d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Ncov Topic
Prev1234235236237238252Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,144
Joined: Aug 2 2006
Gold: 9,025.34
Oct 28 2021 07:57am
Quote (SteelMeetsSteel @ 28 Oct 2021 15:52)
gondolom ha ilyet csinalnak van olyan oltas ami a magyar szabalyozas szerint nem rendkivuli engedelyt kapott




egyreszt az enyhebb lefolyast is el akarod kerulni(ami azert nem garantalt hogy enyhe lesz), masreszt a velemenyedtol fuggetlenul vedened kell a sok "oltas ellenest" is, hogy ne "dogoljenek bele"

nem egeszseges olyat mondani hogy nem fogod hordani, mert neked nincs ra szukseged

(es ezt a listat lehetne folytatni, de a terjedest 100%ban oltott emberek kozott is akadalyozni kene)


Mint irtam en hordom a maszkot, ha kotelezo, es van 3 oltasom is : )

This post was edited by MommysMilk on Oct 28 2021 07:57am
Member
Posts: 26,540
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 28 2021 07:57am
Quote (SteelMeetsSteel @ 28 Oct 2021 15:55)
te pontosan egy ember tevekenysegeert felelsz, probalj arra fokuszalni


en torvenytisztelo allampolgar vagyok, amikor/ahol kellett, hordtam a maszkomat. naponta minimum kioblitettem, de heti 2* rendesen gepben ki is mostam.
nem logott ki a fel szam, se az orrom, stb.
Member
Posts: 34,315
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Oct 28 2021 08:00am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 28 Oct 2021 15:57)
en torvenytisztelo allampolgar vagyok, amikor/ahol kellett, hordtam a maszkomat. naponta minimum kioblitettem, de heti 2* rendesen gepben ki is mostam.
nem logott ki a fel szam, se az orrom, stb.


eü épületet újítunk fel, az orvosigazgató se hordja, személyzet nagy része tokatakaróként

és az igazgató burkoltan oltásellenes :D

aranyos mikor pl beszállok a liftbe, az öreg mamin van maszk aki a kezelésre jött, de a főorvos meg leszarja és a nyakán lóg
Member
Posts: 2,901
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 28 2021 08:04am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 28 Oct 2021 15:57)
en torvenytisztelo allampolgar vagyok, amikor/ahol kellett, hordtam a maszkomat. naponta minimum kioblitettem, de heti 2* rendesen gepben ki is mostam.
nem logott ki a fel szam, se az orrom, stb.


megis jossz az internetre kurva anyazni meg hangulatot kelteni

nem kulon teged akarlak lebaszni(az barkire rafer), de az hogy mindenki elmondja a velemenyet, megszakert es hangulatot kelt online nagyban hozzajarul a massziv felreinformaltsaghoz amiben a jelek szerint mindenki szenved
Member
Posts: 34,315
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Oct 28 2021 08:07am
Quote (SteelMeetsSteel @ 28 Oct 2021 16:04)
megis jossz az internetre kurva anyazni meg hangulatot kelteni

nem kulon teged akarlak lebaszni(az barkire rafer), de az hogy mindenki elmondja a velemenyet, megszakert es hangulatot kelt online nagyban hozzajarul a massziv felreinformaltsaghoz amiben a jelek szerint mindenki szenved


Globális szinten a szakemberek, média es a nemzeti kormányok is full felreinformalnak es adott dolgokban 1-2 hét alatt 180 fokos fordulat van, ez meg nagyban hozzájárul az emberek bizalmatlansagahoz

Ez a vírus sem a legjobbkor jött, lényegében pont az álhírek világát éljük
Member
Posts: 26,540
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 28 2021 08:08am
Quote (SteelMeetsSteel @ 28 Oct 2021 16:04)
megis jossz az internetre kurva anyazni meg hangulatot kelteni

nem kulon teged akarlak lebaszni(az barkire rafer), de az hogy mindenki elmondja a velemenyet, megszakert es hangulatot kelt online nagyban hozzajarul a massziv felreinformaltsaghoz amiben a jelek szerint mindenki szenved


ha mki szepen beoltatta volna magat, akkor toredek ennyi beteg lenne feltehetoen.
biztos van, aki nem kaphat xyz indokbol, de az ilyen fuck oltas #yolo embereket jol szajbaszexualnam, mert MIATTUK VAN most ez a kuras.

es mondom ujra : nem a maszkhordas a baj, de megint belendulunk, es bezar 1 csomo hely, ami miatt tonkre is mennek a gecibe, en ettol tartok inkabb.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 28 2021 08:11am
Member
Posts: 2,901
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 28 2021 08:14am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 28 Oct 2021 16:08)
ha mki szepen beoltatta volna magat, akkor toredek ennyi beteg lenne feltehetoen.
biztos van, aki nem kaphat xyz indokbol, de az ilyen fuck oltas #yolo embereket jol szajbaszexualnam, mert MIATTUK VAN most ez a kuras.


a problema az uj variansokkal van amit aharmadik vilag tenyesztett ki annak koszonhetoen hogy agazdag orszagok leszartak oket

lehet hogy gyokerek az oltasellenesek, de a tarsadalom "normalis" osszetevoi akik azert a problema eleg kis reszeert felelosek

Quote (Fej @ 28 Oct 2021 16:07)
Globális szinten a szakemberek, média es a nemzeti kormányok is full felreinformalnak es adott dolgokban 1-2 hét alatt 180 fokos fordulat van, ez meg nagyban hozzájárul az emberek bizalmatlansagahoz

Ez a vírus sem a legjobbkor jött, lényegében pont az álhírek világát éljük


azert ha tobb forrasbol is tajekozodsz es a miertekrol is, el lehet boldogulni, minimalis analitikai kepesegekkel is (de nyilvan igazad van)

This post was edited by SteelMeetsSteel on Oct 28 2021 08:14am
Member
Posts: 26,540
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 28 2021 08:21am
Quote (SteelMeetsSteel @ 28 Oct 2021 16:14)
a problema az uj variansokkal van amit aharmadik vilag tenyesztett ki annak koszonhetoen hogy agazdag orszagok leszartak oket

lehet hogy gyokerek az oltasellenesek, de a tarsadalom "normalis" osszetevoi akik azert a problema eleg kis reszeert felelosek



azert ha tobb forrasbol is tajekozodsz es a miertekrol is, el lehet boldogulni, minimalis analitikai kepesegekkel is (de nyilvan igazad van)


ha vki be van oltva 2-3x (es nem csak intezett 1 kartyat), az eleg kis esellyel lesz beteg, es ha beteg is lesz, eleg kis esellyel jut korhazig, vagy halalig. ez igaz az uj variansra is? ha igen, akkor igazabol oltassal meg lehetne nagyjabol elozni a dolgot. perpillanat mo helyzete erdekel, ahol nem jut oltas, azt most vegyuk ki a kepletbol.
elejen en is ugy voltam vele, hogy nem kell oltas, ne rajtam teszteljek, de azert most kiderult, hogy rovidtavon kicsi az eselye, hogy barmi komoly mellekhatast osszeszedsz.
a hosszutavot meg senki se tudja, meg amugyis mki leszarja, nezz ra hany ember pial napi szinten, vagy mennyi ember dohanyzik/kover/szivja a total ismeretlen herbal szeru szarokat...
Member
Posts: 2,901
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 28 2021 08:40am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 28 Oct 2021 16:21)
ha vki be van oltva 2-3x (es nem csak intezett 1 kartyat), az eleg kis esellyel lesz beteg, es ha beteg is lesz, eleg kis esellyel jut korhazig, vagy halalig. ez igaz az uj variansra is? ha igen, akkor igazabol oltassal meg lehetne nagyjabol elozni a dolgot. perpillanat mo helyzete erdekel, ahol nem jut oltas, azt most vegyuk ki a kepletbol.
elejen en is ugy voltam vele, hogy nem kell oltas, ne rajtam teszteljek, de azert most kiderult, hogy rovidtavon kicsi az eselye, hogy barmi komoly mellekhatast osszeszedsz.
a hosszutavot meg senki se tudja, meg amugyis mki leszarja, nezz ra hany ember pial napi szinten, vagy mennyi ember dohanyzik/kover/szivja a total ismeretlen herbal szeru szarokat...


ez azert nem igaz mert minel tovabb van a virus jelen tobbnyire oltott emberek kozott, annal nagyobb valoszinuseggel fog olyan varians kialakulni ami veszelyesebb az oltottakra is (arrol nem is beszelve hogy nem mindenkit ved olyan jol az otlas sem)

persze, bekell oltani mindenkit de a cel nem az otlas, hanem a virus jelenletenek megszuntetese, amihez a harmadik vilagban is meg kell oldani a problemat (amire a WHO nem kepes hiaba szajkozzak, mas meg nem foglalkozik ezzel eleg magas szinten)
Member
Posts: 26,540
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 28 2021 08:53am
Quote (SteelMeetsSteel @ 28 Oct 2021 16:40)
ez azert nem igaz mert minel tovabb van a virus jelen tobbnyire oltott emberek kozott, annal nagyobb valoszinuseggel fog olyan varians kialakulni ami veszelyesebb az oltottakra is (arrol nem is beszelve hogy nem mindenkit ved olyan jol az otlas sem)

persze, bekell oltani mindenkit de a cel nem az otlas, hanem a virus jelenletenek megszuntetese, amihez a harmadik vilagban is meg kell oldani a problemat (amire a WHO nem kepes hiaba szajkozzak, mas meg nem foglalkozik ezzel eleg magas szinten)


hat ilyen indiaval kurvanehez mit kezdeni, mar az is csoda, ha nem szarik a folyoba/oceanba, neki a higienia tenyleg nulla, kb olyan szinten sincsenek, mint 1 random allat

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 28 2021 08:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234235236237238252Next
Add Reply New Topic New Poll