d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gotuje Bażanta
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,216
Joined: Jun 30 2019
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Oct 18 2019 04:05am
kogo czego z kim z czym z bażantem
na kim na czym na bażancie
wołacz o jak mi przyjemnie
Member
Posts: 33,306
Joined: Jan 13 2011
Gold: 279.69
Warn: 10%
Oct 18 2019 04:17am
z bażantem gotujecie na bażancie bażanta i wołacie jak wam przyjemnie?
Banned
Posts: 1,216
Joined: Jun 30 2019
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Oct 18 2019 04:18am
ok sprawdziłem za co mam 10% i okazało się że kurwa w logu są cztery linki do czterech rużnych tematów kogo czego bażanta, i jeden temat kuru kuru
JA PIERDOLE DLACZEGO DAJESZ SUPSY ZA BYLE GÓWNO.....

kokokoko kokoko jajo moim domem wale pyskiem w ściany lecz się nie otwiera kuru kuru, muj pysk uderza w ściany kokosa który mnie otacza kuru kuru
to ja kurczak, piskle pipipi pipi pipipi a jak wyjde z kokosa będę kuru kuru kurururu

bażanta wkładam do garnka, zalewam go wodą tak jak zalane zostały wasze matki przez waszych ojców, wujków, z dziada pradziada lał sie kompot po nogach waszej stworzycielki.
Gotuje bażanta, przyprawiam go solą i pieprzem gdyż gotuje bażanta, jego pysk muwi hej a ja zanużam pysk bażanta, tak jak ojciec zanużał łeb waszej matki poniżej okolic pasa, tuż obok gurki łonowej gotuje bażanta
O co chodzi zapytasz?
Gotuje bażanta gotuje bażanta gotuje bażanta, wkładam własny pysk do garnka gdyż spotykam bażanta, susam polną łąką rankiem, patrze w zboże... Gotuje bażanta

Nie zamykaj bażanta gdyż bażanta bażanta bażanta.
Kogo? Bażanta
Czemu? Bażanta
Z kim? Z bażantem

Nie przerwiesz gotowanie bażanta, możesz mieć trusted tag ale ja mam bażanta, ty zamykasz mój temat a ja gotuje bażanta. Ty walisz mi supsa a ja wale bażanta.
Ty masz rodzine a ja mam bażanta. Ty narzekasz na bażanta. Posłuchaj jeśli zamkniesz ten temat to wiedz że mam bażanta, wbijam ci na hate i podarowuje kogo? bażanta. Twoja matka siedzi w skłocie z kim? Z bażantem. Zachodzi w ciąże z czym? Z bażantem.
Kogo czego? Bażanta.
Podbijasz do starego w robocie a on miesza cement w betoniarce, zaglądasz do środka, do środka czego zaglądasz? Do bażanta, zaglądasz do bażanta, bażanta gotuje bażanta.
Ja nakurwiam ci przez rok tematy w imie czego? W imie bażanta, tworze tematy bażanta, twoja głowa to głowa bażanta, matka i ojciec adoptowali cie z domu dziecka jako bażanta
Zostawiasz ten temat w spokoju bo masz już dość, masz dość bażanta, czego masz dość? Bażanta, mówisz, mam dosyć bażanta

Dlaczego zamykasz moje tematy bażanta? bo nie są śmieszne? a jak bedziesz leżal w mogile to moze anulujemy twój pogrzeb bo nie jest smieszny?

Wlewam do pyska kogo bażanta z kim z bażantem, komu czemu twojej matce z kim z czym z sąsiadem na kim na czym na bażancie. zostaw moje tematy albo ja jebie z kim z czym z bażantem


JEST TO OSTATNI TEMAT KOGO CZEGO BAŻANTA, WIDZE ŻE KURWA NIE MOŻNA NIC PISAĆ BO ZALICZANE JEST JAKO SPAM. SPOKO, NIE BEDE PISAŁ. NIE MUSZE NIC PISAĆ. MOŻE NAWET STĄD ODEJDE KTO WIE CO SIE STANIE, ZOBACZYMY.
Member
Posts: 73,690
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Oct 18 2019 04:35am
jak zwykle nie przegotuj i smacznego :wub:
Banned
Posts: 1,216
Joined: Jun 30 2019
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Oct 18 2019 05:14am
Uważam że ten temat to spam i należy go zamknąć. Milton przepraszam za spam, postaram się poprawić w tej kwestii i być mooże dam tym samym przykład innym.
Banned
Posts: 1,216
Joined: Jun 30 2019
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Oct 18 2019 05:15am
kokokoko kokoko kuru kurururu
Go Back To Polska Topic List
Closed New Topic New Poll