d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Okkultizmus Thread
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 1 2019 08:17am
wiki cikkben quoteok azok nem tortenelmi tenyek
hitler jo szonok volt, ennyi, kar misztikus faszagokat belemagyarazni
Quote (-joey- @ Jan 1 2019 04:07pm)
Eléggé korlátolt itt egyeseknek a belief systemje.


kerlek ne tettesd magad retardnak, az nem allowed
innentol csak az postolhat, aki olvasta a mein kampfot
Member
Posts: 22,317
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Jan 1 2019 08:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jan 1 2019 03:16pm)


Amúgy én elolvastam a paranormal thread-et is discordon, szóval toljad nyugodtan a kontentet.
Nem feltétlenül fogok hinni ezekben, de sokkal érdekesebb olvasmány, mint a razer, t dzs meg a le akarom szopni.

This post was edited by -joey- on Jan 1 2019 08:20am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 1 2019 08:24am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jan 1 2019 03:17pm)
wiki cikkben quoteok azok nem tortenelmi tenyek
hitler jo szonok volt, ennyi, kar misztikus faszagokat belemagyarazni


kerlek ne tettesd magad retardnak, az nem allowed
innentol csak az postolhat, aki olvasta a mein kampfot



>wiki cikkben quoteok azok nem tortenelmi tenyek

tehát akkor szerinted az nem nevezhető történelmi ténynek, hogy winston churchill azt mondta hogy "You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life."

igazán sajnálom hogy fogyatékosnak születtél és még az ilyen egyértelmű logikai összefüggéseket sem sikerül felfogni


>hitler jo szonok volt, ennyi

igen, ennyi, ezekszerint minden jó szónok hitler lesz/lehetne mert ennyi elég hozzá

nice fogyaték
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 1 2019 08:25am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jan 1 2019 04:24pm)
>wiki cikkben quoteok azok nem tortenelmi tenyek

tehát akkor szerinted az nem nevezhető történelmi ténynek, hogy winston churchill azt mondta hogy "You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life."

igazán sajnálom hogy fogyatékosnak születtél és még az ilyen egyértelmű logikai összefüggéseket sem sikerül felfogni


>hitler jo szonok volt, ennyi

igen, ennyi, ezekszerint minden jó szónok hitler lesz/lehetne mert ennyi elég hozzá

nice fogyaték

pontosan
errol a quoterol kesobb kiderult, hogy nem is churchill mondta btw
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 1 2019 08:31am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jan 1 2019 03:25pm)
pontosan
errol a quoterol kesobb kiderult, hogy nem is churchill mondta btw


jó, akkor ebben az esetben és ebben a formában ez a churchill quote nem egy történelmi tény


az viszont történelmi tény hogy itt orbán elmondta azt amit mondott https://www.youtube.com/watch?v=7w8kIFmAf7o, és bármelyik quote ebből kiemelve történelmi tény lenne (mármint az hogy aztmondta)

és ez is történelmi tény:
According to James Herbert Brennan in his book Occult Reich, Hitler's mentor, Dietrich Eckhart (to whom Hitler dedicates Mein Kampf), wrote to a friend of his in 1923: "Follow Hitler! He will dance, but it is I who have called the tune. We have given him the 'means of communication' with Them. Do not mourn for me; I shall have influenced history more than any other German."

mivel írásos bizonyíték van róla, hiába egy quote (nyilván kérdés hogy meglehet-e bízni ebben a James Herbert Brennan-ban, mivel én személy szerint nem láttam a levelet, de gyors guglizás után nem írják róla hogy misinformationt terjesztene)

szóval mostmár tényleg befejezheted a fogyatékoskodást

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jan 1 2019 08:35am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 1 2019 08:47am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jan 1 2019 04:31pm)
jó, akkor ebben az esetben és ebben a formában ez a churchill quote nem egy történelmi tény


az viszont történelmi tény hogy itt orbán elmondta azt amit mondott https://www.youtube.com/watch?v=7w8kIFmAf7o, és bármelyik quote ebből kiemelve történelmi tény lenne (mármint az hogy aztmondta)

és ez is történelmi tény:
According to James Herbert Brennan in his book Occult Reich, Hitler's mentor, Dietrich Eckhart (to whom Hitler dedicates Mein Kampf), wrote to a friend of his in 1923: "Follow Hitler! He will dance, but it is I who have called the tune. We have given him the 'means of communication' with Them. Do not mourn for me; I shall have influenced history more than any other German."

mivel írásos bizonyíték van róla, hiába egy quote (nyilván kérdés hogy meglehet-e bízni ebben a James Herbert Brennan-ban, mivel én személy szerint nem láttam a levelet, de gyors guglizás után nem írják róla hogy misinformationt terjesztene)

szóval mostmár tényleg befejezheted a fogyatékoskodást


tbh nem tom mit varsz a topiktol, leirod megegyszer ugyanazt, aztan mindenkit fogyatekosozol, aki nem ert egyet veled, e mellett meg olyanokat adsz a szamba, amit nem is mondtam, de meg csak nem is utaltam ra
erdekes belief system
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 1 2019 08:47am
jsp szerelempárja egymásnak feszült
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 1 2019 08:50am
Quote (rapiddani @ Jan 1 2019 03:47pm)
jsp szerelempárja egymásnak feszült


kurva anyád

Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jan 1 2019 03:47pm)
tbh nem tom mit varsz a topiktol, leirod megegyszer ugyanazt, aztan mindenkit fogyatekosozol, aki nem ert egyet veled, e mellett meg olyanokat adsz a szamba, amit nem is mondtam, de meg csak nem is utaltam ra
erdekes belief system


azt fogyatékosozom aki faszságokat beszél, nem azt aki nem ért velem egyet

az hogy "faszság" az nem nemegyetértés, hanem fogyatékosság

az hogy egy quote nem lehet történelmi tény (idézve téged "wiki cikkben quoteok azok nem tortenelmi tenyek"), azis fogyatékos gondolkodásmódra utal, sajnálom

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jan 1 2019 08:52am
Member
Posts: 20,791
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 1 2019 08:51am
Felnött pelenkat vartam amikor megnyitottam a topicot, erre Hitlerröl megy a beszelgetes.
Ebböl a fonalbol meg lehet is valami.
Member
Posts: 26,538
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 1 2019 08:52am
Quote (Karan2_Returned @ 1 Jan 2019 16:51)
Felnött pelenkat vartam amikor megnyitottam a topicot, erre Hitlerröl megy a beszelgetes.
Ebböl a fonalbol meg lehet is valami.


aminek ugyis close a vege
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll