d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Változott Az életed Valamiben > A Koronavírus / Karantén Miatt?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,790
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 8 2020 01:05pm
Quote (cowding @ May 8 2020 07:25pm)
tfw nekem csak normálisabb lett az alvásciklusom és sokkal több mindent elintéztem mint amennyit alapból teszek, éppen lakásfelujitásban vagyunk amire igy legalább gfnek is több ideje jutott ugyh full win


en is csomo dolgot csinaltam amit ezer eve halogattam

megjavittattam hütöt/redönyt, kiszortiroztam lakasbol azokat a dolgokat amiket nem hasznalok mar, es csinaltam egy tavaszi nagytakaritast
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2020 02:03pm
Quote (Karan2_Returned @ May 8 2020 09:05pm)
en is csomo dolgot csinaltam amit ezer eve halogattam

megjavittattam hütöt/redönyt, kiszortiroztam lakasbol azokat a dolgokat amiket nem hasznalok mar, es csinaltam egy tavaszi nagytakaritast


ezeket btw pont eben a sorrendben vegigcsinaltuk mi is
@Hoex: a felesegemt felvettek oda phdzni
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 9 2020 01:38am
annyi hogy itthonrol dolgozok, ritkabban talalkozok barataimmal, de kb ennyi
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 10 2020 08:53am
Munka kevesebb mint valaha, nagyjabol semmi.

Szociális elet nagyon hianyzik, ezaz online sorozes annyira nem adja.

Kovergeci lettem, nem jarok karácsony ota edzotetembe elotte meg 4 honapig folyamatosan. Szal ez most kicsit elkeserít de ujra lehet jarni a kondiba megpróbálok segiteni magamon

Viszont tobb penzem van mint valaha, miota lakast vettunk gfel alberlet sincs, most hitel sincs az autora, szinte semmi kiadas kozbe meg bevetel ugyanannyi 0.o

Noveremek hazan csomot tudtam segiteni virus miatt, emiatt egesz rakaptam a handimenkedesre, mar itthon is raktam fel krt polcot a falra yay!

Kb ennyi
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 10 2020 04:18pm
végig dolgoztam kb, állami pályázatot igénybe vette a cég szal 100%ert kevesebbet kell atm melozni

lakást meg legalább végleg befejeztem, Allmennyezet, festés , gletteles , mosogatógép beépítés, terasz, kisfaszom

szóval összeségében én élem a helyzetet

Szociális részt meg kicsit leszartam és ugyanúgy havi 1-2x iszogattunk haverokkal
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
May 10 2020 04:32pm
Quote (Sorvatkutyuska @ May 10 2020 04:53pm)
Munka kevesebb mint valaha, nagyjabol semmi.

Szociális elet nagyon hianyzik, ezaz online sorozes annyira nem adja.

Kovergeci lettem, nem jarok karácsony ota edzotetembe elotte meg 4 honapig folyamatosan. Szal ez most kicsit elkeserít de ujra lehet jarni a kondiba megpróbálok segiteni magamon

Viszont tobb penzem van mint valaha, miota lakast vettunk gfel alberlet sincs, most hitel sincs az autora, szinte semmi kiadas kozbe meg bevetel ugyanannyi 0.o

Noveremek hazan csomot tudtam segiteni virus miatt, emiatt egesz rakaptam a handimenkedesre, mar itthon is raktam fel krt polcot a falra yay!

Kb ennyi


szerencses helyzet, foleg a mostani lakasarak mellett
a sok forro dollar amit evek alatt albereltre koltottem :cry:
millios megtakaritasaim lennenek, mint jarinak

Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll