d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Astral Projection
Prev12345635Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 14 2017 10:54am
Quote (cowding @ May 14 2017 06:15pm)
vérző segghez igy vagy ugy de teljesiteni is kell a másik oldalrol afaik


:ph34r:
Member
Posts: 22,725
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,668.92
May 14 2017 10:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 14 2017 06:45pm)
lucid dreaming az nem annyi hogy úgy nagyjából kb irányítani tudod az álmodat, de egyébként sok kontrollod nincs a dolog felett? tehát nincsen ilyen AZTAKURVA WTF érzésed közben és utána


hát lucid dreaming alatt nekem az volt, hogy napközben tudatosan "begyakoroltam mozdulatokat" mint hogy tükörbenézek amint olyan helységbe lépek ahol tükör jelenléte feltételezhető, átkapcsolom a lámpakapcsolót etc. Aztán az első lucid dream ami ennek következtében lett amennyire emlékszem annyi volt hogy itthon megyek a fürdőajtó fele, benyitok, belenézek a tükörbe és mintha a tükör fekete higany lenne vagy dno igy lassan folyt össze vissza + rájöttem hogy nem tudom hogy kerültem az ajtó elő és hirtelen rájöttem h álmodok, akkor kicsit bepánikoltam és irl felkeltem. Aztán amikor ilyenek történtek mindig leirtam őket + reggel is az álmaimat egy füzetbe ami az ágy mellett volt mindig hogy frissen minél több részletre emlékezzek (mivel az agy valami védelmi mechanizmus miatt h ne keverd össze az álmaid a valósággal törli az álmaid nagyrészét asap és a foszlányokra meg tudod úgyis h álom volt), aztán a nap egy későbbi pontján elolvastam a jegyzeteket és megpróbáltam rekonstruálni az álmot meg h miket csináltam, mi mihez vezetett. A vége fele amikor meg már amit irtam h belefáradtam meg sok volt az volt hogy amikor rájöttem az adott helyzetben hogy az álom onnantol kb bármit megtehettem az adott álmon belül, pld volt egy ilyen Prototype(pc játék) scene-ben játszódo félig horror álmom, felismertem h az és utána már nem volt para meg leszartam az egészet ezért elkezdtem funbol az amarikai város házainak a tetején rohangálni meg ugy átugrani az egyikröl a másikra (némi szupererővel mert kb akik parkuroznak profi szinten +1 level-el toltam) aztán egy tipikus egyszer leestem-zuhanás-ébredés zárás volt

szoval összefoglalva a kérdésedre olyat nem tudtam hogy rájövök a fürdőben hogy álmodok, átteleportálok hermionéhoz és lecummant, de ha egy olyan jelenetben eszméltem fel ahol volt csaj simán befüzhettem hiába lett volna más az álom alap plotja(ha filozofiai magasságba megyünk és aztmondjuk más lett volna ha nem jövök rá h álom)

This post was edited by cowding on May 14 2017 11:00am
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
May 14 2017 11:11am
lassan úgy érzem magam itt, mint amikor négyesre felnézek, már nem lepődök meg semmin
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 14 2017 11:15am
Quote (cowding @ May 14 2017 05:58pm)
hát lucid dreaming alatt nekem az volt, hogy napközben tudatosan "begyakoroltam mozdulatokat" mint hogy tükörbenézek amint olyan helységbe lépek ahol tükör jelenléte feltételezhető, átkapcsolom a lámpakapcsolót etc. Aztán az első lucid dream ami ennek következtében lett amennyire emlékszem annyi volt hogy itthon megyek a fürdőajtó fele, benyitok, belenézek a tükörbe és mintha a tükör fekete higany lenne vagy dno igy lassan folyt össze vissza + rájöttem hogy nem tudom hogy kerültem az ajtó elő és hirtelen rájöttem h álmodok, akkor kicsit bepánikoltam és irl felkeltem. Aztán amikor ilyenek történtek mindig leirtam őket + reggel is az álmaimat egy füzetbe ami az ágy mellett volt mindig hogy frissen minél több részletre emlékezzek (mivel az agy valami védelmi mechanizmus miatt h ne keverd össze az álmaid a valósággal törli az álmaid nagyrészét asap és a foszlányokra meg tudod úgyis h álom volt), aztán a nap egy későbbi pontján elolvastam a jegyzeteket és megpróbáltam rekonstruálni az álmot meg h miket csináltam, mi mihez vezetett. A vége fele amikor meg már amit irtam h belefáradtam meg sok volt az volt hogy amikor rájöttem az adott helyzetben hogy az álom onnantol kb bármit megtehettem az adott álmon belül, pld volt egy ilyen Prototype(pc játék) scene-ben játszódo félig horror álmom, felismertem h az és utána már nem volt para meg leszartam az egészet ezért elkezdtem funbol az amarikai város házainak a tetején rohangálni meg ugy átugrani az egyikröl a másikra (némi szupererővel mert kb akik parkuroznak profi szinten +1 level-el toltam) aztán egy tipikus egyszer leestem-zuhanás-ébredés zárás volt

szoval összefoglalva a kérdésedre olyat nem tudtam hogy rájövök a fürdőben hogy álmodok, átteleportálok hermionéhoz és lecummant, de ha egy olyan jelenetben eszméltem fel ahol volt csaj simán befüzhettem hiába lett volna más az álom alap plotja(ha filozofiai magasságba megyünk és aztmondjuk más lett volna ha nem jövök rá h álom)


ja, ilyen nekem is volt sokszor még kisebb koromban, repkedtem meg kamehamehaztam meg etc amikor rájöttem hogy álmodok. na most ez TELJESEN más, szinte megkülönböztethetetlen a valóságtól, mindenképp adj neki 1 próbát sztem mert kibaszottul tetszeni fog. nem kell irogatni és nagyon low effort az egész

Quote (Jancsipapa @ May 14 2017 06:11pm)
lassan úgy érzem magam itt, mint amikor négyesre felnézek, már nem lepődök meg semmin


inkább próbáld ki te is!
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
May 14 2017 11:17am
Quote (Jancsipapa @ 14 May 2017 19:11)
lassan úgy érzem magam itt, mint amikor négyesre felnézek, már nem lepődök meg semmin


csak itt nincs gore
Member
Posts: 8,211
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
May 14 2017 11:18am
Quote (Cpt_Ghost @ May 14 2017 07:17pm)
csak itt nincs gore


rici minden posztja után eszembe jut az arca, az elég gore
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
May 14 2017 11:19am
Quote (TrollBoss @ 14 May 2017 16:34)
bele lehet halni?


nagyon jo kerdes

Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 14 May 2017 17:34)
kezdd el te is csinálni
előszőr csak apróságokkal kezdd
day1: asztral borravaló a futárnak pl


nevetgelek
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 14 2017 12:44pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 14 2017 12:55pm
Quote (CyberPunk666 @ May 14 2017 07:44pm)
http://www.youtube.com/watch?v=AnzcFYxoA4k


nice
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
May 14 2017 01:15pm
Quote (CyberPunk666 @ May 14 2017 07:44pm)
http://www.youtube.com/watch?v=AnzcFYxoA4k


Ezeket még én is ismerem. :)

Ált. suli végén volt egy ilyen másfél éves korszakom, amikor csak trance meg hardcore ment.

Ezt pl. rongyosra hallgattam:

Go Back To Magyar Topic List
Prev12345635Next
Add Reply New Topic New Poll