d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Horking Business - Ver. 2.0 > Baldy's Last Courtesy.
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,567
Joined: Aug 15 2006
Gold: Locked
May 11 2007 12:50am
Fajny build 10/10
Member
Posts: 4,429
Joined: Feb 26 2005
Gold: 0.00
May 11 2007 01:08am
Jak już tak go odpicowałeś to zostaw też dla potomnych wersje po angielsku. wink.gif

76/76
Member
Posts: 10,243
Joined: Apr 4 2005
Gold: Locked
Warn: 10%
May 11 2007 01:19am
heh, myslalem ze czytalem dobre strategie/taktyki.
definitywnie przejmujesz korone - sposob w jaki to napisales i przedstawiles jest genialny.
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
May 11 2007 02:17am
W sumie nie ma większego sensu czegokolwiek dodawać do wersji 2.0. Bo każdy widzi, że to dobre jest.

Przekabacony i niego skrzywiony przez firmowe brainstormy, zawsze muszę wsadzić swoje trzy grosze (o dupie i kupie już było).
Nauczony Travincalowymi przypadkami jestem jednak zdania, że mana na pasku się przydaje mimo leecha z BotDa/Botdów. Nie mam dostępu w tej chwili do D2, ale schematycznie przedstawię zawartość paska mojego grubasa o wdzięcznej nazwie "wieszakowski" - bo to muł miał tylko być, ale niechcący się wplątał w jakieś UT levelowanie:
o o x /
o o x /
o o x /
o o x /

gdzie o to fiolka, x - mana, / - tp scroll.
Fiolkę rzadziutko się pije takim barbem (ciężko wtopić ~5,3k life'a z absami na solo grze, nawet na 3ppl), raczej zostawiam (czasem) dla merca, gdy mi szkoda łosia i kasy na jego wskrzeszanie (lol - GF ekstremalny). Mana jest - imho - lepsza od fiolki, gdy w stadku "radnych" znajdzie się kilka sztuk, którym dziwnym trafem wchodzi atrybut "mana burn" i dość skutecznie, mimo wchłonięcia "na ex" fiolki potrafią powtórzyć palenie niebieskiego baniaka, uniemożliwiając start trąbki. Mana to jednak long drink wchodzący wolniej i mimo łobuzerii "palaczy many" umożliwia wyjście barbowi z bloków. Po co tp scrolle? Wychodząc z założenia, że w ekwipunku grubasa mamy kostkę, unikatowy zestaw talizmanów ala MacGyver i "forsowyciągacze" na full - a naprawdę czasem trafiają się w Travi spektakularne dropsy - trzeba zorganizować szybką akcję teleportacji, identyfikacji u Caina, odsiania plew i powrotu na pole bitwy, gdzie być może znajdują się jeszcze skarby, które do kostki niestety nie zmieściły się w pierwszej turze.
No i to tyle. Niby ten sam build, a nieco inny. Oryginalny. Jak Tofik.

Pozdrawiam

PS1. Baldy - piernicz kotowatego - zmień IP i kartę sieciową.

PS2. ("zupełnie z innej beczki" i w sumie nie tu to powinno trafić) - jest ktoś w stanie mi wyjaśnić tak wysoki lvl req tego diademu?
Member
Posts: 7,369
Joined: Feb 26 2006
Gold: 4.00
May 11 2007 04:24am
Quote (Elder33 @ Fri, 11 May 2007, 09:17)

o o x /
o o x /
o o x /
o o x /

gdzie o to fiolka, x - mana, / - tp scroll.




Jako, ze totalna lama ze mnie w sprawie d2, to tez biegam z tp scrollem w pasku - czasami - jak wypadna 4 rare circlety i kilka ringow wink.gif, to nie trza zapitalac do WP


ps. czuje sie obrazony, iz nie umiesciles mnie w pkt 6.2 - wszak ten amu...wink.gif
ps.1 byc moze nie do konca w temacie, ale: warto skoczyc do pindla i shenka - nie po zloto i dlatego nie do konca w temacie wink.gif

pozdr.

Banned
Posts: 11,709
Joined: Oct 27 2005
Gold: 13.40
Warn: 50%
May 11 2007 05:14am
Quote (Elder33 @ Fri, 11 May 2007, 10:17)
W sumie nie ma większego sensu czegokolwiek dodawać do wersji 2.0. Bo każdy widzi, że to dobre jest.

Przekabacony i niego skrzywiony przez firmowe brainstormy, zawsze muszę wsadzić swoje trzy grosze (o dupie i kupie już było).
Nauczony Travincalowymi przypadkami jestem jednak zdania, że mana na pasku się przydaje mimo leecha z BotDa/Botdów. Nie mam dostępu w tej chwili do D2, ale schematycznie przedstawię zawartość paska mojego grubasa o wdzięcznej nazwie "wieszakowski" - bo to muł miał tylko być, ale niechcący się wplątał w jakieś UT levelowanie:
o o x /
o o x /
o o x /
o o x /

gdzie o to fiolka, x - mana, / - tp scroll.
Fiolkę rzadziutko się pije takim barbem (ciężko wtopić ~5,3k life'a z absami na solo grze, nawet na 3ppl), raczej zostawiam (czasem) dla merca, gdy mi szkoda łosia i kasy na jego wskrzeszanie (lol - GF ekstremalny). Mana jest - imho - lepsza od fiolki, gdy w stadku "radnych" znajdzie się kilka sztuk, którym dziwnym trafem wchodzi atrybut "mana burn" i dość skutecznie, mimo wchłonięcia "na ex" fiolki potrafią powtórzyć palenie niebieskiego baniaka, uniemożliwiając start trąbki. Mana to jednak long drink wchodzący wolniej i mimo łobuzerii "palaczy many" umożliwia wyjście barbowi z bloków. Po co tp scrolle? Wychodząc z założenia, że w ekwipunku grubasa mamy kostkę, unikatowy zestaw talizmanów ala MacGyver i "forsowyciągacze" na full - a naprawdę czasem trafiają się w Travi spektakularne dropsy - trzeba zorganizować szybką akcję teleportacji, identyfikacji u Caina, odsiania plew i powrotu na pole bitwy, gdzie być może znajdują się jeszcze skarby, które do kostki niestety nie zmieściły się w pierwszej turze.
No i to tyle. Niby ten sam build, a nieco inny. Oryginalny. Jak Tofik.

Pozdrawiam

PS1. Baldy - piernicz kotowatego - zmień IP i kartę sieciową.

PS2. ("zupełnie z innej beczki" i w sumie nie tu to powinno trafić) - jest ktoś w stanie mi wyjaśnić tak wysoki lvl req tego diademu?


Diadem ten byl upgradowany z circleta, przy kazdym upg lvl req wzrasta o 6 -> 6x2 = 12. 12 + 67 (base lvl req dla circow z +2 do umiejetnosci danej postaci) = 79

Co do many - ja tam nigdy many nie pilem, wystarczy pare razy walnac z frenzy i mozna dalej ww jechac tongue.gif

This post was edited by chaos_n on May 11 2007 05:15am
Member
Posts: 2,284
Joined: Apr 26 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
May 11 2007 05:19am
Quote (keisper @ Thu, May 10 2007, 08:57pm)
Kawał dobrej roboty. Juz czesc pierwsza byla swietna o to wrecz poezja ^^.
Dzieki Baldi za wtajemniczenie w swiat horkingu !


Member
Posts: 5,195
Joined: Nov 15 2005
Gold: 1,140.82
May 11 2007 05:27am
Znacznie lepsze od wersji pierwszej baby.gif

I ten layout smile.gif

hail.gif hail.gif hail.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Member
Posts: 90,924
Joined: Dec 11 2005
Gold: 121,111.85
May 11 2007 05:28am
cud miód i orzeszki
lepiej sie chyba tego nie dało napisac
wszystko fachowo w 100%, z najdrobniejszymi szczegółami

10/10
Member
Posts: 1,931
Joined: Jan 24 2006
Gold: 5,100.00
May 11 2007 05:49am
Quote (M4ciek @ Thu, May 10 2007, 10:57pm)
1337/10


Go Back To Polska Topic List
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll