d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Autochess Topic
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,978
Joined: Jul 1 2008
Gold: 29,000.00
Jul 20 2019 03:42am
drodo autochess
rook 5-ig jutottam, es megcsinaltam a 80 challange-et
a vegere teljesen kiegtem, foleg a 16 db wooden club-os challenge miatt

most jon a season reset, szerintem elso par hetben hanyagolni is fogom

bar miranaval lehet tolok majd 1-2 elf game-et, mar varom
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2019 05:55am
Quote (Flutter @ 20 Jul 2019 17:42)
drodo autochess
rook 5-ig jutottam, es megcsinaltam a 80 challange-et
a vegere teljesen kiegtem, foleg a 16 db wooden club-os challenge miatt

most jon a season reset, szerintem elso par hetben hanyagolni is fogom

bar miranaval lehet tolok majd 1-2 elf game-et, mar varom


Mit gondolsz amugy hogy ilyen K7-B9 kozott mi az amivel erdemes climbolni? K1-8 kozott nekem nagyon izi volt szinte az osszes game max druiddal+4 beast, magasabb rankon is viable vagy ott mar azert megy a counter rendesen?
Member
Posts: 49,978
Joined: Jul 1 2008
Gold: 29,000.00
Jul 20 2019 08:09am
Quote (Smat @ Jul 20 2019 01:55pm)
Mit gondolsz amugy hogy ilyen K7-B9 kozott mi az amivel erdemes climbolni? K1-8 kozott nekem nagyon izi volt szinte az osszes game max druiddal+4 beast, magasabb rankon is viable vagy ott mar azert megy a counter rendesen?


(sorry, de a legtobb unitnak a dotas nevet ismerem csak)

igazabol tokmind1, csak legyen egy rendes synergyd es economy-d
ehhez hozzatennem hogy a druid az nem synergy, 4 beast meg onmagaban keves

6 assassin + treant (3 gold costos druid = 3 elf) + maci (4 costos druid = sand kinggel 2 beast) az eleg jo es nem tul bonyolult
ennel arra kell figyelni hogy courier lvl 8ig kell menni es azutan 50 gold felett mindent rollolni a 3*-os unitokert

ha warriorra mesz akkor kell dps, ami lehet vagy qop of pain vagy shadow fiend (vagy berserker ha vannak dps itemeid)

6 knight jo 4 glacierrel +1 undead
6 knight jo dragonokkal is, de az nagyon lutri hogy mikor lesz meg dragon knight 2
knight-ok dragak, igy erdemes goboval kezdeni eloszor es round 10 kornyeken elkezdeni venni a knightokat, majd akkor berakni oket ha mar van 2-3 db 2*-os

gobo-hoz nagyon hamar fel kell fejlodni lvl8/9-re a techies miatt (6 gobo strat) <-- nagyon lutri, 6os gobo synergy nelkul round 22 folott mar nagyon elpicsaznak
valamint kell egy dps is (vagy demon+demonhunter, vagy 3 dragon)

beast stratbol sokfele jo:
4 beast 4 glacier 3 warlock
6 beast 2 demonhunter (fallen faszra mindenkepp kell mana generalos item, anelkul halott a comp)

pure mage az fos
6 elf build is fos
huntert nem ajanlom, jelenleg gyenge lategame-ben

god build az kibaszott jo, csak eleg bonyolult
legjobb god comp:
cm, razor, puck az alap, ami megadja a 3 mage-et
elejen tinker + clockwerk/timber amig nincs 2es cm + puck (max 2 gobot lehet hasznalni goddal, ezert vagy clock vagy timber)
razort mar 1es *-al erdemes hasznalni
nagyon fontos hogy legyen jo tankja a buildnek: mars (1 goldos god) vagy clockwerk/timber <-- ha 2 db 2-es marsod van akkor erdemes mind2-t hasznalni
kesobb zeus (5-cost god) a puck helyett, 2 db 2-es razor, disruptor (4cost ork ami silence-elos ködöt castol)
tinkert lvl 17-20 kornyeken el lehet adni, clockbol/timberbol erdemes 3*-ra menni hogy legyen 2 tank egyseged

ezen felul reagalni kell a tobbiek compjaira:
ha sok a knight akkor erdemes demonokra menni + stunra/cc-re (+enigma, de az ugye 5*-os unit, csak keson lehet beszerezni)
ha 2 vagy tobb ember csinalja mar az altalad kinezett compot akkor erdemes valtani
ha sok a mage akkor nagyon!!! erdemes naga synergyt hasznalni
alapbol is erdemes cc-re/stunra menni

economy:
round 16-ra megvan az 50 gold, round 21-en lepsz fel lvl 8-ra
round 10 elott ketszer erdemes XP-t venni
round 21 elott nincs rollolas, max ha tul sok a 1* unitod round 14 utan is
nem kotelezo mindig 50 gold felett maradni ha egyszer elerted. ha neha lemesz 40/30 goldra az nem a vilag vege
lenullazni magad 20 HP alatt erdemes, szinte lehetetlen visszahozni 0-rol az economy-t

es a helyezkedes: na az egy kulon kiseloadast erdemel

bishop meccseken nem nagyon fogsz counterelessel talalkozni, elegge kevesen foglalkoznak vele
ha az assassin + god compokat kitanulod azzal a 2-vel rookig siman elmesz
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2019 08:15am
Quote (MarcusD @ Jul 20 2019 10:10am)
kijött már normálisan vagy még mindig PBEzni kell?


kijott normalisan es mar van ranked is
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2019 10:33am
Quote (Flutter @ 20 Jul 2019 22:09)
(sorry, de a legtobb unitnak a dotas nevet ismerem csak)

igazabol tokmind1, csak legyen egy rendes synergyd es economy-d
ehhez hozzatennem hogy a druid az nem synergy, 4 beast meg onmagaban keves

6 assassin + treant (3 gold costos druid = 3 elf) + maci (4 costos druid = sand kinggel 2 beast) az eleg jo es nem tul bonyolult
ennel arra kell figyelni hogy courier lvl 8ig kell menni es azutan 50 gold felett mindent rollolni a 3*-os unitokert

ha warriorra mesz akkor kell dps, ami lehet vagy qop of pain vagy shadow fiend (vagy berserker ha vannak dps itemeid)

6 knight jo 4 glacierrel +1 undead
6 knight jo dragonokkal is, de az nagyon lutri hogy mikor lesz meg dragon knight 2
knight-ok dragak, igy erdemes goboval kezdeni eloszor es round 10 kornyeken elkezdeni venni a knightokat, majd akkor berakni oket ha mar van 2-3 db 2*-os

gobo-hoz nagyon hamar fel kell fejlodni lvl8/9-re a techies miatt (6 gobo strat) <-- nagyon lutri, 6os gobo synergy nelkul round 22 folott mar nagyon elpicsaznak
valamint kell egy dps is (vagy demon+demonhunter, vagy 3 dragon)

beast stratbol sokfele jo:
4 beast 4 glacier 3 warlock
6 beast 2 demonhunter (fallen faszra mindenkepp kell mana generalos item, anelkul halott a comp)

pure mage az fos
6 elf build is fos
huntert nem ajanlom, jelenleg gyenge lategame-ben

god build az kibaszott jo, csak eleg bonyolult
legjobb god comp:
cm, razor, puck az alap, ami megadja a 3 mage-et
elejen tinker + clockwerk/timber amig nincs 2es cm + puck (max 2 gobot lehet hasznalni goddal, ezert vagy clock vagy timber)
razort mar 1es *-al erdemes hasznalni
nagyon fontos hogy legyen jo tankja a buildnek: mars (1 goldos god) vagy clockwerk/timber <-- ha 2 db 2-es marsod van akkor erdemes mind2-t hasznalni
kesobb zeus (5-cost god) a puck helyett, 2 db 2-es razor, disruptor (4cost ork ami silence-elos ködöt castol)
tinkert lvl 17-20 kornyeken el lehet adni, clockbol/timberbol erdemes 3*-ra menni hogy legyen 2 tank egyseged

ezen felul reagalni kell a tobbiek compjaira:
ha sok a knight akkor erdemes demonokra menni + stunra/cc-re (+enigma, de az ugye 5*-os unit, csak keson lehet beszerezni)
ha 2 vagy tobb ember csinalja mar az altalad kinezett compot akkor erdemes valtani
ha sok a mage akkor nagyon!!! erdemes naga synergyt hasznalni
alapbol is erdemes cc-re/stunra menni

economy:
round 16-ra megvan az 50 gold, round 21-en lepsz fel lvl 8-ra
round 10 elott ketszer erdemes XP-t venni
round 21 elott nincs rollolas, max ha tul sok a 1* unitod round 14 utan is
nem kotelezo mindig 50 gold felett maradni ha egyszer elerted. ha neha lemesz 40/30 goldra az nem a vilag vege
lenullazni magad 20 HP alatt erdemes, szinte lehetetlen visszahozni 0-rol az economy-t

es a helyezkedes: na az egy kulon kiseloadast erdemel

bishop meccseken nem nagyon fogsz counterelessel talalkozni, elegge kevesen foglalkoznak vele
ha az assassin + god compokat kitanulod azzal a 2-vel rookig siman elmesz


Wow, ez jo hosszu lett, koszi.
God comp, hasonlo amit te irtal, volt talan az egyetlen ami mindig elottem vegzett ha kiadta nekik es altalaban ilyen -14-18-at vertek ram lategame, de atm nekem tul bonyolult ez a comp de probalkozok casualban masik accal low lvl-en lel.
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2019 10:46am


silver 3 90 lp

nagyjabol 100 pontot kapok winenkent

ezt 4 daemon 3 assasinnal hoztam le, locket stackeléssel az elisemen, varuson carry cuccokkal.
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 21 2019 08:02am
akkor blogolok ide

2 szar meccs utan megint sikerult nyerni egyet, pirate gunslinger blademaster komboval, locket stackelessel, lvl 2 mf es lvl 2 draven mellett, jelenleg sivler 2 34 lp


erdekes, mert ritkan van olyan, hogy 2-4. vagyok, ha valahogy sikerul tulelni az elejet, akkor altalaban meg tudom nyerni a meccseket
Member
Posts: 13,291
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Jul 21 2019 10:02am
Quote (jarabekg @ 21 Jul 2019 16:02)
akkor blogolok ide

2 szar meccs utan megint sikerult nyerni egyet, pirate gunslinger blademaster komboval, locket stackelessel, lvl 2 mf es lvl 2 draven mellett, jelenleg sivler 2 34 lp


erdekes, mert ritkan van olyan, hogy 2-4. vagyok, ha valahogy sikerul tulelni az elejet, akkor altalaban meg tudom nyerni a meccseket


lehet jobb ötlet lett volna különvenni a játékokat mert ebből pl nem sokat értek, de cserébe nem tudom hogy tolják-e elegen itt a subon
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 21 2019 10:42am
Quote (MarcusD @ Jul 21 2019 06:02pm)
lehet jobb ötlet lett volna különvenni a játékokat mert ebből pl nem sokat értek, de cserébe nem tudom hogy tolják-e elegen itt a subon


ja idk, lolfagek mar egy ideje nem tolnak kb semmit, nem ngyon hallottam emberrol aki jatszana, pedig a player base azert eleg nagy

w/e blogolok lol topicba

This post was edited by jarabekg on Jul 21 2019 10:42am
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 21 2019 11:43am
Quote (MarcusD @ 22 Jul 2019 00:02)
lehet jobb ötlet lett volna különvenni a játékokat mert ebből pl nem sokat értek, de cserébe nem tudom hogy tolják-e elegen itt a subon


Aki nem kocsisakkozik az buzi imo.
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll