d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciekawostki > Temat Oficjalny
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,208
Joined: Sep 26 2011
Gold: 0.69
Apr 20 2021 02:55am
Quote (SimSimSalabim @ Apr 20 2021 10:52am)
Pewnie po dziś dzień ma żal do matki, że nie wytrzymała z jego wypluciem do Apr 20.


Coz, wtedy trzeba by było swieto przesuwać do przodu. Za dużo zachodu imo.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Apr 24 2021 01:22pm
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
Apr 26 2021 04:05am
~ porcja!

~ królem strzelców na mundialu w 1966 był Portugalczyk Eusebio, zwany czarną perłą :~) strzelił wtedy 9 bramek
~ Lew Jaszyn to bramkarz reprezentacji ZSRR z (również) 1966, jakieś ciekawostki o nim? według statystyk posiadał na koncie 150 obronionych rzutów karnych (średnio bronił co trzeci rzut karny)
~ stygmatyzm i samozapłon to powiązane ze sobą rzeczy
~ najwięcej wilkołaków żyje w Europie Wschodniej, czyt. nasza Polska, Rumunia, trochę na lewo od nas :~) trochę na prawo od nas :~) i w południe nieco dalej... jeśli wierzysz w duchy i słyszałeś historię o nich, to są to również bardzo powiązane rzeczy
~ SnoopDogg wydał książkę, z której okładki można było kręcić blanty.
~ w każdej legendzie jest ziarenko prawdy...
~ Poniatowski lizał cipę rosyjskiej carycy
~ galaktyka, w której żyjemy jest na kształt "rozjebanego" rombu - chciałbym to gdzieś kiedyś narysować.
~ Leonardo da Vinci był zdania, że jego wszystkie wynalazki i dzieła są do pizdy ~ nie doceniał samego siebie... po latach uznawany za geniusza :rolleyes:
~ katastrofa w Hindenburgu jest zastanawiająca... https://en.wikipedia.org/wiki/Hindenburg_disaster
~ w Powstaniu Warszawskim brał udział czarnoskóry :~) https://polskatimes.pl/august-agbola-obrown-czarnoskory-strzelec-ali-takze-walczyl-w-powstaniu-warszawskim-niezwykla-historia-przybysza-z-nigerii/ar/c15-3526083
~ mutacja genetyczna, dzięki której powstali rudzi ludzie nastąpiła około 40.000 tys lat temu ~ taki trochę nowożytny model :~) (nie ma to jak być klasycznym brunetem!)
~ znacie historie pt. przyjeżdżają do Ciebie grzeczni i troskliwi Niemcy na podwórko w ramach odwiedzin i częstując dzieci cukierkami zadają różne pytania? chyba zależy, który region... ale ja mam u siebie w Ciecierzycach i zaraz obok parę takich budynków po Niemcach, gdzie co jeden z sąsiadów sprzedawał mi informacje, jak to latali z mapami i czegoś szukali :~) serio :) a jak Polak podchodzi to chowają mapy i się dziwnie zachowują :) beka, kurwa - jest taki dom z 5km ode mnie? ale to jeszcze po wojnie świeżo... gdzie Polacy się wprowadzili po Niemcach, którzy tak w pośpiechu uciekali, że zostawili ziemniaki na ogniu, w obawie przed ruskimi, taki to był pośpiech... i w tym domu na strychu po rozjebaniu ściany (dziwna rzecz, państwo mieszka i z zewnątrz dom się wydawał "większy" - na strychu w środku - mniejszy... oczywiście po czasie taka dygresja nastąpiła.. postanowili rozjebać ścianę i tam przezorni, bądź co bądź Niemcy ukryli ciekawostki w stylu, złoto, porcelana, ringi, etc :) to jeszcze jak SB nie było powołane... podczas wynoszenia kosztowności, sąsiad społeczniak zadzwonił gdzie trzeba i przyjechała ta, tzw. na te czasy "psiarnia" i grzecznie zwrócili uwagę :) został stary ojciec, zostawił tylko pierścionek dla żony, a dzieci się ewakuowały w inną stronę Polski - słuch zaginął :) lubię takie historie
~ kto pamięta mój wywiad w teleekspresie? stałem w sumie na widoku mojego własnego domu za moimi plecami :) i pod tym moim domem jest tunel spod kościoła, który został skończony jako budowa w 1920 roku... oczywiście kiedyś tam również stał kościół, jakiś, kurwa, drewniany, dawno w chuj. ten z czerwonej cegły (kurwa on wygląda jak rakieta...) - miał kiedyś zamiast witrażu z tyłu - czarną swastykę :) takie czasy... ;) - kościół widzę z okna :) - czemu tunel? bo mój sąsiad mieszka w domu, który kiedyś należał do księdza/kościelnego (tu jest mi potrzebne info) (w ogóle strasznie mały dom...) - i sobie po zamknięciu mszy przechodził pod spodem :)
~ ELO TO OD TYŁU OLE
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Apr 26 2021 05:14am
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
Apr 28 2021 12:59am
partia :~)

~ ile razy dasz radę zrobić supłów na słomce? ponoć jest jakieś maximum... serio nie pamiętam, chciałem w google znaleźć, ale nie potrafię znaleźć, ponoć nie da rady przekroczyć pewnej liczby i tyle :) więc to będzie ciekawostka w formie "humorystycznej" - jak kumpel chciał się przekonać, że da radę pobić "ogólnopojęty" rekord, to przy ostatniej "prostej" - żeby dokonać niemożliwego (a miał już ściśniętą rękę i "pełen" wysiłek...) - ręką mu wyjebała i dziewczyna obok dostała w ryj :) to było śmieszne, okej? jeszcze w barze przy ludziach... a Johny ma siłę :~) to w ogóle agent od jedzenia bombek z choinek
~ co to jest wszywka? to nie jest nic groźnego nawet :) ile razy się słyszy, że typ przepił wszywkę... a jaki problem? dlaczego nie pijemy? bo się boimy, efekt placebo, Panie i Panowie :) są na naszej sekcji jeszcze jakieś dupy?
~ co robią, a czego nie robią Świadkowie Jehowy :) na pewno nie spierdalają od razu spod drzwi :) bo sobie chcą porozmawiać o Bogu, kurwa jego mać... a znam takich, ogólnie są spoko, jeśli Ci niczego nie narzucają. ale coś konkret? nie oddają krwi - bo nie wolno. nie obchodzą urodzin - bo nie należy. nie jedzą kaszanki - bo krew. kurwa :)
~ edit do powyższego - zarejestrowani w XIX wieku jak "genialnie" rozpracowali Biblię... no ciekawe :rolleyes:
~ edit 2 ~ aha, oni jeszcze Matki Boskiej nie uznają :) ciekawi są, naprawdę... jak oni to posklejali, ogólnie zapraszali mnie na ich spotkania, ale miałem to w dupie i bardzo dobrze.
~ zdjęcia zniekształcają prawdziwy obraz/światło - dlatego czasem na jednym zdjęciu wyglądamy tak, a na drugim tak... co najlepsze, soczewki w oczach naszych też mają takie same "zadanie" :) - to jak wyglądamy naprawdę?
~ info od przypadkowego schizofrenika :) - jeśli masz coś pod ręką i szybciej jest Ci po to sięgnąć lewą ręką, nie prawą, to tak zrób - to ćwiczy :) rozumiesz?
~ co ja pisałem o kwiecie lotosu i swarożycy? https://zapodaj.net/744e36c41e314.jpg.html - to jest właśnie pod moim pojęciem taki jeden płatek :) "edit" - trzeba dodać tutaj sprostowanie, że napisałem wcześniej w poście, iż ten system, aka bilokacja ma bilion lat, tak? bardziej 2 biliony... ten nasz "matrix" ~ i żyjesz w środku tego nawlekacza :) czyli jak się otwiera ten mój rozjebany romb (takie niebieskie lasery :)) - to potem ukształca się reszta :) fajnie, co? pojeb :)
~ te dyski na Syberii przypominają trochę te w Sydney..
~ avatar Kordka, to załamanie światła... oczywiście stosunek Księżyc/Słońce... co więcej? no ciekawe :) przemyśl
~ coś o grupach krwi? to jest ciekawe... jakby się zastanowić, to wiele komplikacji następuje w naszych ciałach przez to, że nieprawidłowe grupy krwi się łączą w pary... (przepraszam, takie domniemanie)
~ a co to ketoza? jest? :) nie wiem, chuj wie :) mam jakiś plik zapisany o tym i wydaje się to mądre, jak poczytam i będą wnioski, to ląduje to z mojej strony w ciekawostkach, to tyle na teraz, yo :)
~ :~)
Member
Posts: 13,620
Joined: Feb 10 2007
Gold: 1,872.00
Apr 28 2021 06:10am
o kurwa postarzyl sie troszyczke
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Apr 28 2021 07:29am

Quote (Insi_Cannabis @ Apr 28 2021 02:10pm)
o kurwa postarzyl sie troszyczke


To jeszcze nic. Zobacz jak szybko zakopuje się kret:



:o

Member
Posts: 13,620
Joined: Feb 10 2007
Gold: 1,872.00
Apr 28 2021 07:41am
to teraz wiadomo czemu nigdy zadnego nie zlapalem ;d
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
Apr 28 2021 07:43am
Quote (Insi_Cannabis @ Apr 28 2021 03:41pm)
to teraz wiadomo czemu nigdy zadnego nie zlapalem ;d


ja złapałem muchę w locie, liczy się? (:
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
Apr 29 2021 09:06pm
porcja...

... ~ ''gdyby tęcza nie miała kolorów, oczy nie miałyby łez" - bardzo mądre, prawda? i coś w tym jest... a po pierwsze, jest to cytat z forum nowa ziemia com pl (gdzie znajdziesz ciekawe rzeczy) - po drugie, jak to czytasz, to sobie wyobraź, że tęcza to załamanie kolorów... czyli jak płaczesz, to dźwięk Ci się zjebał :) takie śmieszne.... nie no - tęczy by nie było, jakby tutaj nie funkcjonował Księżyc, a funkcjonuje przy każdej zamieszkałej planecie, chce ktoś o tym porozmawiać z gościem, który nie uważa się za foliarza? zapraszam
... ~ nie mam pojęcia co to ketoza i dalej tego nie czytałem, wachlarz zainteresowań, to nie artykuły ściągnięte z neta ^Insi_Cannabis (ale się kiedyś dowiem, o co w tym wszystkim chodzi) :) sympatyczny jestem, to na pewno.
... ~ a więc takie ciekawostki, od typa, co o 4:10 nie potrafi zasnąć i próbuje się czymś dzielić na polskiej sekcji :)
... ~ na wikipedii ludzie nie potafią nawet wskazać tego, jak wygląda Księżyc przy innych planetach - Boże, jak te kamienie z Nicei z plaży, albo innej Chorwacji :~) taka plastelina...
... ~ Muk z pokemonów wygląda jak Buka z muminków
... ~ na Słońcu jest życie :) - to jak to teraz udowodnisz? kurwa... musiałbym się naprawdę z tym wszystkim postarać :) tutaj nie wystarczy napisać, że świat to iluzja :) bo świat nie jest iluzją i "magiczne sztuczki" też się znikąd nie biorą, to wszystko musi mieć arytmetyczne podstawy, żeby ktokolwiek mógł to zrozumieć. wyobraź tylko sobie, że nasza planeta może się komuś wydawać właśnie jak Słońce :) wiesz, że to dalej, tzw. "teoretyzacja"?
... ~ jakbym żył w XV wieku, to bym był spalony na stosie, bo pierdolenie o zamieszkałych planetach (w tym słońcu) - właśnie tak w tej chwili wygląda. to jest pierdolenie, nie poparte niczym. ale teleskopu każdy nie posiada, elo. w sumie tutaj teleskop nawet w niczym by nie pomógł, jakby się tak dalej tym tropem zastanowić - ja też go nie mam :)
... ~ nie mam pojęcia jaki jest odbiór w chwili obecnej mojego posta, ale :) wygodniej jest pisać o tym, że akcyza na wódkę powoduje to, że chodzi ona za 20zł pół litra :) adekwatnie co do produkcji grosza :) bez tych wszystkich finansów nakładanych na nią - pół litra miałbyś chyba za złotówkę (taki koszt produkcji)
... ~ jebać jakieś planety :) zejdź na ziemię, chłopie :) i tak nikomu tutaj nie zaimponujesz :) magazynek od Pepeszy wygląda jak od Thompsona ~ z filmu od Al Capone (pamiętam, jak te magazynki wykopywałem z ziemi - dosłownie z okopów)
... ~ Antoni Czortek to bokser, który siedział w Auschwitz i gdy były tam organizowane walki, rozjebał SS-Mana (kocham to)
... ~ Chaplin zajął 3 miejsce w konkursie na swojego sobowtóra
... ~ Grylls i jego świetny program :) oszukistwo w chuj :) on tam normalnie się obżerał jak nikt na to nie patrzył i taki kurwa wielki surviver
... ~ 26.04.1989 - praktycznie 32 lata temu wyemitowany został pierwszy odcinek DB
... ~ https://4-fluoramphetamine.tumblr.com/post/156672310954/yellow-homer-simpson-23mg-2c-b 2c-b czyli syntetyczna meskalina :) w Gorzowie na ~ 122 141 mieszkańców przypada tylko około 20 sztuk tego (bo tylko ja wiem, gdzie są takie szokobonsy)
... ~ zjebany jestem, co Ci poradzę?
... ~ to miały być ciekawostki, a sobie jaja robisz jakieś :)
... ~ dobra :) SAAB produkował silniki do samolotów na wojnie
... ~ BWM tak samo
... ~ jeżeli chodzi o Kennedyego, to chciał rozwiązać problem dotyczący FED (komuś się coś nie spodobało) - na logikę, to Stany miały być mniej zadłużone, ale konfliktowało to z czyimiś interesami i tyle :)
... ~ w Gorzowie był ksiądz, co handlował pigułami :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1111213141517Next
Add Reply New Topic New Poll