d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diabló útja
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,531
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Aug 12 2020 04:41pm
Quote (jarabekg @ Aug 13 2020 12:34am)
vesztes a te jóédes kurva anyád az
te homokos geci a ki a fehár pinanyaló kutyáját bassza

azt és még1x a kurva anyádat ird h tirpak vok ird es kerlekszepen ha eljosz tirpaklande ugorj be h a szemembe mond a dolgokat ne csak itt neten verd a nyálad meg mindegyik megneznem valoeletben is igy jarna e a pofatok mert ha igen akkor meg 1 2 saller utan nem nagyon pofaznal igy te meleg


ja, koszonom, ezekkel kb. igy nem tudsz mit csinalni csak igy lesajlani oket, szanalmasak vagy a masik megoldas, hogy falhoz allitani mindet es PPS-43 -al szitava lonni mindet.
Member
Posts: 6,308
Joined: Jun 3 2007
Gold: 765.00
Aug 12 2020 04:41pm
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ Aug 13 2020 12:40am)
Egy ertelmezo keziszotar keves ahhoz hogy a szavakat logikusan osszekapcsold annak erdekeben hogy ertelmes mondatokat alkoss belole,
amit, elobb ennek a senkinek irtam, ez rad is vonatkozik.
Latszik mennyire buta vagy, rogton igy reagalod le, hogy ha egy aktualis individualis szemely intelaktualisan fogalmaz,
kb. ennyit tudtal ra irni, ezzel reprezentaltad is az IQ szinted.😊😊😊😊😊


Rendben. 😊 Most vonulhatsz is arrébb trollkodni
Member
Posts: 1,531
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Aug 12 2020 04:42pm
Quote (awhiskys @ Aug 13 2020 12:41am)
Rendben. 😊 Most vonulhatsz is arrébb trollkodni


esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 12 2020 04:45pm
Amugy en jonnek jatszani, Nerz is jonne javaval
Member
Posts: 6,308
Joined: Jun 3 2007
Gold: 765.00
Aug 12 2020 04:46pm
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ Aug 13 2020 12:42am)
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?


Nem indukálok semmit, viszont remekül szórakozom az ilyen fogyatékos trollokon mint te meg ez a jarabekbg. Főleg az ilyen megszólalásokon mint pl: " kurva anyád " stb. Az ilyen nyomorult emberek akik egy 1000 éves forumon próbálnak keménykedni az ilyen jellegű hozzászólásokkal, aztán megy elbújik a sarokba nézi a kommentjét és veri a faszát mert pinát még életébe nem látott.
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 12 2020 04:48pm
kösz dzs
Member
Posts: 20,959
Joined: Jun 5 2005
Gold: 4,845.50
Aug 12 2020 04:57pm
Quote (awhiskys @ 13 Aug 2020 00:46)
Nem indukálok semmit, viszont remekül szórakozom az ilyen fogyatékos trollokon mint te meg ez a jarabekbg. Főleg az ilyen megszólalásokon mint pl: " kurva anyád " stb. Az ilyen nyomorult emberek akik egy 1000 éves forumon próbálnak keménykedni az ilyen jellegű hozzászólásokkal, aztán megy elbújik a sarokba nézi a kommentjét és veri a faszát mert pinát még életébe nem látott.


Ne vedd őket magadra, ez mind idézet volt, amit kaptál. Mettyúkukaca Kajnista egyik wall of textjéből szemezgetett, Jara szövege pedig innen van: https://forums.d2jsp.org/user.php?i=260897
Member
Posts: 6,308
Joined: Jun 3 2007
Gold: 765.00
Aug 12 2020 04:59pm
Quote (Genthor @ Aug 13 2020 12:57am)
Ne vedd őket magadra, ez mind idézet volt, amit kaptál. Mettyúkukaca Kajnista egyik wall of textjéből szemezgetett, Jara szövege pedig innen van: https://forums.d2jsp.org/user.php?i=260897


Rendben. 😊 Nos ritkán szoktam posztolni Genthor így nem tudhattam. 😊
Member
Posts: 20,959
Joined: Jun 5 2005
Gold: 4,845.50
Aug 12 2020 05:06pm
Ez mind Kajnista agyszüleménye.

Quote
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.

Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.

Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.

Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.

Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?

nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?

Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.

Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.




ja hat nagyon sok ezek kozul igy
sehol nincs eletben
es ezert inkabb bepofazik
masoknak
hogy igy erezze magat
valakinek

nem fogok lesulyedni a ti primitiv buta szellemi szintetekre, szanalmasak vagytok, nekem van sokkal fontosabb dolgom is,
meg teendom, mint hogy, en ilyen no life kisgyerekekkel vitatkozak mint ti.
elvezetek ki a kis gyerekkorotokat, mig tudjatok, mert ami utana jon, az nem lesz nektek fun.
eljetek csak tovabb itt jsp-n, hiszen ti itt vagytok otthon, ez a ti menhelyetek, a ti eletetek.
nekem ez nagyon nagyon alacsony szint, nem fogok lesulyedni az alacsony szintetekre,
majd egyszer felnotok es talan beerik a fejetek lagya, ha egyszer beerik, de ketlem.
elvezetek ki gyermekkorotok minden egyes pillanatat, addig mig tehetitek
es anyuci apuci tamogatt titeket mert ha egyszer nem lesznek, talpra kell allni,
ami nektek bizony nem fog menni, gyengek vagytok tulelni az RL-t,
vergodjetek csak itt meg megtehetitek, de az ora ketyeg...
mindenegyes itt toltott napotok nem mas mint waste of time,
majd meglatjatok mennyire nem lesz fun a jovo, haha... jaj... szanalmas...
tovabbi szep d2jsp eletet,
bai.
Member
Posts: 6,935
Joined: Sep 7 2009
Gold: 595.00
Aug 13 2020 12:02am
gondolkodom rajta hogy nyomni kene a hetvegen
sorcot kezdenek hc-ba
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll