d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Polityka > Temat Oficjalny
Prev1119912001201120212031421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,906
Joined: Dec 22 2016
Gold: 6.01
Feb 23 2018 01:11pm
Quote (Rogal @ Feb 23 2018 07:17pm)
fapujesz pewnie do tego tego co napisałeś prawilny dzieciaku :baby:


Faktycznie, byłaby to lepsza perspektywa niż fapowanie do tej paskudy z którą byłeś na zdjęciu.

à propos tego zdjęcia: Między nami nie ma dużej różnicy wieku i wstawienie go tutaj obnażyłoby kto przy mnie wygląda jak dzieciak na liścia, którego zresztą chętnie bym ci wypłacił.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Feb 23 2018 01:14pm
Quote (Ironfister @ Feb 23 2018 08:35pm)
Lepiej robić ostrożnie, powoli, nawet niewiele, niż działać tak jak PiS, który czego nie dotknie to spierdoli. Jedyne w czym PiS jest dobry to kłamstwa i manipulacje


Jest takie przysłowie.... nie myli się ten, co nic nie robi.

A platformersi nawet nic nie robiąc potrafili tyle spierdolić :D.
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 23 2018 01:26pm
Quote (Niemowmi @ 23 Feb 2018 21:11)
Faktycznie, byłaby to lepsza perspektywa niż fapowanie do tej paskudy z którą byłeś na zdjęciu.

à propos tego zdjęcia: Między nami nie ma dużej różnicy wieku i wstawienie go tutaj obnażyłoby kto przy mnie wygląda jak dzieciak na liścia, którego zresztą chętnie bym ci wypłacił.


komentuje co widzę, a że masz umysł ameby to nie daje ci więcej niż 5 lat (a i tak dodaje bo umiesz pisać, choć czytać ze zrozumieniem raczej nie - to jest Oficjalny Temat o Polityce)
imo eot bo szkoda czasu

Quote (Ezraaa @ 23 Feb 2018 21:14)
Jest takie przysłowie.... nie myli się ten, co nic nie robi.

A platformersi nawet nic nie robiąc potrafili tyle spierdolić :D.


tylko wiesz, jeżeli porównać ile zepsuło PO przez 8 lat, a ile zepsuło PIS w 2 lata, to statystyki będą jednak na korzyść PO
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Feb 23 2018 01:47pm
Quote (Rogal @ Feb 23 2018 09:26pm)
komentuje co widzę, a że masz umysł ameby to nie daje ci więcej niż 5 lat (a i tak dodaje bo umiesz pisać, choć czytać ze zrozumieniem raczej nie - to jest Oficjalny Temat o Polityce)
imo eot bo szkoda czasu



tylko wiesz, jeżeli porównać ile zepsuło PO przez 8 lat, a ile zepsuło PIS w 2 lata, to statystyki będą jednak na korzyść PO


Uważam, że rzekome porażki PiS nie są takimi do końca. Jedynie jestem zawiedziony Ziobrem i jego niewłaściwym wykorzystaniem ustawy o sądownictwie, a cała reszta jest w miarę spoko.
Member
Posts: 25,706
Joined: May 30 2010
Gold: 191.17
Feb 23 2018 01:59pm
Quote (Rogal @ Feb 23 2018 09:26pm)
komentuje co widzę, a że masz umysł ameby to nie daje ci więcej niż 5 lat (a i tak dodaje bo umiesz pisać, choć czytać ze zrozumieniem raczej nie - to jest Oficjalny Temat o Polityce)
imo eot bo szkoda czasu



tylko wiesz, jeżeli porównać ile zepsuło PO przez 8 lat, a ile zepsuło PIS w 2 lata, to statystyki będą jednak na korzyść PO



Woadomo ze PO > PiS
Ale wiadomo ze obydwie partie to jebani zlodzieje.
:(
Member
Posts: 5,906
Joined: Dec 22 2016
Gold: 6.01
Feb 23 2018 02:12pm
Quote (Rogal @ Feb 23 2018 08:26pm)
komentuje co widzę, a że masz umysł ameby to nie daje ci więcej niż 5 lat (a i tak dodaje bo umiesz pisać, choć czytać ze zrozumieniem raczej nie - to jest Oficjalny Temat o Polityce)
imo eot bo szkoda czasu


Też komentuję co widzę, a skoro widzę tą parszywą mordę na forum to musiałem przypomnieć, że nadal jesteś śmeiciem i chuj ci w dupę za tamte czasy. O tym czy to off-topic nie musisz mi pisać, czas lizania rowów z twojej strony się już skończył. Z mojej strony również koniec tematu, spierdalaj.

Edit: W dodatku zareportował, stare ubeckie nawyki się nie zmieniają

This post was edited by Niemowmi on Feb 23 2018 02:13pm
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 23 2018 02:28pm
Quote (Ezraaa @ 23 Feb 2018 21:47)
Uważam, że rzekome porażki PiS nie są takimi do końca. Jedynie jestem zawiedziony Ziobrem i jego niewłaściwym wykorzystaniem ustawy o sądownictwie, a cała reszta jest w miarę spoko.


a nie jesteś zawiedziony polityką zagraniczną, miesięcznicami smoleńskimi i kasą za te zebrania jaką płacimy z budżetu, łamaniem prawa celem budowy pomnika smoleńskiego, osłabianiem armii i tworzeniem bojówek, itd. itd. itd ?

This post was edited by Rogal on Feb 23 2018 02:32pm
Member
Posts: 38,415
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 23 2018 02:43pm
Quote (Rogal @ 23 Feb 2018 21:28)
a nie jesteś zawiedziony polityką zagraniczną, miesięcznicami smoleńskimi i kasą za te zebrania jakie wychodzą z budżetu, łamaniem prawa celem budowy pomnika smoleńskiego, osłabianiem armii i tworzeniem bojówek, itd. itd. itd ?


nigdy nie grzeszyłeś inteligencją, i widzę że sytuacja jest stabilna. Pis wydaje 20 mld zł rocznie na kupowanie głosów wyborczych i szerzenie bezrobocia a tobie przeszkadza że raz w miesiącu organizują jebany spacer albo stawiają pomnik.
Member
Posts: 1,381
Joined: Dec 4 2017
Gold: 2,415.07
Feb 23 2018 02:47pm
Quote (Rogal @ Feb 23 2018 08:26pm)
komentuje co widzę, a że masz umysł ameby to nie daje ci więcej niż 5 lat (a i tak dodaje bo umiesz pisać, choć czytać ze zrozumieniem raczej nie - to jest Oficjalny Temat o Polityce)
imo eot bo szkoda czasu



tylko wiesz, jeżeli porównać ile zepsuło PO przez 8 lat, a ile zepsuło PIS w 2 lata, to statystyki będą jednak na korzyść PO


No nie wiem czy na korzyść PO. Wiele zależy od punktu widzenia. Np. 500+ dla zwolenników PIS i części lewicy to dobry program, a totalna opozycja mówi że porażka. Tylko że sam Schetyna chciałby jeszcze bardziej budżet obarczyć i dać 500+ na każde dziecko. A więc niby mówią że zły, a chcieliby jeszcze gorsze zmiany wprowadzić i podejrzewam, że gdyby do tego doszło Ty albo Ironfister byście przyklasnęli, bo w końcu wasza partia zawsze robi lepiej, nawet jak robi gorzej lub nic nie robi.

Druga kwestia polityka zagraniczna i rzekome konflikty z UE. Dla zwolenników PIS, te konflikty to czysta gra polityczna (i ja się z tym zgadzam) po prostu ten rząd nie jest na rękę włodarzom z UE, bo nie jest tak jak PO taki ''uległy'' Warto chociażby nadmienić kwestie uchodzców - PO zgodziło się z miejsca, PiS nie, więc konflikty polityczne z UE to była tylko kwestia czasu. Czasem trzeba po prostu powiedzieć nie, a w sprawie kryzysu imigracyjnego bardzo wiele na nie można było powiedzieć.

Kwestie zmiany prawa, opozycja - porażka PiSu, Dla zwolenników - konieczne zmiany. Prawda jest taka, że za rządów PO były sytuacje, że TK orzekał czasem dość kontrowersyjnie, a rzekomi apolityczni sędziowie to zwykła ściema. To, że oficjalnie nie należą do partii, nie oznacza, że jakiejś nie sympatyzują, zwłaszcza jeśli są wybierani z jej ramienia. Co do samych zmian prawa, przecież nikt nie powiedział że nie można go zmieniać, gdyby tak było, to do dziś mielibyśmy konstytucję komunistyczną, albo jeszcze hitlerowską. Problemy są raczej wtedy, komu to ''nowe'' prawo zaczyna przeszkadzać, tzn komu daje przywileje a komu zabiera - stąd zgrzyty.

Ogólnie te rządy podsumowałbym tak:

PO: 8 lat rządów, zero spełnionych obietnic, straszenie pisem, wyprzedaż majątku narodowego, pasywna polityka zagraniczna (zgadzanie się na wszystko - dobre stosunki z UE), chwalenie się ile to dzięki UE nie zyskaliśmy i czego nie wybudowaliśmy
PiS: 6 lat rządów (z przerwą) spełnianie obietnic kosztem powiększania długu, konflikty z UE w celu uzyskania większej suwerenności, słaba polityka zagraniczna z tym, że słabość tutaj nie polega na uległości a na małej skuteczności. Chwalenie się czego my nie zrobiliśmy.
Quote

a nie jesteś zawiedziony polityką zagraniczną, miesięcznicami smoleńskimi i kasą za te zebrania jaką płacimy z budżetu, łamaniem prawa celem budowy pomnika smoleńskiego, osłabianiem armii i tworzeniem bojówek, itd. itd. itd ?


Z tych powyższych zarzutów, to ja bym się zgodził co do polityki zagranicznej z tym że nie wiem o co Ci chodzi, bo jeśli ma to związek z konfliktami z UE, to się nie do końca zgadzam. Reszta to bzdety, albo kłamstwa. To za rządów PO i reformach (nie pamiętam kto wtyedy był ministrem ON) polska armia strasznie się uszczupliła, a co do bojówek to masz na myśli obronę terytorialną czy co?

This post was edited by Lesny_Barb on Feb 23 2018 02:53pm
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Feb 23 2018 02:51pm
Quote (Rogal @ Feb 23 2018 10:28pm)
a nie jesteś zawiedziony polityką zagraniczną, miesięcznicami smoleńskimi i kasą za te zebrania jaką płacimy z budżetu, łamaniem prawa celem budowy pomnika smoleńskiego, osłabianiem armii i tworzeniem bojówek, itd. itd. itd ?


1. Zapewne chodzi o:
a ) Relacje UE, gdzie mamy ryżego chuja na szczycie, które dla realizacji celów politycznych (czyt. pogrążenia PiS) jest w stanie puścić Polskę z dymem i zamiast bronić Polski szuka argumentów przeciw niej? Jestem w stanie znieść konstruktywną krytykę opozycji, ale jeżeli jest się na tyle perfidnym, by skarżyć się do parlamentu europejskiego na rząd, co może zaowocować sankcjami dla Polski, jest co najmniej obrzydliwe.
b ) Relacje polsko -izraelskie, gdzie murem stoję za Morawieckim, który właściwie odpowiada na zarzuty, zaś cała ta szopka z głębszym dnem toczy się o reprywatyzację. Podsumowując - żydzi dla kilku srebrników przeinaczają historię, zaś PiS w przeciwieństwie do platformy dostrzega subtelną różnicę między partnerstwem a prostytucją cytując Kukiza. Mówiąc prościej - zamiast zgadzać się z żydami nie mającymi racji - dali by dupy, zaś broniąc swoich racji pokazują, że są świadomi swoich decyzji i są konsekwętni - tym samym należy ich traktować poważnie i racjonalnie.

2. Miesięcznice smoleńskie - wcale mi nie przeszkadzają, mimo, iż dla mnie może ich nie być - to nie argument przeciwko rządowi.

3. Przekety - jak już wspomniałeś - za czasów PO również były. Ten na szczęście nie jest taki szkodliwy, choć moim skromnym prywatnym zdaniem - Lech Kaczyński jak zasługuje na szacunek, że zmarł podczas służby, to bohaterem narodowym jakimś nie jest.

4. Co do osłabienia armii to nie rozumiem argumentu, z mojego punktu widzenia większe nakłady i regularne dozbrajanie przerzuca się na plus :mellow:

This post was edited by Ezraaa on Feb 23 2018 02:52pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1119912001201120212031421Next
Add Reply New Topic New Poll