d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Apex Legends
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Feb 17 2019 11:20am
4meccs, 4* instant leavelt a 3. ember
eleg nice
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Feb 17 2019 02:02pm
eddig semmi baj nem volt
ma 3x inditottam el és 3x kapcsolt ki a laptop, mert ugy felmelegedett
nice
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Feb 17 2019 02:06pm
Nekem 3x egymas utani game fagyott ki


Not nice
Member
Posts: 38,169
Joined: Jul 24 2005
Gold: 16,758.07
Feb 17 2019 09:34pm
Quote (vtibor @ Feb 12 2019 08:32pm)
Jöhetnének új mapok, tudom nem a map a lényeg a br játékokban de nem értem miért csak 1 pályával jönnek ki és örömódát kell zengeni mikor egy újat beraknak fél év múlva patchcsel.
Ettől függetlenül tetszetős, eddig csak normális társakkal akadtam össze általában én voltam a balfasz visszahúzó erő számukra de ennek ellenére linkeltek minden lootot ha kell ha nem és ujraelesztettek ha rambonak képzeltem magam. Ezt cirka 5-6 meccs alapján szürtem le.


azért mert az emberek rájönnek 1 hét mulva hogy az uj map egy jó nagy (javarészt átgondolatlan) szar és általában két játék közötti változatosság is van akkora hogy ne kívánja meg a game (és a playerbase) a további mapokat, mobákban ugyanez
pubgben nem sokkal azután hogy berakták a sivatagos mapot, berakták a map selectet amiből az lett hogy mindenki az eredeti mapon játszott
a map selectet nem sokkal utána kivették nagyon hosszú időre és minden sivatagos map 30 emberrel indult el mert az emberek kiléptek a faszba már a lobbyban.

btw ez az apex nekem nagyon bejön, a legjobb br amivel eddig játszottam, a dmg értékek kicsit alacsonyak, a fraget jó lenne ha előre lehetne élesíteni, classok jók (bár akad olyan aminek gyenge a skill kitje), a map is oké eltekintve 1-2 spottol, az hogy szinte bármit tudsz pingelni nagyon sokat dob az élményen
szerintem még néhány squad elférne a mapon
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 17 2019 11:07pm
Quote (FaceOfInsanity @ Feb 17 2019 09:02pm)
eddig semmi baj nem volt
ma 3x inditottam el és 3x kapcsolt ki a laptop, mert ugy felmelegedett
nice


vegyel suritett levegot es fujd ki a ventit
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Feb 18 2019 01:22am
Quote (lacketto @ Feb 18 2019 04:34am)
azért mert az emberek rájönnek 1 hét mulva hogy az uj map egy jó nagy (javarészt átgondolatlan) szar és általában két játék közötti változatosság is van akkora hogy ne kívánja meg a game (és a playerbase) a további mapokat, mobákban ugyanez
pubgben nem sokkal azután hogy berakták a sivatagos mapot, berakták a map selectet amiből az lett hogy mindenki az eredeti mapon játszott
a map selectet nem sokkal utána kivették nagyon hosszú időre és minden sivatagos map 30 emberrel indult el mert az emberek kiléptek a faszba már a lobbyban.

btw ez az apex nekem nagyon bejön, a legjobb br amivel eddig játszottam, a dmg értékek kicsit alacsonyak, a fraget jó lenne ha előre lehetne élesíteni, classok jók (bár akad olyan aminek gyenge a skill kitje), a map is oké eltekintve 1-2 spottol, az hogy szinte bármit tudsz pingelni nagyon sokat dob az élményen
szerintem még néhány squad elférne a mapon


En jelenleg ket dolgot hianyolok nagyon,

Kill assist, es return lehetoseg a meccsbe ha kifagysz. Mind a ketto csgoba van es mukodik, sztem itt se lenne akadalya foleg az assistnak
Member
Posts: 21,465
Joined: Feb 8 2007
Gold: 163.75
Feb 18 2019 02:01am
Quote (lacketto @ 18 Feb 2019 05:34)
azért mert az emberek rájönnek 1 hét mulva hogy az uj map egy jó nagy (javarészt átgondolatlan) szar és általában két játék közötti változatosság is van akkora hogy ne kívánja meg a game (és a playerbase) a további mapokat, mobákban ugyanez
pubgben nem sokkal azután hogy berakták a sivatagos mapot, berakták a map selectet amiből az lett hogy mindenki az eredeti mapon játszott
a map selectet nem sokkal utána kivették nagyon hosszú időre és minden sivatagos map 30 emberrel indult el mert az emberek kiléptek a faszba már a lobbyban.

btw ez az apex nekem nagyon bejön, a legjobb br amivel eddig játszottam, a dmg értékek kicsit alacsonyak, a fraget jó lenne ha előre lehetne élesíteni, classok jók (bár akad olyan aminek gyenge a skill kitje), a map is oké eltekintve 1-2 spottol, az hogy szinte bármit tudsz pingelni nagyon sokat dob az élményen
szerintem még néhány squad elférne a mapon


Ahham, nem vagyok nagy spilere egyik felkapott gamenek sem, csak ez feltunt es fura.
Akkor marad nekem a pvz gw2 ott szep karacsonyi palya is van illetve vicces colosseumos. :)
igaz ott is keves a map pedig van 6-7...

map....



maphiany mindenhol :c
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Feb 18 2019 02:12am
Quote (Vismajor @ 18 Feb 2019 09:22)
En jelenleg ket dolgot hianyolok nagyon,

Kill assist, es return lehetoseg a meccsbe ha kifagysz. Mind a ketto csgoba van es mukodik, sztem itt se lenne akadalya foleg az assistnak


sztem br gameben a return kicsit lehetelen. hova tegyen? ahol voltal? ahol a csapattarsad van? emberek arra hasznalnak, hogy ha le van maradva, akkor kileavel, visszajon, es atugrik 300meter futast peldaul, vagy igy uszna meg a ringet / sarokba szoritott szitukat stbstb...
en mindig rabaszok, random 3. ember tenyleg majdnem minden korben ahogy meghal, azonnal leavel, meg akkoris, ha eppen megyunk menteni a srac hullajat. leszarja egyszeruen az egeszet, ezt kene buntetni, mert eleg sokszor azert haltunk meg, mert o balfasz volt, mi meg ketten mar nem tudtuk megmenteni, mert esz nelkul kellett rohanni fele (mert alap hogy 200+ meterre hal meg).
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 18 2019 04:57am
mehetne
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Feb 18 2019 01:29pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 18 2019 09:12am)
sztem br gameben a return kicsit lehetelen. hova tegyen? ahol voltal? ahol a csapattarsad van? emberek arra hasznalnak, hogy ha le van maradva, akkor kileavel, visszajon, es atugrik 300meter futast peldaul, vagy igy uszna meg a ringet / sarokba szoritott szitukat stbstb...
en mindig rabaszok, random 3. ember tenyleg majdnem minden korben ahogy meghal, azonnal leavel, meg akkoris, ha eppen megyunk menteni a srac hullajat. leszarja egyszeruen az egeszet, ezt kene buntetni, mert eleg sokszor azert haltunk meg, mert o balfasz volt, mi meg ketten mar nem tudtuk megmenteni, mert esz nelkul kellett rohanni fele (mert alap hogy 200+ meterre hal meg).


Hat igen, vannak benne nehezsegek. De azse stimm h kifagysz es akkor csacsa

Kilepest buntetni kell, ha kifagysz pl loot, minden nelkul respwan ponton johetsz vissza pl?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll