d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Runescape Topique
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,364
Joined: May 17 2008
Gold: 1,690.00
Jul 5 2018 10:54am
oké, először is, nem sokat játszottam, de azért van egy csomó progress
kezdjük az agility-val, ugye fontos volt a lvl50, és mint irtam postot agility pyramiddal nyomtam



ez volt a végső cél, de mivel volt még egy kajám maradtam még
51 is meglett plusz még ezután is több, 600 xp maradt, ez egy fél kör lett volna, de mivel ha a sivatagba vagy akkor waterskin kell, és hát az már nem volt, nem kockáztattam a halált



és ennyi gold lett a vége, 270k, ami nagggyon jó, upgradeltem belőle egy kis geart és rűnákat, és hasonló dolgot


talán még visszamegyek 55-ig, mostmár még effektivebb tudok lenni, mivel kevesebb eséllyes bukok csapdát, kell a pénz
minden esetre azért jó, hogy még bevásárlás után is van 200k+-om, mivel a következő postban láthatjátok, hogy a attack szintem lassan (spoiler!!!) 60 lesz, és kell a dragon daggerhez és dragon scimmitar lesz, ami valószínűleg a következő 300 évben a fegyvereim lesznek (ez amúgy kb 135k lesz)
plusz lvl 45 def-nél van egy elég jó sisak, ami azt hiszem 50k körül van
Member
Posts: 18,364
Joined: May 17 2008
Gold: 1,690.00
Jul 5 2018 11:05am
következő progress az attack felhúzása volt, lvl60-tól van ugye dragon weapon
hogy tudjam a fentebb emlitett 2 fontosabb dragon fegyvert viszelni meg kell csinálni 2 questet:
Lost city, és monkey madness, az első kb 20 perc, a második kb 2 órára saccolom


jelenleg itt járok:

ugye a HP xp a combat skillekkel együtt jön, ott meg ez van:


igazából már ezek után már csak 1 szint kell, mivel a monkey madness elég komoly quest, ad többek között 20k attack xp rewardot is, amivel meglesz kb a 60 attack
a szintezést úgy tultam, hogy van egy hely a barbarian village alatt ahol van egy csomó moster, és itt lehet afk trainingelni, kevés defű szörnyek vannak, és sok, és kb 10-15 percig agresszivak, néha megeszel 1-1 kaját, és yolo (közben dolgoztam itthon)
először úgy terveztem, hogy viszek magammal pecabotot, csalit, fejszét, és gyufát, és bankba se kell menni, de mivel sok jó herbet dobtak, ezért inkább néha felvettem őket, és bankból hoztam kaját
Member
Posts: 18,364
Joined: May 17 2008
Gold: 1,690.00
Jul 5 2018 11:12am
volt néhány apróbb szintlépés is:
43 slayer

hát ez sajnos amúgy annyira nem nagy szám, kis szinten nem sok olyan monsta van akit érdemes lenne gyepálni, talán 50-től

32 farming


ez viszont fontos, mert innentől kezdve tudok ültetni ranarr seedet, amiből prayer potit tudok csinálni
hogy miért fontos a prayer poti? Remek kérdés!
amiatt, mert a Monkey madness küldetést nagyjából lehetetlen nélküle megcisnálni, mert sűrűn kell használni valamelyik protect aurát használni
viszont ehhez kell 38(?) herblore is, ami húzós lesz, mivel nagyon sok forrás kell hozzá, amit ugye venni nem tudok, csak dropból, és növesztve
mivel most is attack traininget tolok ezért nem tudok a készleteimről képet adni, de majd egyszer ha innen feljutok
minden potion-hoz kell herben kivül egy másodlagos nyersanyag is, azt is móka lesz összeszedni, szóval lassan annak is nekifutok
Member
Posts: 18,364
Joined: May 17 2008
Gold: 1,690.00
Jul 5 2018 11:31am


őket tudom majd felhasználni, necces ezt látva a 38, lehet megcsinálok pár easy diary-t, mivel mindegyik ad 1 db 5k xp-s lámpát, amit felhasználhatsz 30+-os skillre
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jul 5 2018 04:01pm
Ügyes. Csak így tovább
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Jul 5 2018 04:06pm
Quote (Ghostmasterq @ Jul 5 2018 07:12pm)
volt néhány apróbb szintlépés is:
43 slayer
https://i.imgur.com/eC5mF9f.png
hát ez sajnos amúgy annyira nem nagy szám, kis szinten nem sok olyan monsta van akit érdemes lenne gyepálni, talán 50-től

32 farming
https://i.imgur.com/6spSDPY.png

ez viszont fontos, mert innentől kezdve tudok ültetni ranarr seedet, amiből prayer potit tudok csinálni
hogy miért fontos a prayer poti? Remek kérdés!
amiatt, mert a Monkey madness küldetést nagyjából lehetetlen nélküle megcisnálni, mert sűrűn kell használni valamelyik protect aurát használni
viszont ehhez kell 38(?) herblore is, ami húzós lesz, mivel nagyon sok forrás kell hozzá, amit ugye venni nem tudok, csak dropból, és növesztve
mivel most is attack traininget tolok ezért nem tudok a készleteimről képet adni, de majd egyszer ha innen feljutok
minden potion-hoz kell herben kivül egy másodlagos nyersanyag is, azt is móka lesz összeszedni, szóval lassan annak is nekifutok


ezt a slayert explain pls sose tudtam mi
ha ez az amire gondolok
v dno ha leirod az összes statot h mit ad/takar + mivel tudod huzni az is érdekelne
v ha ilyen + infot irsz mindig amikor 1-1 et huzol az is lyo
Member
Posts: 18,364
Joined: May 17 2008
Gold: 1,690.00
Jul 6 2018 12:03am
Quote (cowding @ 5 Jul 2018 23:06)
ezt a slayert explain pls sose tudtam mi
ha ez az amire gondolok
v dno ha leirod az összes statot h mit ad/takar + mivel tudod huzni az is érdekelne
v ha ilyen + infot irsz mindig amikor 1-1 et huzol az is lyo


A slayernek a lényege, hogy van egy pár slayermaster(combat lvl alapján kell nézni, és néha slayer is fontos), aki ad egy taskot, hogy olj meg ebből a monsterbol mondjuk 100at. Megolsz egyet, és megkapod a HP mennyiseget, mint slayer xp.
Tehát az egésznek a lényege, hogy csak így tudod húzni, táska alapján, ami vagy értelmes vagy valami macerás lofasz
Ezért ez szerintem a leglassabb RS skill az összes közül

Minél magasabb a szinted annál több ilyen slayermonstert tudsz megölni, viszont a játék által megadott szint előtt nem tudod ölni (vannak megoldások statboosterekkel, pl a wild pie felhúzza a slayer leveledet 2 vagy 3 szinttel pár percre, amíg ez tart addig olheted oket)
Pl az egyik legfontosabb az abyssal demon, ami dob abyssal whipet, ami a talán legfontosabb fegyver a játékban, nagyon gyors, nagy accuracyval, dehát ahhoz pitevel is 83 slayer kell legalább, ami nagyon nem most lesz
Van néhány szörny ami picit bonyolultabb, mint a többi, pl a gargoyle megölése úgy működik, hogy ha nagyon kicsi a megmaradt hpja, akkor egy rockhammerel amit slayer mastertol veszel rá kell menni, és csak akkor fog meghalni, amúgy meg utheted a végtelenségig
Másiknal pedig earmuff kell, mert konstans 10eket sebet, ami amúgy kurva sok

Nem a játék kezdete óta, de azért elég régen van egy rendszer, miszerint minden befejezett táska után(bonus pedig 10-50-100ankent) pont jár, amit be tudsz váltani a slayer masternel, pl ha utálsz egy taskot, akkor azt 30ert leblokkolhatod, vagy mehtanulhatod a slayer helmet receptjét stb

This post was edited by Ghostmasterq on Jul 6 2018 12:05am
Member
Posts: 18,364
Joined: May 17 2008
Gold: 1,690.00
Jul 7 2018 04:50am

végül is ez eddig a leghosszabb projekt amit csináltam, gyakorlatilag mióta megcisnáltam az accot, azóta gyűjtöm a herbeket
kezdtem a herbloret, felül vannak a herbek, alul a hozzávalók
ha nincs elég hozzávaló, akkor csinálok bele herb-tart, igaz semmire nem fogom használni, de np legalább xp
remélem elég lesz a 38-ig,
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
Jul 7 2018 05:08am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 7 2018 12:50pm)
https://i.imgur.com/5LRMZib.png
végül is ez eddig a leghosszabb projekt amit csináltam, gyakorlatilag mióta megcisnáltam az accot, azóta gyűjtöm a herbeket
kezdtem a herbloret, felül vannak a herbek, alul a hozzávalók
ha nincs elég hozzávaló, akkor csinálok bele herb-tart, igaz semmire nem fogom használni, de np legalább xp
remélem elég lesz a 38-ig,


>nincs unikornis szarv
Go Back To Magyar Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll