 04:09am
Quote (-joey- @ 19 Nov 2020 10:38)
Dropokat maximum patchen keresztül tudnak manipulálni, az itemratio.txt és a treasureclassex.txt fájlok módosításával.

Azt el tudom képzelni, hogy az első napokban voltak még drop finomhangolások (mert elég egy számot véletlenül elírni a táblában, és akkor pl. mefiből csak magic item fog esni), de azt nem, hogy csak úgy random időközönként belenyúljanak. Ennél sokkal fontosabb dolgokkal foglalkoznak a devek.



akkor csak a tipikus confirmation bias megy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282957Next
Add Reply New Topic New Poll