d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Múvészetek > Lakberendezés, Rajzok, Fényképek, Stb.
Prev1181920212227Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 5 2014 04:56am
Quote (TrollBoss @ 5 Jan 2014 11:37)
ezen azért röhögök


Tudod, kinek a pap, kinek a paplan. ;)

Nincs a világon semmi ami ilyen gyönyörű, csodálatos és érzéki ,,műalkotás" lenne, mint ez a két mestermű (talán még a Tigris B verzióját is ide venném).
A maguk nemében teljesen tökéletesek és kifogástalanok. Ember kéz alkotta lenyűgöző teremtmények. :love:
Az én szememben minden más csak satnya próbálkozás elérni/felülmúlni azt a valamit ami ezekkel teljesedett be. :)

(inb4 hülye, retard, pff etc etc etc)
Member
Posts: 23,630
Joined: Jan 17 2010
Gold: 3,470.00
Jan 5 2014 04:57am
Quote (ScorpionLord @ Jan 5 2014 11:56am)
Tudod, kinek a pap, kinek a paplan. ;)

Nincs a világon semmi ami ilyen gyönyörű, csodálatos és érzéki ,,műalkotás" lenne, mint ez a két mestermű (talán még a Tigris B verzióját is ide venném).
A maguk nemében teljesen tökéletesek és kifogástalanok. Ember kéz alkotta lenyűgöző teremtmények.  :love:
Az én szememben minden más csak satnya próbálkozás elérni/felülmúlni azt a valamit ami ezekkel teljesedett be. :)

(inb4 hülye, retard, pff etc etc etc)


tehát, egy pusztításra készített fegyver az művészet

feküdj alá egynek pls
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 5 2014 04:59am
Quote (ScorpionLord @ 5 Jan 2014 11:56)
Tudod, kinek a pap, kinek a paplan. ;)

Nincs a világon semmi ami ilyen gyönyörű, csodálatos és érzéki ,,műalkotás" lenne, mint ez a két mestermű (talán még a Tigris B verzióját is ide venném).
A maguk nemében teljesen tökéletesek és kifogástalanok. Ember kéz alkotta lenyűgöző teremtmények.  :love:
Az én szememben minden más csak satnya próbálkozás elérni/felülmúlni azt a valamit ami ezekkel teljesedett be. :)

(inb4 hülye, retard, pff etc etc etc)


te agymosott fasz vagy
old mar meg magad
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 5 2014 05:15am
Quote (TrollBoss @ 5 Jan 2014 11:57)
tehát, egy pusztításra készített fegyver az művészet

feküdj alá egynek pls


Quote (GoreKnight9 @ 5 Jan 2014 11:59)
te agymosott fasz vagy
old mar meg magad


Azt a rohadt... kellemetlen dolog a tudatlanság mi?
Látom a valós és vélt cél szoros korlátok közé zárta a látókört.

Nem az ,,okot" tisztelem amire ezek készültek, hanem a több évtizedes tudást és tapasztalatot mely oda vezetett, hogy ezeket az ember megépítse.
Magát a formát, mely fénykorukban magasan minden más fölé helyezte őket.
Meglátni a szépséget valamiben ami a célját illetően eredendően rossz, még nem bűn.
Sokan a fegyverek megszállotjai, harci technológia egyéb területeinek kedvelői, gyüjtői, szakértői, pedig mind mind az élet kioltására készült.
Nem kell azonnal elfogult ítéletet hozni valami felett amit nem ismersz csak mert nem látod benne azt a tudást ami mögötte van.

Ha ez nem tetszik az a magad baja, ,,te fasz"! Vergődhetsz a székben ahogy tetszik. :)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 5 2014 05:24am
Quote (ScorpionLord @ 5 Jan 2014 12:15)
Azt a rohadt... kellemetlen dolog a tudatlanság mi?
Látom a valós és vélt cél szoros korlátok közé zárta a látókört.

Nem az ,,okot" tisztelem amire ezek készültek, hanem a több évtizedes tudást és tapasztalatot mely oda vezetett, hogy ezeket az ember megépítse.
Magát a formát, mely fénykorukban magasan minden más fölé helyezte őket.
Meglátni a szépséget valamiben ami a célját illetően eredendően rossz, még nem bűn.
Sokan a fegyverek megszállotjai, harci technológia egyéb területeinek kedvelői, gyüjtői, szakértői, pedig mind mind az élet kioltására készült.
Nem kell azonnal elfogult ítéletet hozni valami felett amit nem ismersz csak mert nem látod benne azt a tudást ami mögötte van.

Ha ez nem tetszik az a magad baja, ,,te fasz"! Vergődhetsz a székben ahogy tetszik. :)


igazabol nem gondolom komolyan amikor "flamelek" es igazabol nincs bajom azzal hogy neked ez tetszik csak szerintem ez a topic elsosorban kepekrol/rajzokrol ilyesmikrol szol
de azert kosz a tl;drt

This post was edited by GoreKnight9 on Jan 5 2014 05:24am
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 5 2014 05:51am
Quote (GoreKnight9 @ 5 Jan 2014 12:24)
igazabol nem gondolom komolyan amikor "flamelek" es igazabol nincs bajom azzal hogy neked ez tetszik csak szerintem ez a topic elsosorban kepekrol/rajzokrol ilyesmikrol szol
de azert kosz a tl;drt


Elnézést kérek.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2014 06:20am
művészet lehet művészet attól független, hogy nem tetszik neked

faggotok

erről fölösleges vitatkozni
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 5 2014 07:07am
Quote (TrollBoss @ 5 Jan 2014 11:57)
tehát, egy pusztításra készített fegyver az művészet

feküdj alá egynek pls


Quote (GoreKnight9 @ 5 Jan 2014 11:59)
te agymosott fasz vagy
old mar meg magad


Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 5 2014 07:08am
Quote (Nerz8 @ 5 Jan 2014 14:07)
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben?


nevetek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2014 09:57am
Quote (ScorpionLord @ 5 Jan 2014 12:15)
Azt a rohadt... kellemetlen dolog a tudatlanság mi?
Látom a valós és vélt cél szoros korlátok közé zárta a látókört.

Nem az ,,okot" tisztelem amire ezek készültek, hanem a több évtizedes tudást és tapasztalatot mely oda vezetett, hogy ezeket az ember megépítse.
Magát a formát, mely fénykorukban magasan minden más fölé helyezte őket.
Meglátni a szépséget valamiben ami a célját illetően eredendően rossz, még nem bűn.
Sokan a fegyverek megszállotjai, harci technológia egyéb területeinek kedvelői, gyüjtői, szakértői, pedig mind mind az élet kioltására készült.
Nem kell azonnal elfogult ítéletet hozni valami felett amit nem ismersz csak mert nem látod benne azt a tudást ami mögötte van.

Ha ez nem tetszik az a magad baja, ,,te fasz"! Vergődhetsz a székben ahogy tetszik. :)


*tips fedora*
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212227Next
Add Reply New Topic New Poll