d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gramy W Diablo 2 Postaciami Z Singla? > Bez Modów, Hacków Itp.
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,268
Joined: Aug 19 2011
Gold: 10.07
Dec 9 2017 07:13am
Quote (Lesny_Barb @ Dec 9 2017 09:05am)
Fajnie by było zrobić stałą ekipę do wspólnej gry postaciami z trybu dla jednego gracza. Co nie? :) j/w bez żadnych modów itp, gramy i rozwijamy postać z tego co wydropimy, dla mnie super sprawa. :) Już mam hamerka na 14 lvl. będę sobie go powoli lvlował na przemian z postacią z cbn po resecie.
Reasumując, jak by ktoś był chętny na takie granie od czasu do czasu, to PM!


Hammer 14 lvl a mlotki od 18 xd
Member
Posts: 1,381
Joined: Dec 4 2017
Gold: 2,415.07
Dec 9 2017 07:24am
Quote (Pozdrawiam @ Dec 9 2017 02:13pm)
Hammer 14 lvl a mlotki od 18 xd


Nom, na razie chodzę z Mallusem Horadrimów, dobry do przybijania gwoździ :)
Member
Posts: 1,381
Joined: Dec 4 2017
Gold: 2,415.07
Dec 9 2017 09:11am
Quote (LoQ @ Dec 9 2017 10:29am)
Czyli walkthorugh czy razem?

http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=161

Czasem tam zaglądam, niesamowite jak długo ludzie potrafią grać sp/daną postacią tylko z dropa.


Ja proponuje samemu chociaż I akt przejść, ja jestem już za koszarami. A tak na marginesie, uber diablo, czy uber tristram, to tylko na cbn, czy bardziej chodzi o patcha?

P.S ^ nie mogłem edytować wcześniejszego wpisu.

This post was edited by Lesny_Barb on Dec 9 2017 09:12am
Member
Posts: 5,906
Joined: Dec 22 2016
Gold: 6.01
Dec 9 2017 09:32am
Zna ktos kolesia z postacia lesny_barb, chodzi mi o bn, ale moze i na tym forum jest ktos taki
a teraz powiem o co mi biega. Wczoraj miedzy 14-15 weszedl na gre mojego kumpla kolo z postacia o nazwie lesny_barb wlasnie,
powiedzial ze ma dla mojego kumpla enigme - rzecz o ktorej marzy (dokladnie to samo obiecalem wlasnie kumplowi)
Oczywiscie ziomek myslal ze ten lesny_barb to ja... po ok 2 godz ciaglego bluzgania na koniec koles ukradl cos mojemu kumplowi
3 godz. pozniej musialem sie tlumaczyc ze to nie ja wyzywalem kumpla od ch**, skur** i zjeb** a koles mnie pozadnie wkur**
juz nawet nie za to ze cos zajebal, ale ze sie podal za mnie, napisalem ten topic bo pytalem na bn czy ktos zna tego lesnego barba no i nikt mi nie pomogl,
a zdawalo mi sie ze na d2jsp gdzies widzialem takie acc. wiec moze wy mi pomozecie, jesli znacie go/macie jakies opinie na jego temat.

ps. Jesli takowy barb na tym forum jest i to on sie podawal za mnie, niech sie ze mna skontaktuje, ja chce tylko zeby koles powiedzial o co mu chodzilo, byc moze to byl tylko glupi zart, jednak prawda jest taka ze jesli raz taka sytuacja sie zdazyla to i moze sie powtorzyc. Moze jesli ma troche kultury - przeprosil mojego kumpla

pozdro
Member
Posts: 1,617
Joined: Jul 23 2017
Gold: 0.00
Dec 9 2017 09:43am
Quote (Niemowmi @ Dec 9 2017 05:32pm)
Zna ktos kolesia z postacia lesny_barb, chodzi mi o bn, ale moze i na tym forum jest ktos taki
a teraz powiem o co mi biega. Wczoraj miedzy 14-15 weszedl na gre mojego kumpla kolo z postacia o nazwie lesny_barb wlasnie,
powiedzial ze ma dla mojego kumpla enigme - rzecz o ktorej marzy (dokladnie to samo obiecalem wlasnie kumplowi)
Oczywiscie ziomek myslal ze ten lesny_barb to ja... po ok 2 godz ciaglego bluzgania na koniec koles ukradl cos mojemu kumplowi
3 godz. pozniej musialem sie tlumaczyc ze to nie ja wyzywalem kumpla od ch**, skur** i zjeb** a koles mnie pozadnie wkur**
juz nawet nie za to ze cos zajebal, ale ze sie podal za mnie, napisalem ten topic bo pytalem na bn czy ktos zna tego lesnego barba no i nikt mi nie pomogl,
a zdawalo mi sie ze na d2jsp gdzies widzialem takie acc. wiec moze wy mi pomozecie, jesli znacie go/macie jakies opinie na jego temat.

ps. Jesli takowy barb na tym forum jest i to on sie podawal za mnie, niech sie ze mna skontaktuje, ja chce tylko zeby koles powiedzial o co mu chodzilo, byc moze to byl tylko glupi zart, jednak prawda jest taka ze jesli raz taka sytuacja sie zdazyla to i moze sie powtorzyc. Moze jesli ma troche kultury - przeprosil mojego kumpla

pozdro


ale kogo?
Member
Posts: 38,415
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 9 2017 09:48am
po co grać na singlu? chcesz grać sam, to graj na bn w zamkniętych grach z hasłem. jak wydropisz fajo runke czy będzie ci brakowało set itemka, to w każdej chwili będziesz mógł się wymienić.
Member
Posts: 53,792
Joined: Jun 17 2007
Gold: 166.01
Warn: 50%
Dec 9 2017 11:24am
nie skorzystam
Member
Posts: 203
Joined: Sep 28 2017
Gold: Locked
Dec 9 2017 11:28am
tak lub nie
Member
Posts: 1,381
Joined: Dec 4 2017
Gold: 2,415.07
Dec 9 2017 01:33pm
Quote (Niemowmi @ Dec 9 2017 04:32pm)
Zna ktos kolesia z postacia lesny_barb, chodzi mi o bn, ale moze i na tym forum jest ktos taki
a teraz powiem o co mi biega. Wczoraj miedzy 14-15 weszedl na gre mojego kumpla kolo z postacia o nazwie lesny_barb wlasnie,
powiedzial ze ma dla mojego kumpla enigme - rzecz o ktorej marzy (dokladnie to samo obiecalem wlasnie kumplowi)
Oczywiscie ziomek myslal ze ten lesny_barb to ja... po ok 2 godz ciaglego bluzgania na koniec koles ukradl cos mojemu kumplowi
3 godz. pozniej musialem sie tlumaczyc ze to nie ja wyzywalem kumpla od ch**, skur** i zjeb** a koles mnie pozadnie wkur**
juz nawet nie za to ze cos zajebal, ale ze sie podal za mnie, napisalem ten topic bo pytalem na bn czy ktos zna tego lesnego barba no i nikt mi nie pomogl,
a zdawalo mi sie ze na d2jsp gdzies widzialem takie acc. wiec moze wy mi pomozecie, jesli znacie go/macie jakies opinie na jego temat.

ps. Jesli takowy barb na tym forum jest i to on sie podawal za mnie, niech sie ze mna skontaktuje, ja chce tylko zeby koles powiedzial o co mu chodzilo, byc moze to byl tylko glupi zart, jednak prawda jest taka ze jesli raz taka sytuacja sie zdazyla to i moze sie powtorzyc. Moze jesli ma troche kultury - przeprosil mojego kumpla

pozdro


Tak, ja jestem autorem tej dramy, która FAKTYCZNIE MIAŁA MIEJSCE, a teraz sam zamieniłem się w swojego antagonistę, jak kur.. Arthas w króla Lisza. nvm.

Elfisher, na cbn też sobie będę grał ale jak mi neta odetną i nie będę online 3 miechy, to lipa nie? A zrobić postać na singlu, bez taxi, bez balrunów, kupionych za fgie itemków i słów runicznych, bez kupionych run w sklepach o d2, itp to jest fajna sprawa. Zwłaszcza, że save'y można sobie zachować np na mailu i wracać do tej gry i postaci co dziesięć lat. :P Poza tym, przecież można stworzyć team i robić sobie na piekle np diablo czy baala, będąc tak ubranym w to co udało Ci się wydropić bez pomocy, czy zakupu. (stąd taki temat) Takie dodatkowe wzywanie.
Member
Posts: 35,067
Joined: Jun 28 2006
Gold: 1,000.01
Dec 10 2017 01:08am
Co jakiś czas tak sobie gram, fajna sprawa
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll