d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Ελληνικά > The Champ Is Here > #1in Eu,dedicated To:teo,trunks,nick&dim
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,682
Joined: Apr 29 2010
Gold: 41,195.81
Jan 19 2016 07:56am
Quote (eGc-CrusadeR @ Jan 19 2016 11:06am)
<3, μπαι δε γουει που ειναι το #78 πετ μου ο κονμ ? θελω να γελασω, με κανει και γελαω ο χαζουλινος


re file ntaksei kalh h plaka alla peirazeis ena paidi pu to kserw kairo kai pote den edwse dikaiwmata, pote de peirakse kanenan klp..

pistevw oti ginesai malakas, oxi oti den eisai malakas, malakas eisai kai me to parapano apla oso pernaei o kairos nomiza tha tin kseperaseis tin malakia pu se dernei

den exw idea pios eisai kai pios sou edwse to dikaiwma na krazeis etsi, oso epaiza d2 palia eisun enas anyparxtos pu se vlepame sto chat kai gelousame

tora gelaw mono me to gegonos oti paizeis wow kai lol.. de xriazetai tpt allo na mu peis. Zhthma na se pane 2 atoma edw mesa, gia olous tous ypolipous eisai ena skatopsyxo arxidi

prokatavolika de me niazei kan ti tha mu grapseis.
Member
Posts: 77,731
Joined: Sep 4 2008
Gold: 95,700.00
Jan 19 2016 08:10am
Quote (FiLthYodoR @ Jan 19 2016 01:56pm)
re file ntaksei kalh h plaka alla peirazeis ena paidi pu to kserw kairo kai pote den edwse dikaiwmata, pote de peirakse kanenan klp..

pistevw oti ginesai malakas, oxi oti den eisai malakas, malakas eisai kai me to parapano apla oso pernaei o kairos nomiza tha tin kseperaseis tin malakia pu se dernei

den exw idea pios eisai kai pios sou edwse to dikaiwma na krazeis etsi, oso epaiza d2 palia eisun enas anyparxtos pu se vlepame sto chat kai gelousame

tora gelaw mono me to gegonos oti paizeis wow kai lol.. de xriazetai tpt allo na mu peis. Zhthma na se pane 2 atoma edw mesa, gia olous tous ypolipous eisai ena skatopsyxo arxidi

prokatavolika de me niazei kan ti tha mu grapseis.


Γαμήστε μου το topic, μπορείτε! :thumbsup:

Btw δεν ξέρω τι παίζει με τον Νικ και τον κομν άλλα στο d2 έχει προιστορία μεγάλη, στο λέω εγώ. Παίζει να είναι και παλιότερος από όλους μας εδώ.

This post was edited by BlackTwister on Jan 19 2016 08:10am
Member
Posts: 8,682
Joined: Apr 29 2010
Gold: 41,195.81
Jan 19 2016 08:18am
Quote (BlackTwister @ Jan 19 2016 03:10pm)
Γαμήστε μου το topic, μπορείτε! :thumbsup:

Btw δεν ξέρω τι παίζει με τον Νικ και τον κομν άλλα στο d2 έχει προιστορία μεγάλη, στο λέω εγώ. Παίζει να είναι και παλιότερος από όλους μας εδώ.


kai mpravo tou.

kai alloi edw mesa mporei na exun kanei analoga achievements alla de mas ta trivun stin mouri olh thn wra

exei ginei eknevristikos pia, toso kairo grafei kai den lew tpt. Pios nomizei oti einai?

tsp to topic einai diko sou opote de to sinexizw, gj kai pali bro

This post was edited by FiLthYodoR on Jan 19 2016 08:18am
Member
Posts: 77,731
Joined: Sep 4 2008
Gold: 95,700.00
Jan 19 2016 09:16am
Quote (FiLthYodoR @ Jan 19 2016 02:18pm)
kai mpravo tou.

kai alloi edw mesa mporei na exun kanei analoga achievements alla de mas ta trivun stin mouri olh thn wra

exei ginei eknevristikos pia, toso kairo grafei kai den lew tpt. Pios nomizei oti einai?

tsp to topic einai diko sou opote de to sinexizw, gj kai pali bro


Όποιος ήταν να ποστάρει για το tour πόσταρε, γαμήστε το δε με πειράζει ^^

Ty!
Member
Posts: 5,966
Joined: Sep 22 2010
Gold: 33,831.00
Jan 19 2016 09:47am
greek sub <3
well done btw k edw bro
Member
Posts: 8,181
Joined: Jan 29 2006
Gold: 2.01
Jan 19 2016 10:30am
Quote (FiLthYodoR @ Jan 19 2016 01:56pm)
re file ntaksei kalh h plaka alla peirazeisena paidi pu to kserw kairo kai pote den edwse dikaiwmata, pote de peirakse kanenan klp..

pistevw oti ginesai malakas, oxi oti den eisai malakas, malakas eisai kai me to parapano apla oso pernaei o kairos nomiza tha tin kseperaseis tin malakia pu se dernei

den exw idea pios eisai kaipios sou edwse to dikaiwma na krazeis etsi, oso epaiza d2 paliaeisun enas anyparxtos pu se vlepame sto chat kai gelousame
tora gelaw mono me to gegonos oti paizeis wow kai lol.. de xriazetai tpt allo na mu peis. Zhthma na se pane 2 atoma edw mesa, gia olous tous ypolipous eisai ena skatopsyxo arxidi

prokatavolika de me niazei kan ti tha mu grapseis.


Tha sou apantisw prokatavolika kai tha to deis giati eisai xazoulin0C, apantw me seira sta bold pou exw kanei ^_^

1) Den einai paidi kai tou pidaei thn gynaika o khpouros
2) O Theos mou edwse to dikaiwma
3) Oso epaizes esy D2 ? Ti prepei na pw egw dhladh, pou eiste ena matso asxetoi kai paizete ena game pou exei pethanei, ama eixate to mualo kai ta @@ na erxosastan otan htan sta panw tou to game kai oxi 150 xronia meta noobades skatoflwroi tou kerata, gia to poutso eiste oloi kai panta tha eiste.
4) Krima giati den goustarw oute auta ta 2, apla gelaw me olous sas ( ektos apo ton pant kai tous filous tou kai isws kai ton evo giati katafere telika na ginei kaluteros apo pollous apo esas kai klaiw ) oloi oi alloi eiste gia klamata, kleftes ftinwn account kai glyftes kai me ahdiazete <3

Auta me agaph gia ola t ELEPAP pou einai edw mesa ^_^

katse na se steilw kai pm na deis poso kalos kai filespsaxnos eimai

This post was edited by eGc-CrusadeR on Jan 19 2016 10:33am
Member
Posts: 40,179
Joined: Dec 7 2008
Gold: 730.39
Jan 19 2016 10:35am
:hail:

:thumbsup:

:zzz:
Member
Posts: 8,682
Joined: Apr 29 2010
Gold: 41,195.81
Jan 19 2016 10:38am

Quote (eGc-CrusadeR @ Jan 19 2016 05:30pm)
Tha sou apantisw prokatavolika kai tha to deis giati eisai xazoulin0C, apantw me seira sta bold pou exw kanei ^_^

1) Den einai paidi kai tou pidaei thn gynaika o khpouros
2) O Theos mou edwse to dikaiwma
3) Oso epaizes esy D2 ? Ti prepei na pw egw dhladh, pou eiste ena matso asxetoi kai paizete ena game pou exei pethanei, ama eixate to mualo kai ta @@ na erxosastan otan htan sta panw tou to game kai oxi 150 xronia meta noobades skatoflwroi tou kerata, gia to poutso eiste oloi kai panta tha eiste.
4) Krima giati den goustarw oute auta ta 2, apla gelaw me olous sas ( ektos apo ton pant kai tous filous tou kai isws kai ton evo giati katafere telika na ginei kaluteros apo pollous apo esas kai klaiw ) oloi oi alloi eiste gia klamata, kleftes ftinwn account kai glyftes kai me ahdiazete <3

Auta me agaph gia ola t ELEPAP pou einai edw mesa ^_^


d2 egw epaiza apo to 1999 sto single player (eixa dei pu to epaize o pateras m LOL) , 2001 mpika sto online, epaiksa mexri to 2006 pu mu eklepsan ta panta kai ksana arxisa to 10 xarh ston pant

ta teleutaia 2 xronia den paizw kan, apla mpainw gia refresh 1 duel isws se kana pub. To game exei psofisei, POE paizw kai einai eukolo na to katalaveis pistevw de xriazete na sto eksigw

fainetai apo tis hli8iotites pu grafeis oti den ksereis kan gia pion milas, den exw klepsei stin zwh mu tipota kai oute prokeite palio gidotagaro
Member
Posts: 8,181
Joined: Jan 29 2006
Gold: 2.01
Jan 19 2016 10:44am
Quote (FiLthYodoR @ Jan 19 2016 04:38pm)
d2 egw epaiza apo to 1999 sto single player (eixa deipu to epaize o pateras m LOL) , 2001mpika sto online, epaiksa mexri to 2006pu mu eklepsan ta pantakai ksana arxisa to 10 xarh ston pant

ta teleutaia 2 xronia den paizw kan, apla mpainwgia refresh 1 duel isws se kana pub. To game exei psofisei, POE paizw kai einai eukolo na to katalaveis pistevw de xriazete na sto eksigw

fainetai apo tis hli8iotites pu grafeis oti den ksereis kan gia pion milas, den exw klepsei stin zwh mu tipota kai oute prokeite palio gidotagaro



Twra ta diavasa kai pethana sta gelia.

to epaize o pateras sou ? ti ennoas ? ^_^ to kanei diladi brosta sas ?
Bikes sto online ? entaksei pali kala pou den bikes goal
pu mu eklepsan ta panta ? Dhladh kana rare tis purkagias ennoeis
Refresh duel se pub RvR kai pali nk tha se kanoun

xaxaxaxx katse re xazoulino na se steilw mnma, fainesai kalos esy, hsous oOR ? eZ ? Nice ? RIP clan ? xD

akrivws pouthena, vazw stoixhma oti ekanes game << FREE PLEZ >> xaxaxaxax ti noobas

KATARAMENE EXW 62 FILOUS , PARTA, ME PANE OLOI

This post was edited by eGc-CrusadeR on Jan 19 2016 10:51am
Member
Posts: 8,682
Joined: Apr 29 2010
Gold: 41,195.81
Jan 19 2016 10:51am
Quote (eGc-CrusadeR @ Jan 19 2016 05:44pm)
xaxaxaxx katse re xazoulino na se steilw mnma, fainesai kalos esy, hsous oOR ? eZ ? Nice ? RIP clan ? xD

akrivws pouthena, vazw stoixhma oti ekanes game << FREE PLEZ >> xaxaxaxax ti noobas


gelaei o karagkiozis o egc krusader re mlk ths manas sou to clan oloi to gaman

pane autoktona tora de tha lipseis pu8ena tsouroukas eisai
Go Back To Ελληνικά Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll